0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (5,818 puan) tarafından
Kızlaaarrrr canlarımm 2 gündür oğlum gece emmesinide tamamen kesmiş bulunmakta :D aşamalı kestim sütten 23ünde başladım kesmeye ilk önce gündüz emmesini kestim tamamen sadece gündüz uykusunda veriyordum birde gece uykusunda gece uyanıp emmelerini 3 2 1 diye kestim gece emmeden uyumaya alışınca gündüz emmesini ve gece emmesini kestim. 2 gündür emmeden uyuyoruz geceleri uyanıyor 2 3 kere ben sırtını sıvazlıyorum geri uyutuyorum su isterse su diyor veriyorum istemiyorsa asla geceleri mama süt gibi şeyler vermiyorum uyumadan 1 saat önce gece maması veriyorum okadar aşamalı kesmek kolay oldu oğlum içinde bizim içinde yardımcı olan herkeseee çoook teşekkür ederimmm darısı tuvalet eğitiminin başına :D

4 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Bizimde gece emmemiz yok ben uzun zamandır kesmistim sadece gündüz uykusu gece uykusu geçişinde vede gündüz huysuzlanirsaa emiyordu 

Sonra gündüzü azaltim suandada 4 gündür gece uyuturken vermiyorum hatta dün gece annecim süt bitmiş hadi sen uyu dedim 5 dakika da uyudu bende şok oldum :) darısı gündüz uykusunda 

Gece uykusunu çözdugumgibi gündüzde kesicem ve bitircemm
(6,219 puan) tarafından
Ben gece yatmadan 1 saat önce falan kefir iciriyotum
(5,818 puan) tarafından
Ben yoğurt bebe bisküvisi labne peyniri birazda muz karıştırıp yediriyorum :) inşallah seninkide bian önce biter bacım
-Reklam-
0 oy
(15,905 puan) tarafından

Dilini ısır kız nazar olmasın bir de bakmışsın akşam uyumaz yoksa :)

(5,818 puan) tarafından
Ayy dün gece 1 saat sürdü uykuya geçmesi zaten :D ama geçti mi geçti :D
0 oy
tarafından
Bende aşamalı kesmek istiyorum banada fikir olsun.
(5,818 puan) tarafından
Aynen bacım tek seferde olmadı ben okadar ağlamasına kıyamadım
0 oy
tarafından
Çok sevindim bizim bugün nerdeyse 16 gün bitti gitti ;) bende aşamalı kestim zamanla çok kolay oldu 
(5,818 puan) tarafından
Ohh maşallah maşallah evet aşamalı biraz daha kolay

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 130 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kimgamze (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Demir2020 (50 puan) tarafından soruldu