0 oy
1,033 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Merhaba hanımlar kac yaşında evlendiniz ben bir delilik yapıp 18 de evlendim mutlu yuvam var bir de oglusum ama bazen keşke bekleseydim diyorum bugün lise ark. Kafede gördüm ne dert ne tasa gencliklerini yaşıyorlar ama ben 21 yaşında hayatın yükünü bir de eşim asker 3 yılda 3 ay bile zor görmüşümdur 

65 Cevaplar

+6 oy
(762 puan) tarafından
Ben 27 de evlendim ona bile acele etmişim dedım. Gercekten tebrik ederim sızı cok buyuk cesaret bence kendı fikrim 
(762 puan) tarafından
Bende özlüyorum bizım bekar evimiz vardı annemlere kalıyordum ama arada kızlarla tuttuğumuz bekar evimiz vardı orada kalırdık kız kıza geceleri dısarı cıkar parkda otururduk.  Yagmırda ıslanmak ıcın sokagın ortasında dans ettıgımızı bile bılırım ama sımdı hepimiz ayrı yerlerdeyiz özluyor uz bırbırımızı
(291 puan) tarafından
Ahh aahh :)
(11,217 puan) tarafından
en guzel zamnlar o bekar eviydi :) bende unide ev arkadaslarimla olsn zamanlarimi cok ozluyorum
(7,673 puan) tarafından
Ben de hep 27 de evlencem diyodum 23 te evlendim cok erken cokk simdiki aklım olsa 30 dan asagi evlenmezdim
(11,217 puan) tarafından
bende hep 30 derdim ama karsima tatli bir bela cikti 4 yil anca direnebildim: D
-Reklam-
+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Erken yasta ewlılıgı hıc onaylamıyorum. Ne kadar geç okadar güzel 32 imde ewlendım.işimi gücümü elime alarak. İyiki de gec ewlenmısım diyorum eşim asker benim genelde ewde yok  ve bbeyle tek zor.bekarken gezdim tozdum şimzi dinleniyorum
(9,247 puan) tarafından
Ha suda var gec ewlenınce de sorumluluk almak ahır geliyor. Ulan dıyorsun ben fıldır fıldır gezerdım yemek camasır derdım yoktu ne ewlendkmde cekıyorum bu çileyi:)
(9,247 puan) tarafından
Beyza boswer ya  buz hayal kurarız kader coktan senaryosu nunyazmıs alın oynayın diyor
(389 puan) tarafından
:) olsun erken evlenince de zor kadın olmak anne olmak zor
(389 puan) tarafından
Doğru diyorsun
(9,247 puan) tarafından
Ananemin bir lafı var koca güzel bişey olsa adı gonca olurdu ... :) Ya hiç tanımadığım biyle aynı ewdesin:) ewlılık cok varıp bırsey degısık . İlk ewlendim baktım yataktan kalkıp toplamıyo salona gelıo ben senın hızmetcın degılım git gopla dedım senelerce calısmıs bır ınsan olarak ew bana agır gelmişti
+1 oy
(11,217 puan) tarafından

27 de evlendim iyi ki de o yasta evlndim hatta dahada bekleyip az daha yalnizligin tadini cikarsaydim diorum :)

(389 puan) tarafından
Tam zamanı valla
(11,217 puan) tarafından
yani geriye donup baktigimda yasamadigim birsey yok o yuzden iyi ki
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bende 18 de evlendim çok pişmanım erken evlendigim için ailemden uzağa gittim anneme babama doyamadım 
(389 puan) tarafından
Ailem yanımda sorumluluklar beni bitiriyor
(369 puan) tarafından
Kendimi gördüm 18 de evlendim uzağa gelin gittim şimdi 21 yaşındayım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
23 te evlendm keşke bekleseydm dern hep
(389 puan) tarafından
Hepimiz aynı düşünüyoruz  demekki
0 oy
(373 puan) tarafından
Bende 17 yaşında evlendim 
(389 puan) tarafından
Bende 18 acele etmisiz
(373 puan) tarafından
Aynen bencede şimdiki aklım o zaman olacaktı
(389 puan) tarafından
Aynenn:)
0 oy
tarafından
Ben hep büyük yaşta evlenmeyi tercih ettiğim için 29 yaşında evlendim canim 30 da da anne oldum 
(762 puan) tarafından
28 de anne oldum bende cok sukur dunya tatlısı bir kızım beni seven eşim var 3 yıl nişanlı kaldık okuldan dolayı ama şimdi dıyorum az daha bekleyebilir mışım
(389 puan) tarafından
Ne güzel masallah:)
(762 puan) tarafından
Herkese nasip olsun
(1,274 puan) tarafından
Benimki de benzer 28de evlendim 30da anne oldum
tarafından
Ne güzel canım
0 oy
tarafından
20de evlendim bende erkenmi evet pismanmiyim hayir Allah pişman ettirmesin kimseyi 
(389 puan) tarafından
Erken Rabbım pişman etmesin
tarafından
15yildir evliyiz sukur
(389 puan) tarafından
Ay maşallah:)
tarafından
Saol cınım ☺️
0 oy
tarafından
Bende bir eşeklik yapıp 15 yaşında evlendim şuan 21 yaşındayım ne kadar ***** bir insanın 2 evladım var varlıklarına şükürler olsun oğlum 5 yaşında kızım 19 aylık ama evlendiğimde çok çok pişmanım 
(1,170 puan) tarafından
Ay canım benim. Ne kadar çocukça bir düşünce ki zaten çocukmuşsun :(
(1,244 puan) tarafından
Yaa içim acıdı.  Hikâyelerimiz az buçuk benziyor.  Ama benim annem yoktu 6 yaşımda vefat etmişti.
tarafından
Hilal canım zaten hepsi çocuk olduğum içi  o hareketi yaptim
tarafından
Rumeysq ya çok acı ama gerçek Allah annen yerini cennet eylesin inşallah
(1,047 puan) tarafından
Biraz benziyoz aslında ben 16 yaşımda dedem beni verdi  ki babam vardi ikisi yaptı şu an 26 yaşindayım 3 çoçuüum var en büyüğü 8 prta 6 küçüğü 3 pişmanmıyım evettt benim elimde değildi hiç evet veya hayır demek hakımı asla helal etmiyorum benim eltimin kızı var aynı yaştayız kendisi öğretmen çok özeniyorum ona istediği herşeyi alıyo takıyo bende anca kocanın eline bakıyom  oda viçdansızın teki
0 oy
(257 puan) tarafından
Bende 17imde evlendim bazen canıma tak ediyor b.ok vardı da evlendim diyorum bana hep soruyorlar neden hemen evlendin diye erkek kalmıyordu deyip şakaya vuruyorum. keşke rüya olsa ama çocuklarımda yanımda olsa diyorum karmaşık bir duygu içine girip çıkıyorum ben arkadaşlarıma özeniyorum onlarda bana. Delimisiniz nesiniz hayatınızı yaşayın işte diyorum 
(389 puan) tarafından
Evlilik uzaktan güzel gözüküyor ama içine girince çok zod
(1,047 puan) tarafından
Bideki küçük yaşta evliliği sorumluluğu sırtlamak çok zor düşünsene kendin çoçuksun ama çoçuğun var yaşayan bilir
(257 puan) tarafından
Maalesef öyle birde 17i yaşımda evlenip 2 ay sonra hamile kaldım
0 oy
(1,988 puan) tarafından
18 de evlendim bende asla pişman değilim..okey yükü ağır ama gezmekse gezmek tozmaksa tozmak herşey eşimle güzel. Cefasınıda beraber sefasını da beraberinde sürüyoruz allah pişman ettirmesin
(389 puan) tarafından
Belki eşimle karı koca gibi yasayabilseydim bende öyle düşünürdm ama çok uzağız hiç beraber kalamadik
0 oy
(1,464 puan) tarafından

