0 oy
796 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
eşim bu ara sürekli erken yatıyor zaten telf hiç ortada bırakmaz bana karşıda pek iyi de  değil  hiç bi zaman eşim yapmaz demiyorm babam olsa güvenmem. sizce olabilir mi

15 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aldatan erken yatmaz 
(665 puan) tarafından
Niye kız uykusu gelmezmi
(1,862 puan) tarafından
Seni uyutup onla konuşmaya gider
(1,862 puan) tarafından
Bacım işte aldatsaydı gözü görmez döner di senin arkan dönük uyurken de yapardı
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hissediyorsan eğer olabilir canım. Ama kuruntu da yapıyor olabilirsin belki buradan etkilenip.
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Mmm başka ne var takip de kal bakalim
(6 puan) tarafından
aileseyle aram yok onlarla konuşup bana uzak kalıyor işten gelip yemek yiyır duş alıyor. ben yatıyorm diyih gidiyor☹️
(8,956 puan) tarafından
Hep mi böyle idi ?ailesi ayrı sen ayrı seni araya katmasin
(6 puan) tarafından
şu iki aydır ailesiyle görüşmüüyorm. ara ara bu yüzden kavgamız oluyor .ama anaç birisi kendi ailesi herşeyi
(8,956 puan) tarafından
Biraz idare etsen onun yanında falan duskunse senden çıkarıyor demekki oysa ortayı bulmali
0 oy
(90 puan) tarafından
Sadece buysa suphelenmen saacma ama belki seni Baska suphelendıren seylerde var benmkıde yorgunluktan uyuyor kalıyor ne bileyim aldatma nerden cıktı isten gec mı geliyor mesela bnmkı hep aynı saat yoruluyor adam bea, :) 
0 oy
(104 puan) tarafından

Kız erken uyuyunca telefonuna baak işte :) duşa vs girince de bakabilirsin benimki duşa telefonla girmez ben bakarım arada :D

(6 puan) tarafından
yapışık gibi telefonla bırakmaz tvbee
(104 puan) tarafından
Garip cidden kuzum ya sen tedbirini al uyurken vs bak bir şekilde telefonuna
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Erken dediğin kaç gibi çalıştığı için yoruluyor olabilir. Alarm kuruyorsa belki ondan ortaya bırakıp gidemiyordur. Bende salonda bırakıp gidip yatamam eşim şifremi felan bilir ama mecbur yastığın altına koyarım sabah ben kaldırıyorum çünkü duymam lazım :( işi olursa alır sonra geri koyar yerine 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Takip et teli elime geçirmeye çalış ben bazı eşleri anlamıyorum eşim teli saklamaha çalışsa o teli kırar eline veririm.ne münasebet benden tel saklayacak doğru bulmam bunu 

0 oy
(763 puan) tarafından
Şüpheleniyosun madem bi sekilde kontrol et canim. Belkide bos yere gunahini aliyoruz suan bilemeyiz ki..
0 oy
tarafından
Telefon köşe bucak saklaniyorsa bil ki bi haltlar karıştırıyor
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim koca da erken yatar 
0 oy
tarafından
Kız benimkide erken yatar bu aldatiyo anlamına gelmezki boşa günahın alma adamın bence
0 oy
(808 puan) tarafından
Olur canim olur hemen kontrol et oldu ondan biliyorum yatıyorum diye karı kızla mesajlasiyodu
(6 puan) tarafından
Allah ıslah etsin böylelerini  ne diyeyim
(808 puan) tarafından
Amin gözünü aç ***** yerine koymasına izin verme
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben de guvenmem. Hatta kocamin telefonuna takip uygulamasi bile yuklemistim bi ara kafayi yicektim acaba bana canim cicim askim deyip arkamdan is mi ceviriyo diye. 
0 oy
(2 puan) tarafından
Şu telefon saklayan adamlardan korkucaksın eşimin şifresini bilirim yüzüm bile tanımlı telefonuna benimde onunki eşler arasında gizlicek ne olabilirki bence normal değil haraketleri
0 oy
(190 puan) tarafından
Ailesiyle aram kötü demişsin.buyuk ihtimalle o yüzdendir.sans soğuk davranıyor olabilir.ailesinin doldurusuna geliyordur telefonda onlarla mesajlastiklari var kesin.sen yenede arani düzelt.boyle ömür geçmez

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,296 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 449 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,161 göst.
+5 oy
42 cevap 1,555 göst.

378,012 soru