+2 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Bana karşı çok değişti konuşma şekli davranişlari herşeyi ilgisizliği arttı 2 haftadır evde çalismiyor şuan resmen odalari ayirdik ben kizimla salonda yasiyorum o yatak odasında gece sabaha kadar telefonundan oyun oynar sabah geç uyanir her sabah kahvaltimi bile tek yaparım ağzı desen çok bozuk hep bencildir her durumda beni haksiz gösterir kendi herşeyde haklıdır dışarı bile onunla çıkmak istemiyorum artık 4 aylik kizim var ama benim evliliğim bitti 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,885 puan) tarafından
Konuşmayı denedinmi peki 
(1,539 puan) tarafından
Konuşsamda aynı evde ne yapiyim diyor bütün gün kendini hemen bi haklı çıkarma çabasına girer yoruldum artık bunları yaşamaktan o yüzden konuşmak bile istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
(659 puan) tarafından
bazen konuşmakta fayda etmiyor ama evliligin içinde hemen bitti deme su akar yolunu bulur ben eşimle 18ay ayrı yattık 
(1,539 puan) tarafından
Fayda etmedigini bildigim icin icimden bile gelmiyo konusmak
+1 oy
tarafından
  Canım biz şimid içerileri de ki olan hiç bir şey i. Bilmiyoruz. Konuşyum fayda etmedi  diyorsun..... Suçlayarak mı konuş tun da acaba kendini haklı çukarmaya çalıştı.....   Yani    psimolojik olarak adam. A da bakarsan belki hak vermen gere ki o   her şey. İ belli başlı ele alman gerekiyo....

İlk  olarak    not al kendin e.  Sorun u tespit et. Ondan sonra.   Eşimden soğudum evliliğim bitti dersin.....

- İlkolarak.... Bi kağıt kalem al kendinke baş başa kal bi

- sonra.    Ne zaman. Başladı bu soğukluk. 

- soğuk luğun sebebei ne 

-  kendi.  Suçların  

- eşinin tavırları 

-  beklentilerin eşinden. Ne ler

-   swn evliliğin için ne yapıosun  bu yemek bulaşık gibi değil.  Sağlam tuta bilmek için ilişkinizi  evinizi

_. Sonra da   düşün bu. Sorula rı sanki bi sınav daymışsın gibi cvb la ....       Bi de yataklarınızi. Lütfen ayırmayın.    Yatak ayrılırsa. Araya kesin bi soğuklujk  girer ....   Kavga nız vs. Varsa. Özellikle     hiç ayırmayın  .... 
tarafından
Ahahahaa.   Aslın da türkçem iyi de. Yazı yı yazarken. Hızla yazıyom ya o yüzden sanırım.  Kafam. Parmaklarımın hızına yetişemiyor  bazen ahaah
tarafından
Okurken ucurumdan atacaklar gibi hissettim:))))
tarafından
Canım benim   benim de 2.yaş ve 3  aylık bebeklerim var. Ben de tek başıma yım ailem yok yanımda.  Kimse yok gelip bana yardım edecek  vs. Herşey i eşin den beklersen olmaz ki....  Adam ı da düşün  bi.  Neden işsiz mesela şu an da
tarafından
Yok kız o kadar da beter yazmamış ım üş beş yerde. Yanlış yazmışım sadece
tarafından
Anladim cnm hayat zorluklarla dolu malesef
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Duzelirsiniz inşallah.   
(1,539 puan) tarafından
Sanmıyorum
0 oy
(119,122 puan) tarafından
konussan duselmezmu
(1,539 puan) tarafından
Konussamda degismiycegini biliyorum bu sefer hakli cikmak icin kavgaya getiriyor konuyu
0 oy
tarafından
Evlilik cok mesakatli bir yolculuktur 

Inmek istedigin durak bazen kötü  olabilir bazen devam edeyim dersin fakat cok uzaklastim yalniz kalirim korkarmiyim dersin ve yine devam edersin bu yolculukta anlayışlı olun karşılıklı konusmalar yaparak duzelir baska care yok
0 oy
(251 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun gerçekten zormuş yaşadığın bosan gitsin bunun kahri  cekilmez
(1,539 puan) tarafından
Bende artık onu düşünüyorum
0 oy
(704 puan) tarafından
Bazen öle olur herşey bitti sanırsın. Özellikle bebekten sonra lohuslaiginda etkisiyle bnde eşimle çok. Sorun yaşamıştım. Ama geçiyor düzeliyor yatak ayırmak çok. Yanlış 
(1,539 puan) tarafından
Bilmiyorum düzelicek gibi değil

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 598 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 609 göst.
0 oy
7 cevap 271 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy