0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
Doğumum için bana gelmişti annem yazmıştım önceki postlarda ve annem altın kolyemi takmış gitmiş eşim görmüş havalimanında boynundan çıkarıp sonra geri taktığını bilinçli şekilde götürmüş sonra yavaş yavaş bazı şeylerin eksik olduğunu gördüm yeni aldığım pantolunumdur tisortlerimdir filan ilk inkar etti çok sonra kizkardesimde söylemiş aldığını böyle bı huyu yoktu ama ben çok şaşkınım yani keşke isteseydi dedim napim ama altın kolyem bana lazım mecbur geri istedim babam ya ima bayramda gelicek gelirken getirmesini istedim ve annem kizkardesimde ağlamış ben kolyeyi vermek istemiyorum diye yaa neden böyle anlamadım kolu kulağı parmakları dolu gelmiş benim boynundaki kolyeme takmış bekarken kendime almıştım 8 senedir boynumda bunu neden bana yapıyor anlamadım

18 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Bencede bi terslik var.   
(183 puan) tarafından
Kabul etmiyor benle problemi de çok var ben ikna edemem ama kardeşlerime tepki gösteriyormsu malesef zorla da goturulmezki
(6,047 puan) tarafından
Tehditle öyle böyle gitmek zorunda. Yani hadi sen kizisin ya bu durum ilerler de başkalarına da yaparsa
(183 puan) tarafından
Tehdit mi ayyy ben neler yapmadimki beniml şuan çok büyük problemi var beni sevmiyor ve bana takık elinden gelse saldırır onun için korkuyorum ondan
(6,047 puan) tarafından
İşte bir anne evladı için bunu düşünüyorsa yada sen onun bunu bile yapacağına kanaat getiriryorsan annen kesinlikle tedavi olmalı baban ve diğer kardeşlerin bişey yapmalı
(183 puan) tarafından
Söyledim onlara babam erkek kardeşim uğraşamam artık diyor kizkardesimncok istiyorum diyor kabullenmiyor diyor
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ne yazacam bilemedim ben şok neler okuyorum. 
(183 puan) tarafından
İmtihanın çok buyuk
0 oy
(119,460 puan) tarafından
çalmış sonuçta annenizde kleptomani hastasimi
(183 puan) tarafından
Bilmiyorum bende ya kasıtlı ya hastalık diyorum artık bazen kafayı yiyecek gibi oluyorum ve kizginimda ona
(119,460 puan) tarafından
kiz kubis kleptomani bizim bi tanidikda vardi oturmaya gitti evden cay kasiklarini calip yataginin altina saklamisti bulununcada vermem diye aglamisti
(183 puan) tarafından
Annemde kız kardeşime demiski biliyorum kizimdir valla almak istemezdim demiş ağlamış
(3,551 puan) tarafından
Bilemiyorum. Yani o tarz hastalar heryerde gözüne kestirdiği bişi alır. İster Bi çay kaşığı ister tuzluk isterse kagıt parçası. Bu hanımın annesi hem değerli olan bişi almış hemde ısrarla vermem diyormuş ve daha yaptığı pek çok hata var sorunu kızlarını kuma olarak görüp kıskanması
(183 puan) tarafından
Evt aynen doğru anladın
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok üzücü ve çok zor bir durum. Sizi kıskanıyor sanırım 
(183 puan) tarafından
Uzağız zaten ama biz onu yolcu ettikten sonra ki gün eşimi sabahın 5 inde bı kere ısrarla aramış eşim normal karşılamadı bu ne ya uğraşamam bunla niye beni bu saatte annen arıyor ya dedi utanmistim
(1,928 puan) tarafından
Eşinin de maşallahı var yine de canım
(183 puan) tarafından
Ne konuda....
(1,928 puan) tarafından
Hep sana destek seni incitmemiş annene rağmen. Güzel günlerini bunları düşünerek geçirme artık
(183 puan) tarafından
Biliyor çünkü durumu sağolsun da keşke kaynaam içinde yanımda olsaydı
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim ağlamak nedir çocuk gibi 
(183 puan) tarafından
Bende soknoldum ve zaman gectikce daha çok kahroluyorum
0 oy
tarafından
Annen normal deyill
(183 puan) tarafından
Ama bazen işte bize anlamsız zararı oluyor mesela sabahın 6 sında eşimi aradığı zaman i da gördük gereksiz sekilde
tarafından
Dr götürün canimm
(183 puan) tarafından
İmkansız kabul etmiyor bizimle kavga ediyor siz delisiniz diyor bizde istiyoruz yoksa
tarafından
Dua edin canim elden bisey gelmiyo hem sizi hem kendini yıpratıyor farkinda deyilkii yaptıklarının
(183 puan) tarafından
Normal görüyor bunları aksine bizi problemli görüyor iste
0 oy
tarafından
Agzım acık okudum yorumsuzum
(183 puan) tarafından
Ahh ben çok çekiyorum annemden
0 oy
(9,646 puan) tarafından
Değişik valla bilemedim 
(183 puan) tarafından
Keşke herkesin klasik annesi gibi olabilseydi diyorum hrp
0 oy
tarafından
Ay bismillah ne okudum ben :/ cocuk gibi bu ne
(183 puan) tarafından
Çocuk gibi zaten
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Çok garip acaba bı psikola mi gitse belki derinlerde birşey vardır 
(183 puan) tarafından
Bi tanedinde kendi gitti depresyon demiş inanmadik tabi ikincisinde anneannrmler götürmüş bize ayni şeyi söyledi ve hala ısrar ediyoruz git diyor kabul etmiyor durumunu siz delisiniz diyor
0 oy
tarafından
Annenin yaptığı çok yanlış .

