0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Kızlar şimdi kaynanam adana ya gidicek evimiz ayrı illa benimle gel diyor ben yok diyorum kızım yolculuk yapmaktan. Korkuyor gerçekten de korkuyor oda diyor ağzına şurup dökeriz uyur büyüğüm diye  seslenemedim birde adana sıcak başka evde asla kalmıyor  başkalarından korkuyor pazara gittim geçen kalabalık diye korktu  hemen eve geldim geri birde otobüs ile gidicez yok diyorum yine anlamıyorum :ermm:

7 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Kaynananin agzina surup dok bayram bitenece uyusun kafanda rahat etsin bacim 
(17,886 puan) tarafından
Seninki ne alemde kanka hahahha
tarafından
Ya mihri yaaa  hahahahah
(137 puan) tarafından
Bu şurup da hangisiyse benimki de çocuklarına hep vermiş öyle büyütmüş zehirlemiş resmen benim de kendin içeydin diyesim vardı :)
tarafından
Kanka benim laynana bu ara melake kesildi gı medivenleri neyi dikkat et yavas cik yorulunca otur eminim benim icin degildur de iste yagmasada damliyo sjjdhd
Ceylanim yaaa ❤️☺️

Ayy Allah kahretmiye kaynanani kiz
(17,886 puan) tarafından
:))) aman boşver sıkıntı yaratmasın paşama yeter kanka
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
dun hergun makarna veririm sisirim senden iyi bakarim diyen kaynana out agzina surup doker uyuturum diyen kaynanan in suan :/
tarafından
Ahahsh :D Allah sizi kahretmesin yaa:D
0 oy
tarafından
Çocuğunun psikolosini zorlama hiç. Bu konudan haricen biraz sosyalleşse iyi olabilir ama. Oyun grubuna falan yollayabilirsin
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Eşin konuşsun canım şurup döker uyuturuz ne demek ya. Tek başına gitsin nereye gidiyorsa.
0 oy
(26 puan) tarafından
Emziği bala bandırırız, ağzına şerbet süreriz, biberonunu reçele batırırızdan sonra bir orjinal fikir daha çıktı :D nedir bu nenelerin bala şerbete merakı anlamam :D kendisi içsin uyusun bol bol
0 oy
(119,521 puan) tarafından
vallaha mihri her yorumunda hakli mihriye kariliyorum
tarafından
Ahahha ulan sevo seni yerim ben ❤️❤️☺️☺️☺️
(119,521 puan) tarafından
❤☺❤☺❤☺☺☺
0 oy
tarafından
Vallahi böyle kaynanaların ağzının ortasına kürekle vurasım var herşeye karışma hakkını kendilerinde nasıl buluyorlar anlamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 318 göst.
5 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
18 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde NSYhO (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,370 puan) tarafından soruldu

381,367 soru

11,417,535 cevap

34,970 kullanıcı