0 oy
596 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (609 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Siparişi vereli 8 gün olacak hala tık yok alırken hemen yazıyor şimdi ise cevap yok 

image

image

image

Kızlar bu sayfa engelleyip şikayet edip kapattıralım olmaz mı telefonlarımı açmıyor meşgule atıyor bu kadından alışveriş yapmayın 

13 Cevaplar

+1 oy
(718 puan) tarafından
Baska numaradan sipars vercem diye msj atsana bak cvp veriyormu 
(609 puan) tarafından
Doğru haklısın ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çok sık mesaj atmissin sayfa güvenilir bilinir bir sayfa sanmıyorum dolandırıcılık yapacaklarını
(609 puan) tarafından
Cok sık derken ben hergun yazmadım arada yazdım insan bir bilgi verir en ufak ta olsa dimi canm
tarafından
Tabiki sende kendince haklısın ama işler belki yoğundur o yüzden yazmıyordur bir kaç gün daha bekle bakalım ona göre hareket edersin
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Sanki bu sayfayı bu aralar bı kaç sefer gördük gibi
(609 puan) tarafından
Ben paylaşmış olabilirim cnm
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Bekle kiz biraz belki işi vardir bişiy olmuş yani guvenilir siteye benziyor
(609 puan) tarafından
Bende öyle sandım ama meşgule atıyor cevap vermiyor insan en azından söyler dimi böyle durumlar var özürdilerim en kısa zamanda size dönüş sağlayacağım diye
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Şimdi mi aradın meşgule atio gündüz mü? Ortak arkadaşında varmış aslında ona da sorsana alışveriş yapmış mı 
(609 puan) tarafından
Dün de bugünde aradım son aramam da meşgule attı arar dedim ama aramadı kötü düşünmek istemedim ama işte
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bu kadının trendyol'da da sayfası var dükkanı var orada da alışveriş yapıyor ben de mesaj atmıştım Allah'tan sipariş vermedim
(1,496 puan) tarafından
Kiz ttentolda guvenilir saticilar yokmu belkide instagrwmdaki fake hesabdir trentyolda gördükleri saticilarin kopyasin yapiyolar galiba
(609 puan) tarafından
Telefonlara cevap vermiyor msjlara geri dönüş sağlamıyor güvenilmez böyle insanlara
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Tatlım cokmu acele ettin acaba art art mesajlar atmışsın belki kizdirdin açmıyor tlfonu bende bı sayfadan alışveriş yaptım havale ettim 15 gün sonra kargoya verildi ama hiç mesaj felan atmadım karşıya yoğundu çünkü anladım 
(609 puan) tarafından
Aceleyle ilgisi yok  baska ürün sorduğumda cevap yazıyor ürünle ilgili soruyorum cevap yok en ufakta olsa bilgi verir insan dimi yani bir kere yazdım cevap yok 2 gün bekledim yoğun olan insan İnstagram da bişiler paylaşmaz sipariş almak için
0 oy
tarafından
Kız böyle şeyler çiçek sepetinde de var ben ordan yaptırdım niye böyle şeylere guveniyonuz
0 oy
tarafından
Kuuzm sen neden efendım dıyosun ona senı satıcı sandım bır de ozur dılemıssın 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bence illaki dönmesi gerektirdi. Annem bir iki yıl önce Instagram da takipci sayısı yüksek bir sayfadan kapıda ödeme perde sipariş vermişti nasıl berbat ve alakasız geldi anlatamam. Çöp oldu para. Güya bide sürekli sayfa memnuniyet mesajları paylaşıyordu. O yüzden takipçi sayısı fazla olsa da güvenme bence
(12,791 puan) tarafından
Benim nevresim takımı siparisime çöp kumaş parçaları koymuştular çöpe atmak için bile dokunmazsin bir daha asla imstagram üzerinden alışveriş yapmadım
0 oy
(87 puan) tarafından
İşte bu yüzden kapıda ödeme dışında alışveriş yapmam :) size güvenilir site oneriyim kapıda ödemeli bende oradan yaptrdim emzik zinciri i
0 oy
(87 puan) tarafından

İşte bu yüzden kapıda ödeme dışında alışveriş yapmam :) size güvenilir site oneriyim kapıda ödemeli bende oradan yaptrdim emzik zincirr 

image

(609 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(87 puan) tarafından

Yaptirdigimda bu 

image

(609 puan) tarafından
Masallah canım çok güzel ama artık daha bişi alacağımı sanmıyorum :(

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,049 göst.