+1 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (1,639 puan) tarafından
İstanbuldan çoruma taşınıyoruz ev araba var %50 ortaklı arsamız var 3 senedir çalışıyordum biraz birikim var o parayla yeni hayatımıza yeni işke başlamak istiyorum. Çalışmaya alıştım çocuğuma kaynanam bakıyordu taşındığımız için bakacak kimse yok yani kendi işim dışında çalışamam oğlum 5 yaşında. Evde durmak bana göre değil bişeyler yapmam lazım. Siz ne düşünüyorsunuz araştırdık erzincanda yapan arkadaşımız var onla konuştuk oda gaza getirdi biraz. Sizinde fikirlerinizi almak istiyorum 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,557 puan) tarafından
Çevreniz varmı bunlar sezonluk işler iş olmadığında döndürenileceğiniz miktar paranız varmı piyasa nasıl rakipler nasıl bunlar önemli detaylar yoksa tutunamazsınız bende bi ara bu işi yaptım bu işi yapacak güvenilir kişiler bulabilir misiniz her aç diyenle yürümez sonunuda düşünmek lazım bende düşündüm çok tabıdığımda var hemde işinde marka olmuş kişiler dediler iyi bir para lazım rakiplerden bir tık önde olacak eşyalar lazım yoksa çiğ çiğ yerler dediler vazgeçtim bi arkadaş açtı dedikleri gibi çevresi olmasına rağmen çiğ çiğ yediler 
(1,639 puan) tarafından
Evet haklısın öyle çok bi çevremiz yok o bahsettiğimiz arkadas ek iş olarak yapıyor ve geçen ay 25 kurulum yaptığını söyledi her birisi en az 3 bib olsa 75 bün yapıyor zaten benim ilk zamanlar öyle çok bi beklentim yok dükkanın kirasını çıkarsın yeter ki kiralarda çok uygun çorumda. Eşim tanınana, iş alana kadr normal bi işte çalışcak zaten. İnşallah şans bizimde yüzümüzede güler.
-Reklam-
+1 oy
(42 puan) tarafından
Valla bana da kalsa oyun ve parti evi açmak istiyorum ama maliyeti çok 1 milyonu buluyor 
(8,732 puan) tarafından
KOSGEB e başvurdunuz mu bu fikriniz ile.
(1,639 puan) tarafından
1 milyonluk sermaye ile işe başlamakta yürek ister vallahi o kadarına cesaret edemezdim bizimki daha az maliyetli
+1 oy
(849 puan) tarafından
Bende kiralık abiye dükkanı açmak istiyorum araştırıyorum bende çalışmayı çok seviyorum rızık bir kuştur nasıl nerde nereye konacağı belli olmaz o yüzden tevekkül olur veya olmaz en azından denedim dersin ilerde keşke dememek için 
(1,639 puan) tarafından
Yorumun çok güzel gerçektende öyle.. diyorum yapanlar nasıl yapıyor?? Cesaret var Allah ta yardım edince yürüyüp gidiyolar bi yerden başlamak lazım:)

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,166 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
0 oy
13 cevap 280 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Misafirmisafi (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 262 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Berram27. (21 puan) tarafından soruldu

386,058 soru