0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar bu sayfaya yeni über oldum belki bana yardim edebilirsiniz diye äncelikle ben evliyim ara sira eski sevgilim aklima gelirdi istem disi oluyo ve üc gün net aklimdan gitmIyo rahatsiz oluyordum dün nasilsin ,nasil gidiyo hayat diye yazdim amacim gercekten sadece hatir sormakti üstüne yetmiyomus gibi ailemden bi kac kisiyi covitten kaybettigimi yszdim görüldü atmis dedim iyice mal yerine düstüm toparlamak icin ardindan da kusura bakma eski bi dostla konusmaya ihtiyacim vardi yazip engelledim tabi cok vicdan yaptim sürekli kendimi sorguladim lütfen bana yardim edin neden böyle bisey yaptim bilmiyorum rezil oldum resmen.. kendimi sucluyorum nasil böyle bise yaparsin diye gece hic uyumadim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

12 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından
ay birak ajitasyonu bunu yapan esin olsa suan burda ana avrat esine sovduruyordun aldatildim diye dovunuyor olurdun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanı olmus mu sence yaotıgın aldatmaktan ne farkı var bunun? Eskı dost ıstıyosan liseden arkadasına yazsaydın 
0 oy
tarafından
Rezilsin evet evliyken eski sevgiline yazarak hiç mi dertleşecek arkadaşın yyok yazık gerçekten yazık midem bulandı bence aynaya bakmaya bile utanmalısın 
0 oy
tarafından
Biseyi kirk kere paylasmayi birak kotusun
(1,448 puan) tarafından
Ahahha aynen knkya
tarafından
Birde soruyor tovbeestafurullah.d
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Peki eskinin numarası niye halen sende var bence sen iyi Bi eş degilsin
(3 puan) tarafından
Numarasi yok bende insta da gördüm yazdim okadar
0 oy
tarafından
İşte insanın ruhu evli olmali...
tarafından
Sadece imza atmakla olmuyor iste o isler. Yazik yani aldatmaktan ne farki var sunun.
0 oy
tarafından
Olmaz canım . Bende bazen beni yüz üstü bırakan insanı düşünürümde. Anneme sorsam olurmu yok olmaz diye vaz geçiyorum.

Numarası niye duruyor ki sende?
(3 puan) tarafından
Numarasi yok insta da gördüm yazdim
tarafından
Allaha dua et ki, mesajların peşine düşmesin adam. Düşerse evliliğin sarsılır, kocanın güvenini kayb edersin. Tekrar karşıns çıkar, yolda önünü keser ağzını açıb tek kelime etme. Başını aşağı sal yolunu yürü. Hatta tavsiyem sosyal medyalarını kapat. Numaranı biliyorsa bir bahane bul değiş.
(3 puan) tarafından
Esime anlattim durumu haberi var sadece nasilsin hatir sormak istedim dedim
tarafından
Eşin nasıl karşıladı?
Her fırsatda eşine sevgini belli et, ilgi sevgi göster.
0 oy
(368 puan) tarafından
Allah aşkına eşin eski sevgilisine yazsa tavrın ne olacak ? 

Bişeyi yaparken kendinize yapılınca ne hissedeceginizi düşünün.

Artı olarak kötü degil rezilsin , çocukta iyiki cevap vermemiş ohhhh olsun 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Yaptığın olmamış. Hissettiğin duygu sana ders olsun asla bu şekil olaylara girme. Bir kere yaptın hadi bir dahası olmasın.
0 oy
tarafından
Bunu esin yapsa carsaf carsaf yazar aldatildim diye yaygara yaparsin. Olayin ajite edilecek hicbir tarafi yok yaptigin tamamen ahlak disi.
0 oy
(291 puan) tarafından
Sen paylaştıkça ayıbınörtülmücek. İstersen Burd 100 kere paylaş yaptığın yanlış silinmicek. Yaptığın ihanet.. Ne ayıp ne utanç verici Bi durum.. 
0 oy
tarafından
Ayy yapamazsın bunu adam cevap verse ne belli ona gitmeyecen haksızlık çok büyük haksizlik
(3 puan) tarafından
Niye gideyim ne alaka merak ettim hatrini sordum sadece cidden böyle linc yicegimi bilseydim hic yazmazdim pisman ettiniz insani

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 627 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 826 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 356 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 443 göst.