0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından

Hayırlı akşamlar kızlar. Biraz önce ayağım kaydı sol kalçanın üzerine düştüm bebeğe bir şey olmuş mudur? 20 dk dır uzanmışım hareketini henüz hissetmedim. 

27 haftalığım 

7 Cevaplar

0 oy
(701 puan) tarafından
Canım cok mu yüksekti mesafe kanama yok demi göbeğin üzerine düşmedin demi sırt üstü uzanıp yatınca karnında bebeğin kalp atışları belli olur bir cisim koy karnının üzerine kumanda olabilir vs bak bakalım kipirdiyomu cisim düzenli olarak
(3,136 puan) tarafından
Onu yapım canım inşallah olmamıştır çok sağolasın
(701 puan) tarafından
Sende canım tepki verirse yaz merak ediyorum
(3,136 puan) tarafından
Doktora geldik şimdi kalp atışını duyduk çok şükür birşey yokmuş. İyiydi kızımız :) içim rahatladı
(701 puan) tarafından
Çok şükür canım hadi gözün aydın :) dikkat et kendine çok Ayetel Kürsi okuyun bol bol
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım ne kadar dikkat etmek istesemde illa ki birşeyler oluyor :(( dua ediyorum bol bol rabbim korur inşallah
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Doktora gitmen sansin warsa bi hit hem icin rahatlar tatli biseyler yasa soguk su ic uzan hareketini hisedebilirsin
(3,136 puan) tarafından
Gidiyorum şimdi canım ama korka korka ve istemsiz ağlayarak. Inşallah birşey yoktur
(5,519 puan) tarafından
Korkma canim insallah bisey yoktur
(3,136 puan) tarafından
Çok şükür bir şey yokmuş kalp atışını duyduk. Doktor dedi düşmede  birşey olmaz kanama olmadığı sürece. Ancak kurşun veya bıçak darbesinde olur onun dışında düğmelerde falan birşey olmaz hatta yüz üstü uzansan dahi bebeğe zarar vermemiş olursun dedi
(5,519 puan) tarafından
Cok sevinndim canim tekrar gecmis olsun
(3,136 puan) tarafından
Çok sağolasın canım :)
0 oy
(3,883 puan) tarafından
Eğer kanama yoksa sorun yoktur bende 27 haftalık hamileyim geçen hafta düştüm gobegimi kaldırıma çarptım ama allaha şükür hiç bisi olmadi ama eğer endişe ediyorsan doktora git
(3,136 puan) tarafından
Ben sol tarafa düştüm kolumla hızımı azaltmaya çalıştım ama görümcemler düştüğünde baya ses çıktı dedi. Kanamam olmadı çok şükür iki çikolata yedim ama halen hareket yok
(3,883 puan) tarafından
Ben direk yüz üstü düştüm ama biraz bekle bende de ilk başlarda oynamadı sonradan oynamaya başladı belki kendini korumaya almıştır
(3,136 puan) tarafından
Inşallah korumaya almıştır. Birde gün boyu baya yoruldum sabah 8 den beri hareket halindeyim
(3,883 puan) tarafından
Büyük ihtimalle ondan hareket etmiyordur ben yorulduğum zaman 2 3 gün bile suruyo hareketsizliği
(3,136 puan) tarafından
Ben yorulduğum zaman yatağa girip uzandığım da hareket ediyor muhakkakta bakalım inşallah bu sefer de hareket eder
0 oy
(6,740 puan) tarafından

Bende sol kalçama  düşmüştüm hamile iken çok korkmuştum:ermm:. Yatıp dinlenmiştim canım. Biraz daha dinlen kalkma yerinden inşallah hareket eder. Kanama veya ağrı yok değil mi?

(3,136 puan) tarafından
Kanama yok canım karnımda ağrı yok ama sol kolum ve kalçam ağrıyor. Kolumla hızımı azaltmaya çalıştım ama yine de şiddetli düşmüşüm görümcemin dediğine göre
(6,740 puan) tarafından
Biraz daha bekle bakalım canım baktin hareket etmiyor bir hastaneye git. Hem içinde rahat eder inşallah hareket eder kuzucuk
(3,136 puan) tarafından
Bende biraz daha beklim hareket etmezse giderim diye düşünüyorum. Gün içerisinde de baya yoruldum hareket halindeydim en sonunda da düştüm
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm karnının üstüne düşmemişsin bir şey olmaz ama kanama leke görürsen git acil  e
(3,136 puan) tarafından
Kanama leke yok çok şükür şimdi gidiyoruz. Ama üç saat oldu halen hareket yok. Eşimde boş yere gidiyoruz ama gitmekte fayda var dedi
(2,564 puan) tarafından
Ne oldu cnm iyimi  bebegin
(3,136 puan) tarafından
İyi çok şükür canım doktor düşmeyle kolay kolay birşey olmaz kanama olmadığı sürece dedi. Hatta bebişimi gelişimi illerdeymiş:) çok sevindim. Normalde 27 haftalık ama gelişimi 29 -30.haftaymış gibi
(2,564 puan) tarafından
Iyi masallah ona saglikla gelsin insallah
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah sağlıkla gelir miniğim :)
Kusura bakma canım yoğundum baya şimdi bakabildim
0 oy
(659 puan) tarafından
Bende ıkı kere dustum allaha sukur bısey olmadı ama yıne doktora gut 
(3,136 puan) tarafından
Bir kere daha düştüm bacağım ortadan ikiye ayrıldı balerinler gibi oturdum o zaman bir şey olmadı şükür. Kuzenim doktor ona sordum düştüğünde gitmek zorundasın normal kanaman olmasa da belki içten vardır her ihtimale karşı gitmek zorundasın dedi. Şimdi gidiyoruz
0 oy
(2,447 puan) tarafından

9 aylikken düşmüştüm ben kaldirimi denk getirememistim ayağım kaymıştı:angel: şükür bisey olmadi canım sola doğru yat, tatli biseyler ye, su ic veya müzik dinle. Kanama, su gelmediği sürece korkma o suyun icinde korunuyor. 

(3,136 puan) tarafından
Kanama falan gelmedi çok şükür canım. İlk olunca ister istemez korku oluyor :( doktora gittik demin bıçak veya kurşun darbesi olmadığı sürece düşmeyle falan birşey olmaz kanama olmadığı sürece dedi. Hatta yüz üstü uyusan  dahi bebek yerleşecek yerini bulur birşey olmaz ona dedi

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 213 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,471 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Atmacazehra (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
0 oy
3 cevap 126 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (564 puan) tarafından soruldu