Konuşmayı dene , neden böyle birşey yapmış .
(183 puan) tarafından
Çok konuşmayı denedim ama annemin benimle büyük bı iletisim sorunu var ve i takıntı haline getirmiş
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Bide ağlıyor 8 yasindaki yeğenim yapmaz bunu 
(183 puan) tarafından
Bilmiyorum doktora goturmedigimiz için tanı kiyamiyoruz bizde kendi kendimize ama drgisik hareketleri var bazen bı bakıyorum bilinçli akıllı kurnaz davranıyor bazen çok takıntılı şüpheci böyle duygu duutm halı değişik anı çıkışları var bayılma huyları bağırma kendine vurma da var
(7,273 puan) tarafından
Canım bu söylediklerin normal degil bi götürün isterseniz
(183 puan) tarafından
Nasıl ikna edilecek ben bilmiyorum artık kabul etmiyor isteekiziyor bize bağırıyor ben hiiic ikna edemem bana diyor sen beni anne olarak görmüyorsun senin amacın brni eşimden bosattirmak diyor takıntılı bana kizkardesimde dedim ona da kızmış bende bişey yok diye babam götürse zaten babama takmış diyor beni bosayacak o suphede kendini iyi görüyor gayet aklım yerimdr hepinizden daha zekiyim diyor
(7,273 puan) tarafından
Zeki sağlıklı insanlar birseyleri calmaz de canim ona ne diyecek
(183 puan) tarafından
Ben yanında değilim artık bı zahmet kardeşlerim babam desin artik napim benle problem yaşıyor çok irtibatı.i annemle kesmek zorunda kaldım ne acı bayram agzinda
0 oy
(316 puan) tarafından
Yani kolye hadi neyse de pantolon vs ne alaka ne yapacak ki onları enteresan doğrusu :) 
(316 puan) tarafından
Ama bak şimdi hepiniz bi sorun olduğunu biliyorsunuz ama bişey yapmıyorsunuz zorla da olsa onu doktora götürmek zorundasınız istemiyor yapmıyor diye bişey yok çünkü belli ki hasta aklı başında olsa bunları yapmaz zaten
(183 puan) tarafından
İkna edememiş bizimkiler bende uzaktayım bendryken ben lohusalinhalde iken çok konuştum bağırdı çağırdı ben rezil oldum apartmanda ne yapacağımızı bilmiyoruz ki
(316 puan) tarafından
Canım baban var o ilgilenecek hayat arkadaşı sonuçta bu onun görevi eş ne için var kötü gününde yanında olmayacaksa ne anladım ben bu işten
(183 puan) tarafından
Babam aslında bunu anneme dese annem ortalığı yıkar ondan uğraşmak istemiyor belkide ve zaten babamda birazda sorumsuzluk var salar
(316 puan) tarafından
O zaman bu durum zorunuza gitmesin yani herkes bana ne diyor kimse sorumluluk almıyor ama olan yine size olacak daha kötü olmadan bakın bence
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ne yazacagimi şasirdm 
(183 puan) tarafından
Ben yazarken utandım bu postu
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Önceden böyle bir huyu yoksa bir rahatsızlığı olabilir psikolga götürün bence 
(183 puan) tarafından
Önceden yoktu bana karşı bilmiyorum ama babamdan para alma huyu vardı babamdan istediği miktarı alamadığı için izinsiz alırdı ama
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm anneniz hırsız değil bence bu hastalık acilen doktora götürün markette çalışırken hemşire müşteri yakaladık biseyler çalarken kadın çalma hastalığına yakalanmış ne gelirse caliyormus 
(183 puan) tarafından
Ya ikna olsa bizimkiler götürürse kendi ikna olmuyor gitmeye
0 oy
tarafından
belki saglik.sorunu vardir bence birakin kalsin ustelemeyin uzmeyin bir altin.kolye icin.10 tane olsa 10 ununu da goturse.emekleri ödenmez.
(183 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm ilk ama kendisi bilinçli üstüme yüzlerce iftira atmış çevreyi arayıp beni iyi ağırlaması misafir olarak hakaretler etti karı koca birlik olup benimle dalaştilar işte kızım eşine beni kötü gosterdi hep işte cimriler falan filan diye herşeyin aksini abartarak katbkat yalan söylemiş olmuş gibi kasıt bende istiyorum çünkü artık hakikaten soğudum annemden
tarafından
yok canim.daha cok yaninda olmalısın.normal.degil.baksana kesinlikle kusme yuz cevirme.bnm annemin de cok zor gunleri oldu bana cok kotu davrandığı.cok sasirdim afalladim kahroldum neden bana boyle davraniyor ben ne yaotim gibisine .hastalanıyor galiba dedim ne isterse oyle yapmaya calistim.ihtiyaçlarını karşılamaya hayati onun icin daha kolay hale getirmeye calistim.o donemi biraz aştı.smdj daha.iyi.yani psikolojik rahatsızlığı var ve sana daha cok ihtiyaci var.annelermz yaslaniyor.demekki senden beklentileri var.oyle dusun bi anne gibi ol ona asla uzulmezsin
.diger turlu küser karsina alir baska bi insanla tartışır gibi annenle yuzgoz olursan kaybeden sen olursun.her halükarda annen.allah razi gelmez.dunyada yapacağın hicbir iyilik kabul olmaz.bunlari ben degl peygamber efendmz soyluyor.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kendi kolu kulagi dolu olmasa bile bu hoş değil. Istese anlarimda boyle yani afedersin ama hirsizlik gibi. Kiminde ciddi bir hastalik bu, adini unuttum. Belki oyle birsey olmustur.
(183 puan) tarafından
Evt bunu arattircam çünkü benden başka yapiyormu acaba diye

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 510 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 544 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Beyzanur (873 puan) tarafından soruldu