0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Kızlar ya 2 defadır nst girdim bugun ikisinde bebeğin hareketi az çıkıyor ama ben hissediyorum bebeği ama az çıkıyor 2 dîr işte doktor dedı böyel olursa yatış veririm şimdi eve git 3te gel bidaha nst çekelim bakalım. Korkuyorum kızlar yqq bişiler diyin 36 hafta olcam bu arada yarın 

8 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar cok şükür bu defa nst sonucu iyi çıktı no problemsss inşallahhhh
(2,512 puan) tarafından
Ohhh iyi bari uyuyormus demek yaramaz heyecanlandırdı
(1,154 puan) tarafından
Ay sorma ya vallah cok şükür sıknt cıkamdı yaa doktor da dedı 2 haftaya gelir bu bebiş hayırlsı olsun yaa
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Birşeyler ye kuzum tatlı falan açmısij? Biraz yürü bakim nolcaj benm bebede öyleydi acil sezeryanw girdim
(1,154 puan) tarafından
Inşallah gerek kalmaz sezeryana ya dua et canım yanı brşaz açtım
(316 puan) tarafından
Yemek  sonra tatlı ye kuzum insllah sağlıklıdır bebek telaş etme oda huzursuz olur
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım
0 oy
(419 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı korkma bende 36 haftada kızımı dogrdum 
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım ya dua et
0 oy
tarafından
Canım sen daha iyi bilirsin hangi tarafa yattığında bebek hareket ediyorsa o tarafa yat nst de. Genelde sola yatırıyorlar ama belki senin sağa yatınca hareket ediyor. Ona göre yat. Bende de du bir defa yatış yönünü değişince hareket etti ki benim bebeğimde anne karnında çok hareketliydi. Bide bol su iç canım aç olma tok ol nst çekilirken
(1,154 puan) tarafından
Her yöne döndüm valla aç gittim ama geçen hafta da aç girdim gayet güzel çıkmıştı bakalım yaa ztn doğum yaklaşmış dedi doktor sancım fs cıkıyo
tarafından
Öğleden sonra yok git canım. Oruç degilsen tabi :). Hayırlısı olsun hiç üzme kendini karnında değil yanında büyümeye devam eder. Güzel düşün güzel olsun. Benimde nst de kalp atışları çok yüksek çıkıyordu sezaryen oldum. Ama haftam 38 di canım
(1,154 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim duaların için çok sağol bitanem. Amin hayırlısı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Dışarıdan hareketini görüyor musun canım. Benim kızım da çok hareketliydi hareketli olduğu için nts tam çekemezdi. 
(1,154 puan) tarafından
Evet görüyorum hareketini edıyrı yanı ama nstde az cıktı şüphelendi doktor
tarafından
E tamam işte sen söyle doktora. Bebek çok hakemli olduğu için çekemiyor nts o hareketlilik diye kast ettiğin şey de bebeğin kalbi çok hareketli olduğu için kayıyor ntsnin ucunun tam bebeğin olduğu noktaya gelmesi lazım temas etmeyince sıkıntı okuyor hareketlerini hissediyorsan niye endişeleniyorsun
(1,154 puan) tarafından
E dedim valla deıdm hissediyorum ben hatta sıpa şuan gayet hareket edıyor anlamadım gitti yaa. Bakalım bidaha bi 3te gideyim nolcak inşallah yatışa falan gerek kalıp sezeryana almaz valla benı asla istemıom sezeryan
tarafından
Sezeryana almaz hemen bebeğin hareketsiz olduğu kesin anlaşılmadan
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım hayırlsı olsun bakalım ya
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Sen doktorun dediğine bak canım yatışta da bir şey yok ki ne derse onu uygula
(1,154 puan) tarafından
Doktorum çok iyi canım cok memnunum o yuzden korkmuyorum ama işte ilk gebelik olunca ister istemez korkuyor insan. Yatış yaparsa doğum mu olur acaba ne olur ki bide sezeryan hiç istemiyorum ama hayırlısı olsun inşallah
(2,163 puan) tarafından
Canım ben de ilk gebeliğimde senin gibi çok korkuyorum her şeyden bir gün içerisinde 4 hastane gezdim nst ye kaç defa bağlandım Ama hiçbiri yatış istemedi demek ki önemli bir şey var ki sana yatış istemiştir ben de senin gibi sezeryan istemiyordum ama 40 artı 5'te normal doğum yaptım çok şükür şu an bebeğim 7 aylık Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım yqq ama normal usgde suyu faaln herşeyı normal çıktı tek nst böyle oldu anlamadım
0 oy
tarafından
çikolata falan ye gitmeden canım karnın aç mıydı 
(1,154 puan) tarafından
Şimdi tokum canım bakalım
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Benim oğlum nst ye girince bir duruluyordu çıktığım an dört dönüyordu resmen sen korkma gönlünü ferah tut
(1,154 puan) tarafından
Benımkide bu defa böyel ya
(2,593 puan) tarafından
gittin mi tekrar canım
(1,154 puan) tarafından
Evet canım nst cıktım şimdi doktoru bekliyorum bakalım
(2,593 puan) tarafından
güzel haberler alırsın inşallah canım
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım benım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy