0 oy
2,375 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından

Kızlar dün eşimin telefonuna mesaj geldi yeni uyandım diye bir kadın dan ama eşim telefonu benden saklıyor göstermiyor bana dün sordum kimmiş diye baya tartıştık engelledim dedi yanlış mesaj atmış dedi sizce aralarında bir konuşma olamayan kişiye Yanlış mesaj atılır mı 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bazen olabiliyor canım  ama bilemedim şimdi 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla erkek milletine asla guvenmem babam bile olsa madem tanidik degil o an birlikte baksaydiniz niye engellemis hemen telefonu sakliyorsa zaten vardir bi pislik bende esimde ayni sey oldu biliyorum 

(9 puan) tarafından
Hiç göstermedi akşam ilk önce geçiştirdi sonra yanlış atmış zaten engelledim dedi konuyu kapattı ama ben hiç inanmıyorum
tarafından
Inanilacak gibi degil bence biraz salaga yat ilgilenmiyomus gibi inaniyomus gibi yap ama  kontrolu birakma hersey beklenir erkeklerden
(9 puan) tarafından
Öyle yapacam artık zaten yoksa kafayı yiyecem onun yüzünden
0 oy
(816 puan) tarafından

bnim esimede geldi bn sordugumda telefonu feln saklamadi valla tanimiyorum ara bi sor hatta al geri mesaj at dedi bnde yaptim  hemde oyle kimsiniz diyerekte degil ya anlasma varsa diye mesaja uygun agiz arayarak yazdim farkli cevplar alinca oyle inandim yoksa insanin aklina kurt düsmuyo degil. saklasaydi telefonu kafayi yerdim iyice.

(29 puan) tarafından
Ewet eskı sewgımde yok onceden yanımda olsa bıle ozlerdım sımdı olsada olmsda farktmyo gıbı
(64 puan) tarafından
Ya işte bende tartışmadan sonra hayatta dışarı göndermiyorum. Çünkü sizinle aynı fikirdeyim benim de güvenini sarsacak bir kaç birşey yaptı. Zerre güvenim yok o nedenle.
tarafından
tanistigimiz hafta verdi sifresini hic degistirmedi hatta esim benim sifremi bilmiyordu simdide benim teleofnumdada messegerda onun hesabida ekli mesajlar banada geliyor. sende esinin adina hesap ac eşinin hesabini engelle ama o ismi nasilsa hatirliyosun onu ekle ben yeni hesap actim digerini kullanmıyorum nasilsin falan yaz zarf at yani bakalim o hesap ne tepki verecek
(9 puan) tarafından
AA çok mantıklı
(158 puan) tarafından
Allah aşkına kıza verdiğiniz akla bakar mısınız kız haklıyken haksız duruma düşecek eşinden gizli onun adına Messenger aç onu engelle ya bir bayana yakışır mı böyle şeyler kusura bakmayın da bu da bir nevi kandırmaca ve aldatma oluyor aldatma sadece başka bir kadınla ya da bir erkekle konuşmak olmuyor sakın öyle şeyler yapma sen eşine güveniyorsan gerisinde sıkıntı yok olabilir gelebilir gerçekten yanlışlıkla olabilir senden korktuğuna senden çekindiğini çelişkili cevap vermiştir hemen en kötüsünü düşünmeyin kıza böyle şeyler söyleyip de o şüpheye düşürmeyin şüpheyi insanı yer bitirir kemirir bazen böyle sanki olayın içindeymiş gibi yorumlarınız insan nasıl deli ediyor bacım ben sana söyleyeyim haklıyken haksız durumuna sakın düşme kimsenin yaptığı hatalara sen düşme eğer ki yapıyorsan Rabb'im onu bir şekilde elbette ki senin karşına çıkartacak o zaman sen elinden geleni ardına koyma ama şu an böyle saçma sapan bir şey hiç gerek yok  sen eşini bizlerden daha iyi tanıyorsun eğer ki daha önce böyle bir şeyle karşılaştıysan seni aldattıysam yine yapıyordur ama daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadıysan haksızlık etme belki gerçekten yanlışlıkla olmuştur en kötüsünü düşünmeyin kalbini sen ferah tut
0 oy
(218 puan) tarafından

Cnm incelikle eşine şüphelenmemiş gibi davran telefonunda şifre yoksa illa ortada unutcak ozaman watsabı varsa watsab da yaptığı  bütün msjlasmali takip edebilirsin kendi telefonuna ayarlayarak her şeyi görebilirsin özel bi kod var watsapta

