0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Bugün 18 haftalık olduk ilk gebeliğim dün kontrole gittim 267 gram olmuş sizce iyimi. 

6 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Bu haftada ne kilosu bacım hele bı dur son haftalara gel 
(139 puan) tarafından
Bnmki merak işte son haftalara kadarda Allah büyük canım
(2,304 puan) tarafından
Kuzucum normal zaten bu haftalarda anca o kadar yani demek istediğim son haftalarda daha hızlı büyür kilo alır bebek o yüzden sağlıkla kucağına al inşallah
(139 puan) tarafından
Yok bn sizi anladım Haklısınız öncelik sağlık ama kilosu da da güzel olsun isterim:)) aminn
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Yıllar oldu ben unuttum kuzum vallahi :D

(139 puan) tarafından
Kaç yıldır yok ki:)
(14,428 puan) tarafından
En küçüğüm 18 olacak :)))
(139 puan) tarafından
Maşallah :)
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Kuzum ne kilosu Allah aşkına daha gramda o bebek şimdiden böyle kiloya takarsan 40 hafta zor biter bak 
(4,146 puan) tarafından
Hayır canım zaten detaylı ultrason o haftalardan itibaren başlar gelişimi de haftan ilerledikçe kendi haftasına uyum sağlar zaten sağlıkla kucağına al insallah ❤️
(139 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim :) kime sorsam diyo bize 22 haftalıkta yapılıyor belki bebekte sorun vardır falan korkuyorum
(4,146 puan) tarafından
Yok canım korkma 22. Haftada yapılır diye bir şey yok 18-23 haftalar arasında yapılıyor senin bebeğinin gelişimi de haftasına göre iyi oldugu için doktorun şimdi uygun görmüştür
(139 puan) tarafından
İçimi rahatlattınız Allah razı olsun
(4,146 puan) tarafından
Senden de canım ☺️❤️
0 oy
(8,739 puan) tarafından
Bu haftalarda gram kilo olayı pek dikkat alınmaz cnm 6.aydan sonra ancak 
(139 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :) öyle yapacam o zaman bnmkide merak işte
(8,739 puan) tarafından
Muhtemelen ilk bebeğin bende ayni durumdayım pazartesi yeni doktorumda ilk kontrolumdu kalp atışını duyduğum an aha dedim sağlıklı cinsiyetini soykeyin hemen heyecen ve heves işte halbuki baş boyun bacak çevresi organ kontrolu heyecandan hiçbiri aklıma bile gelmemişti:))))
(139 puan) tarafından
Bnm kağıdımın üstünde ne zaman gitsem hepsi yazılı, sizin sormanıza gerek yok ki, evet ilk hamileliğim ve çok güzel bir duygu dün o kalp atışlarını duydum hareketkerini gördüm ya daha ne isterim ki rabbimden
(8,739 puan) tarafından
İnsan heves edip heyecanlaniyor işte allahtan bu yeni doktorumu çok uzun süre arastirirpta bulmustumda gayet rahat ve sakinleştirici Bi doktorduda heyecanimi anlayıp sakinkestirdi beni Allah sağlık sıhhatli kulaklarımızı almayı nasip etsin :)))
(139 puan) tarafından
Kıyamam ya bn ne zaman gitsem ağlayarak çıkıyorum :) aminnnnnn
0 oy
(4,904 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam sana vala cnm bnde anlamym ama ileriki dönemlerde iyi olsada kimseye deme göz değer 

Kefir bebeğe kilo aldırır misal onu içebilirsin 
(139 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim öyle yapıcam:)
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Erken cnm zten daha gelişim surecinde gelisimi tamamlandimi kilosuda belli olur :) saglikla kucagina alirsn insAllah
(139 puan) tarafından
İlk ya hiç bi bilgim yok:) teşekkür ederim aminn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 191 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 746 göst.
22 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra0666 (2,651 puan) tarafından soruldu

377,951 soru

11,312,842 cevap

34,747 kullanıcı

...