0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Kızlar ya herkes çocuğu doğal yetiştirmek ten bahsediyor bebeğe hep ayrı ürün almaktan ama gerçekten o ürünler çok pahalı çocuğunu öyle yetiştiren var mı bebek tarhana sı irmiği zeytin peynir şeker kullanma elma suyu konsantre derken ben yetişemem yani o kadar maddi imkanım yok oyuncak ta aynı gelişimi için lu oyuncaklar filan ama hepsi çok yüksek fiyatlı gerçekten bende üzülüyorum bu duruma 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sakınan göze çöp batarmis unutma
(1,369 puan) tarafından
Ne yapayım dikkat etmemeyeyşm mi canım ya şimdi herşey de bozuldu zaten siz nasıl yapıyorsunuz
tarafından
Özel hicbirsey almıyorum ona insan çok yorulur maddiyati geçtim sofradasin çocuk yediğin birşey isticek sırf ona hazırlamak için kalkicaksin falan yapma çok yorulursun ömür boyunca bu çocuk okula gidicek evlencek her türlü normal yicek zaten he yeni başladıysan 3 gün kurlaina dikkat snra herşeyden ver
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Walla ne yersem veriyorum ozel bise almiyorum.
0 oy
tarafından
O organikler organik mi gerçekten :)) sadece oyuncaklarına vede el becerisi gelişimi vs destekliyorum onun dışında abur cubur vermiyorum ogunlerini atlatmiyorum.  Hem vücut hem zeka olarak da çok şükür gayet iyiler 
(1,369 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(3,919 puan) tarafından
3. Cocugumu büyütüyorum  henüz  3 aylık  ek gida almıyoruz  ama diger ikisi  icin konuşayım.  Cok hazır dışarıdan  ya da abur cubur yiyen insanlar degiliz. O yuzden ek gidaya gecince biz ne yediysek yasaklı gida degilse onlarda onu yediler. Sadece tuzu salcayı azalttım ama onlara özel  bir sey yapmadim. Hic ezip blandırdan geçirip  vermedim mesela  o yuzden de posalı yemeyi yutmayi hemen oğrendiler . 1 yasindan sonra genelde kendileri  yerler. Tarhana eriste kuşburnu  pekmezler vs bunlari annem veriyor  gerisi de Allah ne verdiyse işte.  Kasma yani kendini cok sukur biri 6 digeri 3 yasinda en küçük  de 3 aylık  düzenli  kontrollerinde  gelişimleri  iyi vitaminleri iyi eksik yok yani.
(1,369 puan) tarafından
Maşallah canım bende abur cubur vermeyip kendi yediğimiz gibi veriyorum ama salça tuz çok kullanmam zaten ama etrafta görünce insan bi tedirgin oluyor
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben aldim 5m migrosta  n doktorum onerdi gi seyleri aldim imkanım var çok şükür bebegim de bir tane imkanlar elvermiyorsa yapılmaz ama şu na karşıyım yumurta beyazi cilek balik kuruyemis bir yaşından önce verilmez diyorlar bazıları hiç uğraşmıyor kucukken veriyor ve tuz salca yag siz diyorlar onlada uğraşmıyorlar
(1,369 puan) tarafından
Yok canım dikkat ediyorum onlara
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bende çoğu şeyini organik almaya çalışıyorum ama trabzondan geliyo annanemden annemden. Burdada eşimin arkadaşları var onlardan alıyoruz epeyce uyguna yoksa paraya vurursak çok fazla gerçekten
(1,369 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Ben ne yersen çocuğum da ondan yiyir
(1,369 puan) tarafından
Hmm şifa olsun canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 102 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 200 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde gokce.resul (257 puan) tarafından soruldu

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...