(9 puan) tarafından
Zaten ne yaparsam yapayım inkar ediyor benim ne işim olur diyor geçiştiriyor
(218 puan) tarafından
Yakalamaya çalış cnm ama belli etme üstünede gitme ısrarla laf sokma ki gevşesin unutsun ozaman elbet bir yerde yakalarsın
(9 puan) tarafından
İnşallah canm inşallah ben yanlış anlıyorumdur
(218 puan) tarafından
Inşallah cnm geçen biride böyle şüphelendi eşi uyurken telefonu karıştırdı bişey çıkmadı inşallah seninde aynıdır bişey çıkmaz
(9 puan) tarafından
İnşallah canm benim
0 oy
(47 puan) tarafından

Canım benim eşime bir kadından telefon veya mesaj geldiğin de telefonu bana veriyor. Bende arıyorum geri ağzıma ne geldiyse sayıyorum. Bidahada aramıyor. Mesaj filanda gelmiyor. Benim suphelendigim eşinin senden telefonu saklaması madem birşey yok .o uyuduğu zaman kadının Tlfn numarasını al .engellemisse engelllenen listesinde  vardır sonrada arastir. Bakalım ne çıkacak 

(9 puan) tarafından
Ah işte bana verse sayacam da vermiyor
0 oy
tarafından
Inanma zaten birşey olmasa saklamaz esime mesaj geldiğinde tl eline e bile almaz ben bakarım mesaja saklamaz da tl 
0 oy
tarafından
  • Bence aldatıyor erkeklere güven olmaz
0 oy
(11 puan) tarafından

durup dururken saklamaz telefonu adam. sen yinede arada kontrol etmeyi ihmal etme telefonu. kontrol ettiğini sakın belli etme sonra sıkıntı olr

0 oy
tarafından
yeniden gösterildi

Valla canım inanır mısın aynı şüphe bendede var daha önce yaşadım hamileyim bide kafama taka taka bi hoş oldum ilk hamileligimde bu sıkıntıdan çocuğumu düşürdüm inan şimdi de umurumda bile değil kendi bilir yapıyorsa çocuğu olacak kendi utansın boşver sende takma zaten yapıyorsa yakalanır yakaladığında da sana kalmış gerisi canını sıkma canım benim 

0 oy
(127 puan) tarafından

Hayatım kadınlık hissin ne diyor sen eşini tanırsın aldatır yada aldatmıyor demek çok büyük bi vebal olur.  Ama bunu en iyi sen bilirsin. Engel listesine bak bakalım engellenmiş mi yoksa seni mi yiyo 

0 oy
tarafından

Hala soruyor musun ?

0 oy
tarafından

Canım tanımadığı biriyse madem ne diye engelliyor onu anlamadım. Yanlış olmuş der geçer. Erkeklere güvenmiyorum

0 oy
tarafından

buda yeni moda oldu engelledim iyi engelledin de engellemeden oncesi zaten problem. esler telefonlarıni birbirlerinden sakliyorlarsa vardir bi sıkınti aldatilmami bilemem ama 

0 oy
(311 puan) tarafından
takip et eşini devamlı telefon saklıyosa şifre koyuyosa vardır bi bokluk 
tarafından
Eski postu hortlattin kizz:)))
(1,436 puan) tarafından
2 sene önceki post
tarafından
Eveettt ::))
(311 puan) tarafından
kız ben altta gördüm hani çıkıyoya hiç bakmadım tarihe :))
0 oy
tarafından
Canım valla bana da geçenlerde Bi adamdan mesaj geldi ben erdinc neredesin seni bekliyorum diye bana böyle geldiyse eşine de gelmesi normal diye tahmin ediyorum hemen aldatilma düşüncesi gelmesin aklına mesaj yanlışlıkla atılmış olabilir  :) 
(12,852 puan) tarafından
Aldatılmamış :) 2 sene önceki post :)
tarafından
2018 in postunu nerden gordun de yazdin acaba :D
(1,982 puan) tarafından
Gören yorum yapiyo :D
tarafından
Soru en ustteydi canım eski olduğuna dikkat etmedim en üste duruyordu
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Canım numarası kayıtlı olmasa yeni uyandım yazmaz kayıtlıdır seçip yazmıştır hem de whatsapp sa kesin kayıtlıdır ve telefon saklamak ne olursa olsun birşey gizlendiği içindir bunu genel olarak söylüyorum yoksa birşeyden korkusu yada eşim görmesin isteği varsa illa birşey vardır
0 oy
(236 puan) tarafından
Eger telefonuda gizliyosa yaninda cevab vermiyosa hemen engelledim diyosa. Bence nebiliyim yani.  Sastim dondum kaldim
0 oy
(948 puan) tarafından

Valla ben etkilere güvenmem Allah bilir:ermm:

0 oy
(119,007 puan) tarafından
Bu sefer ben hortlatmadim 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 866 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 796 göst.