0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Hanımlar kaynananizla tartıştiktan sonra pismanlik duyarmisiniz takarmisiniz kafaya yada bosverirmisiniz umursamazmisiniz ne yaparsınız bosverirseniz ne dersiniz

15 Cevaplar

+1 oy
(15,853 puan) tarafından
Boş vermem hatta az bile yaptım keşke bunu da söyleseydim de içimde kalmasaydı derim 
(265 puan) tarafından
Ayni ben ama ev birlikte olunca yuz yuze bakıyoruz hergun
(15,853 puan) tarafından
Bizim evler bitisik aynı avlu icin de oturuyoruz her gün yüz yüzeyiz ama kaynanamin yüzü olmadığı için bakmakta sıkıntı çekmiyorum  :D
(3,757 puan) tarafından
Mecbur özür diledim tatsızlık büyümesin diye kayinbabamdan haklida olsam  çünkü ailem karıştırdı babam ozur dile dedi
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İnsanız sonuçta tabiki takarım istemesen de takarsın 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Hiç kavga etmedim ama ara ara ters düşmüşlüğümüz oldu hemen konuşuruz zaten ikimizde takmiyoruz
(265 puan) tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
(803 puan) tarafından
Sürekli tartıştığımiz için hiç takmam kavgadan sonra eve gelip kahve içip Esra Erol izliyorum o kadar olduk
0 oy
tarafından
Kolay kolay tartışmam ama ağır laf etmezdim heralde ben sonra içime oturur 
(265 puan) tarafından
Hakli olunca hic oturmuyor canim
0 oy
tarafından
Çok şükür öyle büyük bir tartışmamız olmadı hiç 14 yıl boyunca ufak tefek şeylerde ise ikimizde onemsemeyiz
(265 puan) tarafından
Ne güzel mis
0 oy
(88 puan) tarafından
Bikez normal bi şekilde konuşmayı denedim tansiyonum çıkıyo ay bana bişey oluyo vs diyip kapattı telefonu sonra kayınbabam açtı ben ona üzülür diye hiçbi şey demiyorum niye dedin ettin... O gün bu gündür asla karışmam naparsa yapsın yok gibi davranıyorum normal dahi konuşulmuyor bırak kavgayı. Herkes istediğini yapsın herkesin hesap vereceği bi gün elbet gelecektir 
(265 puan) tarafından
Allah büyük canım eden bulur inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Anne kız arasında bile tartışma olabilir canım o yüzden büyütmemek gerekir söyleyeceğini söyle sonra yine hiçbir şey olmamış gibi konuş
(265 puan) tarafından
Aynen öyle canim zaten birlikte yaşıyoruz her dakka yüz yuze bakiyoruz
0 oy
(513 puan) tarafından
O takmıyor bende takmam kuserız kafam rahat eder
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Hiç pişman olmam umrumdada olmaz çünku ben onlara çok değer verdim ama iyiyi görmezler kötüyü maşallah bnd hic umursamam eşimle sorun olmuyorsa önemli degil
(265 puan) tarafından
Ne güzel bende cok takardim ama artık hicc takmıyorum yapsan da iyi degilsen yapmasanda iyi degilsin kaynana kaynata gözünde
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Asla bosveremiyorum içimde olayı büyütüyorum helede söylemek istediğim birşeyi söyleyemezsem kafayı yiyorum
(265 puan) tarafından
Sizde venim gbisiniz ama ben herseyi söyledim icimde hiic bsy kalmadi
0 oy
(44,603 puan) tarafından
8  yıldır öle yüzyüze büyük bı tartışmamız olmadı 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Elhamdülillah çok şükür şimdiye kadar bir tartışmamız olmadı olsa ne yaparım bilemiyorum tartismasam bile eskisi gibi samimiyetim ve saygım olmazdı her halde altlı üstlü oturuyoruz evi de ayırırdım belki 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
pisman olma s can yaraniyo bu devirde
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç tartışmadık kendi kendimize kırılıp köşemize çekildik 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 403 göst.
24 Nisan 2019 Aile kategorisinde Çigdem35. (108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 439 göst.