0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Arkadaşım var çok samimi değiliz ama bana sürekli mesaj atar yazar nazende arar. Yazdığı her şeye cevap vermeye çalışırım ama bazen yazmaktan çok yoruluyorum o hiç yorulmuyor. Arkadaşıma beş dakika geç yazsam neden yazmadın diye hesap soruyor. Ve sürekli aynı konuyu açıyor o biterse başka bir konu. 7/24 yazar

Doğrusu ben annemle bile o kadar konuşmuyorumdur. Size sorum o üzmeden, kirmadan konuşmayı nasıl bitirebilirim. 

8 Cevaplar

0 oy
(2,486 puan) tarafından
Kendi sinirinizi koyun hesap sordugu zaman brnim.olagan.hayat akisim var narsist mi ne kendini hayatin merkezinde mi saniyr
tarafından
Koymaya çalışıyorum. niyeti kötü değil ama sürekli yazması da hoşuma gitmiyor. Tamam yazsam bile tamamdan bile konu çıkartıyor
(2,486 puan) tarafından
Onun iyi niyetli olmasi size iyi gelmiyor sorun orda acikca dile getirin
tarafından
Çok haklısın gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Hep bi isim var de. Tuvaletdeyim, cocuk ev isi yemek falan sonra alişir yazmaz artik
tarafından
Bir de onu deneyeyim, ama fayda edeceğini zannetmiyorum birşeyler buluyor. Mesajları görsen inanmazsın. Ben ona evet dersem o öyle mi dersin der.  Cevap vermesem görüldü mu atiyorsun der
(1,059 puan) tarafından
Ay ben sinir oldum iyice kiz
tarafından
Gerçekten bu yüzden WhatsApp girmek kimseyle konuşmak istemiyorum
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Uzun süre cevap verme neden yazmıyorsun derse evim esim cocugum islerim var telfonla bu kadar ugrasamam de azicik gururu akli varsa bi daha yazma zaten
tarafından
Deneyeyim bir belki işe yarar
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bende bi arkadasimla muhabbetimi kestim ama o benimle kesmiyo hele şu 2 gündür mesaj atıp duruyo hiç seyime takmiyorum sende öyle yap cnm
tarafından
Öyle de sürekli bildirim gelince de sinir oluyorum. Sessize alıp arsivledim en son
0 oy
tarafından
Ben direk ne çok konuşyon be derim :) ama bizim aramiz cok iyi ondan yani bu samimiyet
tarafından
İsin garip yanı tanisali bir ay ya oldu ya da olmadı çok samimi değiliz, çok yakın olsam derdim de işte olmuyor.
(316 puan) tarafından
Madem çok samimi değilsin o zaman "ya kusura bakma ben çok fazla mesajlaşmayı sevmiyorum ve vaktim de olmuyor malum ev çocuk eşim derken zaman bulamıyorum yazamazsam kusura bakma , önemli bişey olursa iki dakika konuşabiliriz "  de kapat konuyu o ne öyle ya her dakika ne buluyor o kadar konuşacak daralır insan ya
tarafından
Ona benzer cümle kurdum, ama olsun ya vakit buluruz dedi
(316 puan) tarafından
Yazma o zaman boşver sorunca da benim zamanım olmuyor de geç
0 oy
tarafından
Habersiz irtibat kesme saglam karakterde bi insan bunu yapmaz zaten  gorusmek istemiyosan deki ona direk seninle görüşmek istemiyorum ama bi sebepte soyle ozaman diyecegi bisi kalmaz tam tersi olursa sacma bi duruma dusersin 
tarafından
Evet, dediğin gibi mantıklı bir sebep bulmam lazım. Haberi olmadan irtibatı kessem hoş olmaz yani bana yapılsa üzülürdüm
tarafından
Bide karakter meselesi ben biriyle irtibat kessmek istesem direk soylerimbana yazdiginda ki oyle yapiyorum tafsiyem oyle yap karakterini goster
0 oy
(762 puan) tarafından
Nasıl bu kadar vakit bulabiliyor keske formulunu soylese bızde bu kadar bos vakit bulsak buraya bile 2 3 gundr bır bakıyorum.  Gunduz bebeö uyumaz gece uyusa da ıkı saatte bır kalkar aksam temızlık gunduz bebek ile ugrasmakdan banyo yapamıyorum şuan bile halıyı yıkamıstım serdim dinleneyim dıye oturdum bravo denir. Sıze gelecek olursak yazmayın yanı onun bos vakti olabiliyor ama sız yazmayın 
tarafından
İnan bilmiyorum, sanki ona bir gün 48 saatte bize 24 saat gibi geliyor. Vakit yok ev işleri çocuklar yemek falan derken
(762 puan) tarafından
Cocugu falan varmı
0 oy
(119,429 puan) tarafından
bazen azda olsa uzulmesi gerekir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 278 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 442 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ... Mira... (301 puan) tarafından soruldu