+1 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (812 puan) tarafından

Kızlar herşeyi kayinvalidenizde  yapıp  yiyip içen eve sadece yatmak için gelip bu konudan rahatsızlık duyan yaada çözüm bulan varmı aranızda :pouty:

25 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sinirliydim biraz eşime o yüzden biraz açıklık getirmek istedim kayınvalidemle iyiyiz gibi çok şükür en azından üzgünbiranne nin kayınvalidesi gibi bize büyü falan yaptırmadı çok şükür ama insan kendi evinde istediği yemeği yapmak istediği gibi saçını yapmak arada açık biseyler giymek istiyor 

Bir önceki postumda eş sorununu çözmek için yazı paylaştım fırsatınız varsa gençken giyin eşinize zaman ayırın benim saç düzleştiricim var maşam var arada eşimin diğer kadınlardan farkım olmadığını ona hissettirmek istiyorum ne bileyim ya siz beni anladınız işte ama eşim saat 8 de geliyor 1 saat yemek ye çay iç meyve pubg yüzünden kaç kez tartıştık bilmiyorum ama bir onu var diyorum 6aylik bir kızım var onu uyut yedir altını degis uyut derken ohooo saat 11i de geçiyor 

Bazen oturup akşama kadar kendimle konuşan benden sıkılıp onla konuşmak istiyorum saat 11 de yatar eşim akşama kadar ayak üzerinde duruyor diyorum bende bişey diyemiyorum ama ayrı olsak yemek yerken çay içerken konuşuyoruz diyorum 

İnanın bazen bir şey söyleyeceğim üzerinden 1 hafta geçtiğini bilirim  unuturum söyleyeceğim şeyleri unuttum diye kendimi suçluyorum  

Rabb'im herşeyin hayırlısını kolayını nasip etsin Aminn benim gibi olanları yada benden kötü durumda olanları düşünüp şükür ediyorum Rabbim Kimin gönlünde ne varsa hepsinin HAYIRLISINI sağlıklısını nasip etsin Aminn ❤️
tarafından
Beni anlatmışsın. Eşime akşamlar telefonu kenara koy, yarım saat benle söhbet et, sabah 10dkk erken kalk söhbet edelim yatakda diye sitem ettim.  Anladı beni.
2Katlı bahçeli ev. Ama herşey aynı oluyor yinede. Adam eşiyle yalnız konuşmak istiyor
(108 puan) tarafından
Eş sorununda beni anlatmissin resmen :)
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Bundan rahatsız olmayan var mıdır acaba :D

