0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar annemle 6 aydır konuşmuyoruz burayada yazmıştım annem bana beddua etti önceden de evladıma laf söyledi o yüzden konuşmuyorum annemle ne olune ne dirime diye mesaj atmıştı bende öle yazmıştım bayramda aramak istemiyorum ama hep çok kincisin vicdansizsin diyorlar siz olsanız napardiniz 

20 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından
Ben olsam arardim canım hepimiz bir gün öleceğiz ve bu çok zor geride kalan için 
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Keşke hayatta olsada hergün kusse kızsa hergün arar kapısında yatarım 10 yaşında kaybettim annem babamı 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Evladına ne dedi? 
(1,946 puan) tarafından
Allah seni evladinla Şinasi demişti ilk doğduğu zamanlar
(17,817 puan) tarafından
:( tövbe tövbe
(1,946 puan) tarafından
Rabbım evlatlarimiza uzun sağlıklı ömürler versin dicek birseyde yok:(
(17,817 puan) tarafından
:( yazık yaa öyle denirmi
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Ben arardım... Büyük konuşmak istemiyorum ama anneme küsmem küsemem
0 oy
tarafından
Ara da diyemem arama da diyemem sen bilirsin en iyisini bana yapılanı affederim ama evladima yapılanı affetmem heleki annem yaptiysa
(1,946 puan) tarafından
Soyle diyim annemle aramızda anne kız bagi yok o büyütmedi beni 4 sene yaninda kaldim sadece belkide o yüzden sevgi bekleyemiyorum ona
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bana beddua ettiyse dayanamaz arardım ama evladıma ettiyse  aramazdım.
(1,946 puan) tarafından
Allah seni evladınla sinasin demişti hiç aklımda çıkmıyor bi anne nasıl bole birsey diyebilir diye valla
(1,964 puan) tarafından
Onu diyen insana anne bile demem. Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın acısını göstermesin gözüm doldu o yazıyı görünce. Bu kelimeyi kullanan bir insanda evlat sevgisi yoktur canım.
(1,946 puan) tarafından
O yüzden ona kin besliyorum ama kimse anlamıyor ki bacim :(
(1,964 puan) tarafından
Kendime edilen her hakareti affederim annemdir derim ama bir anneye edilen laf kolay değil dediği laftan utanıp af dilese belki barışılir ama o umursamıyor bile. Şuan biz evlat herşeyimiz diyorsak onunda böyle düşünerek hareket etmesi lazimdi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah annene merhamet versin canım 

Cennet anaların ayağı altında,sen ara konuş
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Annem o ne yaparsa yapsın arardım bn aramaya gerek yok hatta evine giderdim ne olursa nasıl davranırsa davransın 
(1,946 puan) tarafından
Ah be bacım evine bile kabul etmiyordu beni
(4,979 puan) tarafından
Gitme o zmn ara cnm
0 oy
(11,217 puan) tarafından
anne bu canim . arada kin de nerette dusmanlikta olmaz ruzasini almadan olme
0 oy
tarafından
Bana söyleneni kaldırırım evet annem. Ama evladıma asla. O söze bağlı aramazdım.
0 oy
(421 puan) tarafından
Beddua onun boynunun borcu oldu ama evlat olarak annemizi babamızı sormakla yükümlüyüz ben böyle şeylere dini yöndende bakarım.  Bence arayıp bayramlasip kapatın bsey kaybetmezsiniz görevinizi yapmış olursunuz . Benim babamla aram kotu ama ararım hep nolcak amannnn 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Annen o senin evet herkez birsey yaşıyor bende babamdan çektim beni dövdü kaç kere ama ben her bayram bayramlastim babalar gününde hediye aldim ben kimseyle kuş kırgın duramıyorum ama en iyisi böyle olmak canım karşındaki değişmiyor ama senin için rahat oluyor ben yine görevimi yaptim diyorsun elimden geledigini yaptim icin rahat oluyor ama isteyerek yapmam lazım istemiyorsan yapma canım 
0 oy
(1,412 puan) tarafından
1 kere ara açarsa bayramını kutlayıp kapatırsın açmazsa daha arama 
0 oy
(913 puan) tarafından
Evladım ince çizgimdir ben ona kıyamazken annem bana nasıl kıyıyor diye düşünürdüm. Hele bi de Allah seni evladınla sınasın derse aramazdım. Benim evladım zaten onun da evlafı deyil mi ki? 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
anne hakki odenmez ananin bedduasida tutmaz sut korur derler
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Rabbim gecinden versin 

Eger küskün ken ölse annen bir ömür onun vicdaniyla nasıl yaşarsın 

Hemde anne bu yaa
0 oy
(571 puan) tarafından
Yani annede olsa öyle yapmaması lazım yapıyorsa mutlaka mesafe koyarim ararım ama 
0 oy
tarafından
Boşver konuşanları annen sana kötü söz söyleyince evladına söyleyince neden kimse eleştirmiyor ben olsam(Allah korusun) aramazdım
0 oy
tarafından
Allah büyük konusturmasin, büyüklük sizde kalsın arayın, ölüm var yarın bir gün pişman olursunuz. Hala teyze amca dayı olsa asla aramam diyebilirim ama annenizi arayın.
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Annelik hakkı için aranabilir. Allah katında mesul olmazsın en azından. Ben böyle düşündüm. O da inşallah anlar hatasını 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 251 göst.
20 saat önce Aile kategorisinde Asli_eren_47 (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 446 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
27 cevap 439 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,747 puan) tarafından soruldu