20 yaşında evlendim bence en ideal yaşlar çocuk öldü büyüdü etti vs diyene kadar ömür geçip gidiyo boşver en iyisini yapmışız:D

(389 puan) tarafından
Bilmiyorum valla :)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
30yasinda evlendim şuan 31im yani geç yaşta evlenmekte iyi deil kendimce ama şuan gerçekten çöktüm şimdiden ev işi bebek yoruyor
(389 puan) tarafından
Bence iyi yaşlar
(2,671 puan) tarafından
Eh işte 27-28ideal bence
0 oy
(803 puan) tarafından
Ben 17 yaşında evlendim ve asla pisman değilim 6 yaşında kızım var ben 23 yaşındayım kızımla beraber büyüdük ve ileride de arkadaş gibi olacaz ben en avantajlı tarafı da bu 
(389 puan) tarafından
Avantajı o ama anne olmak baya sorumluluk gerektiriyor
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bende bir delilik yapıp 19 yaşında evlendim benimde eşim askeri personel :) bende bir sürü yük yükledim sırtıma 
(389 puan) tarafından
Nerde görev yapıyor nerdesin :) asker eşi olmak çok zod
(1,730 puan) tarafından
Annemlerdeyim doğuda eşim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
18 de evlendim bende 7 senedir evliyim 2 de bebem var evlatlarım olmasa bekar olmayı isterdim bnde 
(389 puan) tarafından
Bekarlık sultanlıktır net :)
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ne zorunuz vardi ya en güzel,deli çağinizda evlilik sorumluluğu altına girmişsin . Evlilik tabi güzel  ,aile olabilmek bir hayat arkadaşinin olmasi bunlar cok degerli ama biraz daha olgunluğa erince kiymetli bence
(389 puan) tarafından
Aslında 18 yaşımda bile deli dolu değildm çok olgundum herkeste öyle derdi oldu şimdi 21 yaşındayım 3 aylik bir oglusum var geçmişe dönmek isterdim ama çocuğundan da vazgeçemem eşimde çok iyi o da küçük benim gibi o 24 ben 21
(1,944 puan) tarafından
Hep iyi olun canim ikiniz de küçuksünüz yani mutsuz olunacak diye bir sey yok tabi ama sevgililik hayati gibi kustüm oynamiyorum diyemiyorsun mesela.
(389 puan) tarafından
Ay nedense çok güldüm ben de eşimde cocuk gibiyiz aslinda
(1,944 puan) tarafından
Cocuk gibi olmak iyidir hahaa:)
0 oy
tarafından
Benimki çok erken bazen herşey yolunda gihmeyebiliyo:(
(389 puan) tarafından
Kavgalar sorunlar illaki oluyor önemli olan cozumleyebilmek
tarafından
Yok canım evlilikten yana çok şükür eşim çok iyi beni seviyo bende onu:)
Sadece bazı şeyler yolunda gitmediği icin erken yaşta evlilik oldu :(
0 oy
(1,541 puan) tarafından
24 yaşında evlendim 25 yaşında anne olacam Insallah 8 aylık evliyim ve eşim benden 12 yaş büyük 
(389 puan) tarafından
İdeal yaşlar bence :) önemli olan yaş farkı değil anlasabilmek
(1,541 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

18 de evlenip pişman olmayan tek ben varim galiba :D 

Ben hic pişman olmadim çünkü evlenene kadar göreceğim her türlü ortami gördüm arkadaslarimla her gün gezdim her gün farkli farkli yerlere giderdik o yuzden pişman değilim. Eşimde çok iyi çok sukur şuan hâla arkadaslarimla bulusup gorusurum

(389 puan) tarafından
Bence de :) eşim Yanimda olsa belki bende öyle olurdum
tarafından
Allah kavuştursun canim :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,490 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 312 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy