0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Kızlar kendim zaten sağlıkciyim 8/5 çalışıyorum elimde ,30/40 bin TL var .

Daha önce kuaförlük yapmış bir abla ile salon açmayı düşünüyorum sizce nasıl olur her iş çıkışı bide haftasonu orda olacağım evle kuaför yan yana olacak tecrübeli olanlar bana fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim

13 Cevaplar

+2 oy
(4,430 puan) tarafından
Kendi bilmediğin bir işe yatırım yapmak ne derece mantıklı bilemedim abla iyiyse olabilir belki ama dedem rahmetli her zaman derdi ortak kazık fazla yurumez diye hele bu devirde herkese guvenilmez
tarafından
Bende sevmem ortaknis çok sıkıntısını çektik ailemin evinde
(4,430 puan) tarafından
Aynn hele bu devirde aman aman kardeşler bile anlasamiyo bazen öyle işlerde şimdi aç desek bı zaman sonra öbürü dicek ben olmasam bişi yapamazsindükkan yürümez en ufak kavgada ikiside yapsa aynı mesleği belki dicem
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Bence çok güzel olur :angel:

0 oy
(3,490 puan) tarafından
Kuaför yetenekli ve güvenilirse olur neden olmasın. 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende böyle bişey düşündüm bı ara güzel olur bence
0 oy
tarafından
Bence çok iyi olur neden olmasın 
0 oy
(812 puan) tarafından

Bu devirde kimseye güven olmaz Canım ama sen bilirsin nacizane fikrim her gün parayı paykasacaksaniz ve bunu sorun edecek biri değilse olur önden anlaşma imzalayın sonra başın ağrımaz ağrırsa elinde delilin olur Allah hayırlısını versin Aminn ❤️ 

Bu arada çok güzel saç makyaj yaparım özellikle makyaj her türlü bı düşün derim:woot:

0 oy
tarafından
harika olur. Yakın akrabam hemşire. 

Kaş bıyık almak, ağda yapmak, keratin yapmak, manikur yapmak biliyordu kendi için yapıyordu. Lazer cihazı da aldı kendi için kullanır diye. İş arkadaşları sürekli manikur yaptırmağa başladı derken, keratin, bıyık kaş hepisi istiyordu. Şu an bahçesinde 2odalı bir yer yaptırmak istiyor. hem eve iyne yaptırmağa gelenler evine girmez, hemde kuaför gibi.
tarafından
Yolu bulmuş bu :))
0 oy
tarafından
Çok tutulan biri değilse bir kuaför anca bir evi gecindirir. O yalnız calisamaz ki yanında illa ki çırak lazım. Açıkçası ortak yapılan işi de sevmem bana pek mantıklı gelmedi. Elindeki meblağ yeter mi onu da bilemedim. Kirası,elektriği, vergisi,maaşı, sigortası,suyu,malzemesi derken gider çok. 
0 oy
(267 puan) tarafından
Ortaklı işe gelemem ben. O hep basında olacak sen daha az ben yapamazdım.guzel mesleğin var zaten başka türlü yatırım yap bence
0 oy
(119,867 puan) tarafından
meslegib var calisiyosun bence parani baska biside kullan
0 oy
tarafından
Bilgin yoksa hiç o topa girme cnm insan kanından olandan darbe yerken bu devir de yabancıya güvenip paranı riske atma bence 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bu zamanda isyeri açmak delilik bence 
0 oy
(38 puan) tarafından
Kızlar .........

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
12 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Adanalibelammm (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
26 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrv14 (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 147 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.

383,528 soru

11,477,158 cevap

35,089 kullanıcı

...