0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından

image

artik böyle şeylere inanmıyorum nedense durumu olmayan biri tanımadığı kimseye bu şekilde birşey istemez empati kuruyorum ve ben yapamadım. En kötü 1 günlük temizliğe giderdim yine bu şekilde tanımadığım insana mesaj atmazdim. Sizde dikkat edin hiç birşey de paylaşmamis duvarında

4 Cevaplar

0 oy
(9,710 puan) tarafından
Bana da bugün geldi bu mesaj kullanıcı adı farklı mesaj aynısı
(805 puan) tarafından
Bana Atar misin editör atayım . Ayy mübarek günde insanların duygularıyla oynuyorlar Allah affetsin
(9,710 puan) tarafından
Belki gerçekten ihtiyacı vardır zor durumdadır bilemeyiz bunun için büyük konuşmamak gerek inanıp inanmamak bize kalmış inanmıyorum gerçi ama Allah yardım etsin ne diyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kımseye ınanmayjn artık burdan
(805 puan) tarafından
Sağol ya başka dolandiricim var dedim :)))
0 oy
(2,166 puan) tarafından

Kime inanacağımızı şaşırmışz gerçekten:ermm:

(805 puan) tarafından
Bide IBAN telefon atmış bana :D
(805 puan) tarafından
Bunlar yüzünden gerçek ihtiyaç sahipleri evinde ac susuz oturuyor ya üzülüyorum gerçekten
(1,988 puan) tarafından
O kadar emin kendinden
0 oy
tarafından

Eşim çalışmıyoru anlayamıyorum gerçekten :ermm: benim eşim üniversite mezunu ve gidip tersanede el işi yapıyo getir götür işi. Yinede evine ekmeğini getirdi. Çok şükür ki şimdi orda usta oldu ve şimdi de o işi bilmiyenlere yardım ediyo öğretiyo bende geçtim bu yollardan diyo. İnsanlar herşey önümüze gelsin istiyo kimse kusura bakmasın. Ha hastalık olur o ayrı tabi 

(805 puan) tarafından
Vallahi çok değişik insanlar bana bide IBAN telefon atmış. Hüseyin diye birinin hesap. Vallahi çıldırmalik. Bende  üniversite okurken hiç bir destek almadım ama çaycılık yaptım çok şükür o şekilde mezun oldum . İnsanların çalışmaya bir yeri yetişmiyor sanırım
tarafından
Aynen öyle cnm çalışmak istiyen işe burun ki irmaz ne olursa orda çalışır. Eşimde isterdi temiz takım elbise giyip çalışmayı ama gidip pasın yağın kirin içinde çalışıyo eve geliyo berbat halde. Yeter ki çalışmak iste iş çok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 179 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 613 göst.
0 oy
10 cevap 555 göst.
9 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 447 göst.

382,495 soru