(2,572 puan) tarafından
Nokta atışı ajsjjs
+++++
(812 puan) tarafından
Zor gözde zor Rabb'im yardımcımız olsun kolaylık versin Aminn
+2 oy
(3,046 puan) tarafından
Biz aynı binadayız ama başından beri yeme içme ayrı. Herkes evinde olur haftada bir ya inerim ya inmem. Kurtulmak isteyenlere tavsiyem açık açık konuşmakla olmuyor o işler. Belli etmeden zamana yayarak ayırabilirsiniz. Mesela ilk önce sabah kalkıp onların evine gitmeyi azaltın. Bugün hiç halim yok deyip geç gidin. Evde bi işiniz olsun duş alma temizlik yapma vs gibi. Sonra özelikle adet dönemi kolay da geçse zor geçiyor gibi yapın. Şakır şakır geliyor aşırı ağrıyor kalkamiyom deyin. Geç gitmenize alıştıklarında eviniz de yemek yiyip öyle yanlarına gidin. Çok acıkmıştim sabah bişey yiyemedik o yüzden akşamı bekleyemedim erken yedim dersiniz. Buna alıştıkları zaman. Biz yemek yedik deyip çay içmeye gidersiniz. Sonrası da biz yemeği yedik çayı da içtik erken yatarız deyip elinizi ayağınızı cekersiniz. Tabi bu süreç aylar alır. Ama kimse kırılmadan kavga gürültü olmadan alıştıra alıştıra olmuş olur. 
tarafından
İyi taktıkler valla :))
tarafından
Güzel anlatmışsın cnm çok mantıklı:) insanları bilinç altından alistirmissin yavaş yavas
+1 oy
(620 puan) tarafından
Cozum bulan olursa Allah rızası için bana da söylesin tek erkek diye bir duruyoruz 4 görümcem var biri evli 3 bizle deliricem az kaldı çok az kaldı sabır noktam doluyor 
(812 puan) tarafından
Senin işin daha zormuş Benim görümcem yok çok şükür ama herşeye yetişmeye çalışman onların işlerine geliyor bırak birazda onlar kıçını kıpırdatsın bırak kaç yıl olmuş salsinlar bı zahmet yavaş yavaş elini eteğini cek nasıl yapmıyorlar bak gör Rabb'im aydınlığına çıkarsın Amin
(4,101 puan) tarafından
İnanamıyorum aynı kaderi yaşıyoruz tek erkek çocukları 4 görümce ama benim hepsi bekar biz alt ustuz:(((
(620 puan) tarafından
Alt üst olsam ona da razı olurum da o bile yok delirmemek için böyle zaman sayiyorumc
(812 puan) tarafından
Aynı evin içinde misiniz canım 3 görümce ile
(620 puan) tarafından
Evettt
+1 oy
tarafından
Aynı binadayız aklım olsaydı kesinlikle aynı binaya gitmezdim kapılarımız ayrı olsada anneci bir eşle gerçekten çok zor aynı binada oturmak 
(812 puan) tarafından
Evet canım zor gerçekten anlıyorum seni Rabb'im ayrı hayırlı huzurlu ev nasip etsin hepimize Amin
(609 puan) tarafından
Benim eşimde anneci
Ama bu sorun degil eş dediğin arayı bulmalı bence ya karıcı yada anacı ikisinin ortasını bulan varmı acaba :)
0 oy
tarafından
Duymayan var mı ki ayrıyız allahtan. Olsa zararı dokunmazrı ama rahat edemezdm twk yaısyor gene de demez birlik oturalım diye
(812 puan) tarafından
Maşallah canım Rabb'im herşeyin hayırlısını nasip etsin Aminn
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm çok zor F
(812 puan) tarafından
Evet canım Rabb'im herşeyin hayırlısını versin Aminn
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benim aram iyi ama insanın kendi düzeni olması lazım kendi mutfağımda yiyip içmek istiyorum istediğim yemeği yapmak istiyorum inşallah hayırlısıyla bana da nasip olur
(812 puan) tarafından
Aminn canım Rabb'im isteyen herkese HAYIRLISINI nasip etsin Aminn
0 oy
(137 puan) tarafından
Bu insanlar milattan önceki durumları niye hala devam ettirmeye uğraşırlar? Çözüm gitmemek bahane bulmak fayda etmezse oradan ayrılmak. 
(812 puan) tarafından
Herkes kendi hayatını nasıl yönlendireceğini öğrenir en azından ama bilmiyorum canım Rabb'im herşeyin hayırlısını biliyor hayırlısı neyse o olsun Aminn
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla bende rahatsız olmayan var mı acaba diye merak ediyorum melek gibi bi kayınvalidem var ama asla aynı evde yaşayamazdım Rabbim mecbur bırakmasın mecbur olanlara da bi an önce ayrı ev nasip etsin 
(812 puan) tarafından
Zor oluyor iyi de olsalar insan evinde istediğini yapmak istiyor Rabb'im herşeyin hayırlısını nasip etsin Aminn
0 oy
(69 puan) tarafından
Valla bi alt sokakta ona dayanamyorm bir eve hiicc katlanamam herhalde.....
(812 puan) tarafından
ALLAH mecbur etmesin
(69 puan) tarafından
Amiin canım kimseyi mecbur etmesin.  Mecbur olanları da bir an once kurtarsın insallah rabbim
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Arkadaşım öyleydi bebeği oldu daha gitmediler. Bebekle gidip gelmek sıkıntı hasta olur diye.
(812 puan) tarafından
Biz aynı arazinin içinde yan yana evimiz canım arada bir merdiven var Rabb'im herşeyin hayırlısını nasip etsin Aminn
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Cozum mesafe koymak bence. Boyle yasamiyoruz biz ama ben genel olarak insanliga mesafeliyim. Tavrim bellidir, terbiye sınırları icinde lafimi da soylerim. Herkesde yerini bilir, bende dahil. Bu arada eşin tavri da çok onemli. Kulagina eğil ve fısilda... evimizde olsaydik sana masaj yapardim :) :) yani hangi dilden anliyor bilmiyorum ama en azindan eşine durumdan rahatsiz oldugunu belirt. 
(812 puan) tarafından
Bende yapıyorum ama işte bazen olmayınca olmuyor galiba evde maşam var düzleştirici var eve gelene kadar saat 10 oluyor eşim 11 de uyur kızım 6aylik yedir içir yatır bilmiyorum ya belki de zamana bırakmak gerekiyor Rabb'im herşeyin hayırlısını versin Aminn
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende aynı 2 yıldır birlikteyiz birde bebegimjz var kayinleder olmayınca maddiyat zor oldu bilikte yiyip içip evimize giriyoruz yatmaya ama ne kadar iyi olsada olsanda aynı evde çok zor herşeye bir laf soleniyor mutlaka o sana sen ona aliniyorsun tartisiyorsun

