0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar merhaba.  Yaklasık iki hafta önce ailesi yüzünden boşanma aşamasına geldik.  3 yılık evliyim bebeim var.  2 aya bir gelip 1 hafta on gün kalıp gidiyorlar.  Hamilelikte lohusalıkta vs hep geldiler. Kaynanam 18 lik kadın gibi maşallahı var yardım bekliyorum yok.  anca balkonda eşimle keyif yapmayı biliyor. En son geldiklerinde Benim evimde bana bagırdı ve tüm ipleri kopardım onunla.  Bana 3 yıldır Bi kap yemek mi koydun önüme dedi ki hamile halımle bile yapmaya calıstım bircok şey oldu.  Hamileyim Bi sabah uyanıyorum evimde misafir var kendi kafalarına göre csgırıyorlar agırlıyorlar vs. Eşime soyluyorum beni tersliyor.  Buna benzer o kadar cok şey yasadımki.  Cidden merak ediyorum birlik oturanlar nasıl yasıyorlar 

15 Cevaplar

0 oy
(2,092 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun düşüncesi bile kötü 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayri yasoyoruz ama onlara varinca 1saat otursam bile o kadar sinirimi bozuyorki  iyiki ayri yasiyoruz diyorum iyiki Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Birligim sabır ede ede yaşıyorum artık nereye kadar bakalım asla öyle birsey yapmaz kaynanam misafir falan benden habersiz çağırması 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Çok sabır gerektiren bişey.3 yıl oldu nerdeyse
0 oy
(449 puan) tarafından
Bende ayriyim bize gelirken bacilarinida getiriyo. Bi iki sesimi çıkarmadım. Sonra dedim ben mecbur değilim milleti ağırlamaya. Eşim tek calisiyo ona buna yedirip içerimem devamlı. Daha da getirmedi kimseyi. 
0 oy
(269 puan) tarafından
haftada 1 gidiyorum 1 saat duruyorum eve gelince kriz geciriyorum sinir hastasti ediyo beni
0 oy
tarafından
Ben 1 saat zor dayanıyorum 
0 oy
(310 puan) tarafından
Gel bide içime sor helal olsun diyorum nasıl kaldırıyor herşeyi yutuyor garibim gönlüm
0 oy
(1,048 puan) tarafından
2 buçuk senedir birik oturyoruz ve misafirden bol bisey gelmez eve gelsin sorun degil ama gelen çocuklar oglumj dusuruyo ediyo sevim derken acitiyo simdi akrabalara yakim yere tasincaz hic istemiyorum ama ev bulmadık baska mecbur gelen giden hic bitmez yazin 3 4 ay koyde kaynanam kayinpederim oyle biraz rahatim ama onlar gelince kendi evim gibi göremiyorum ne yalan soyliyim 
0 oy
(15,984 puan) tarafından

Ben birlik değilim yan tarafımda oturuyor sesini duymaya bile tahammülüm kalmadı birlik olsak gece uyurken kalkar boğardım heralde :D iyi ki beni istemeye geldiklerinde birlik oturmayı kabul etmedim

0 oy
tarafından
Birlikte değilim ama aynı apartmandayiz kayinbabamla birlikte herşeye Muhalefet oluyorlar. Her işimize burunlarını sokuyorlar sanki kendilerinin parasını harcıyormusuz gibi para hesabı yapıyorlar kaynanam zaten ziraat tavuğu gibi yerinde durmuyor gelip gidip her yeri kurcalıyor. Bana mesela şey derler kaynanan çok iyi evet çok iyi ama illa ayırması lazım değil hal ve hareketleri bile insanı çileden çıkarıyor. Kaynana değil mi sonuçta 
0 oy
(421 puan) tarafından
9. Ayimdayim bende doğum zamanı gelirler diyendusunuyordum bu hafta gelip 4 5 gün kalıp gidecekmiş yardimmami Hayir deliriyorum kalkmaya halim yok gece uykum yok eşimde diyor gezeriz Allahım ya sabirr
0 oy
tarafından
Ben birlikte yaşıyorum tarlada süperdir evinde temizlik yemek bilmez yaptığı çorbayı içemezsin tadi felan yoktur yani ilk başlarda yeni gelinken içmiştim ama beğenmedm yani unu dolduruyor neyse. Sonradan gördüm aşırı pis bir kadin evine bir kere süpürge tutmazmis hiç bez alip bi yeri silmezmis oğlu kız gbi herşeylerini benim herif almış benm herif yapmış yemk bulaşık ütü çamaşır . Şimdi eşimle birlikte ben yapıyorum ev işlerini . Aşırı geveze dayanamıyorum artık çok boş konuşuyor sürekli laf sokma peşinde bana çaktırmadan biktim usandim ben hayattan asla asla yaşamak fln istemiyorum .
(20 puan) tarafından
Bacı öle bir tarif ettinki eltim mi var gizliden dedim neyse şaka bir yana aynısının tipkisi benim kaynanayi tariflemissin Bn kendimi Bi ara köle gibi  bile gördüm onlarin gozunde
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Bu tamamen eşin tutumu ile alaka eşi iyi olanların eşi gözetiyor hakkını diğerleri için durum hiç iç açıcı değil mecbur sabrediyorlar bir göz oda da olsa ev bark ayrı olacak çünkü insan ne el oğluna ne de anasına yaranamıyor maalesef 
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Allah yardım etsin kocan adam olaydı ayırırdı evi eğer gider barışmaya gelirse gidip evi tutsun ondan sonra git otur kesinlikle dönme

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 686 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 607 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 264 göst.