Keşke bende biran önce kendi evime çıksam diye gün sayıyorum
(812 puan) tarafından
Evet herşey söylenmiyor ama anlıyorum seni Rabb'im herşeyin hayırlısını versin Aminn
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ben direk kayinvalideden rahatsızım evlerinin bir olmasına hic kuzum yok soruna gelince çözüm cok zor ancak küs  olman falan lazım heralde  
(812 puan) tarafından
Rabb'im hakkımızda hayırlısini nasip etsin Aminn
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Rahatsız olmayan varmı ki
0 oy
tarafından
Ben canım. Çözümü de yemekleri de ayırarak tamamen ayırmak da buldum. Çünkü gerçekten cekilecek çile değil
(812 puan) tarafından
Eşim kabul etmiyor canım yediğimiz bir kaşık yemek diyor bende gidelim demiyorum artık gelsen ayrı gibi küs gibi oluyor Rabb'im herşeyin hayırlısını versin Aminn
tarafından
Benimde eşim öyleydi canım en baştan ben sorun olur dediğimde inanmamıştı ama kaynanam sağolsun bana hiç huzur vermedi hep kötüledi. Eşimde ona inandı sorunlar benden kaynaklı olduğunu sandı ama kendi gördü. Umarım seninkide görür canım ya
0 oy
(4,152 puan) tarafından
ah ben oyleydim sadece yatakodami kullanirdim 7 8 sene sonra isyan bayragibi cektim esime ya yemegi icmeyi ayiririz yada bn gidiyom dedim.  ilk basta yemege cikalim mi dedim yemege ciktik guzlce anlattim rahatsizligimi artik oomadigini ikide kizim vardi o merdivenlerin dili olsaydida konussaydi aksama kadat in in cik baktim esim olmaz annmler ayirmaz bilmm ne aa yeter be dedim bn gidiyom annemin evine sen annennle ye ben annemle bitsin dedim  oylelikle ayrildik genede arada yeriz ama kurtuldum bir yemekteb
(812 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun canım ne diyim yicek lokmamiz bitmemiş demekki
(4,152 puan) tarafından
aynn canm sabret bn 11 yillik evliyim hala gecmedi bitmedi sıkıntılar  altli ustlu oturuyoruz sorunlar devam ediyo
0 oy
(7,022 puan) tarafından
Altlı üstlüyüz ve bu durumdan acayip rahatsızım keşke ayrı ev isteseydim ah salakk kafam. 
(812 puan) tarafından
Ben nisanliyken istedim ne oldu ki evi yaptırmışlar zaten  Rabb'im herşeyin hayırlısını versin Aminn başka dicek bişey bulamıyorum Allah görüyor biliyor hayırlısı neyse o olsun
0 oy
(119,326 puan) tarafından
oyle herkes rahatsiz olur
(812 puan) tarafından
İnsanın kendi evi kendi özeli duam şuki Rabb'im bu günlerimizi aratmasın herşeyin hayırlısını nasip etsin Aminn

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 889 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 289 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 453 göst.
+1 oy
74 cevap 814 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sena Ensar (75 puan) tarafından soruldu