+1 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar 18 gunluk ve kolik gecen bebek bolumunde oyle birsey okumustum mide bosalmadan beslenmek gazi arttirirmis benimde bebegim surekli beslenmek istiyo suan gene kolik sıkıntısı basladi 5 dk oldu besleneli gene acmis gibi araniyo

6 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
Aynen gazı olduğu için emmek ister o şekilde rahatlatır kendini ama mide hazmedemedigi için de gaz oluyor bizde de aynı şekilde çok yersek hazmedemiyoruz midemiz şişiyor onun gibi emzik emmiyor mu
(3,099 puan) tarafından
Canim emzik 5 sn icinde dusuyo agzindan sonra kopariyo kiyameti hic sakinlestiremiyorum bu sefer
(878 puan) tarafından
Gider o gaz malesef ikinci ayın sonuna doğru rahatlar yine olur ama o kadar zorlamaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sürekli besliyordum kimyon tohumu suyu veriyordum rahatliyordu 
0 oy
tarafından
Evet kuzum kısır dongu bu. Emer gazlanir gazi atamaz huzursuz olur agrisi olur yine emer ustune yine gazlanir o yuzden iki beslenme arasi 2 saat deniyor. Hem mide rahatliyor gaz bosaliyor hem de aclik anca olusuyor.
0 oy
(2,712 puan) tarafından
Evet bize de doktorumuz o şekilde söylemişti. Hatta oyalamak için ara ara su ver demişti. 
0 oy
tarafından
Bu bir kısır döngü haline geliyor beslendikce gazlaniyo gazlandikca emmek istiyor 4 buçuk ayımız böyle geçti malesef
0 oy
tarafından
Benimki 5 dk uyumuyor cnm. Surekli emmek istiyor emdikçe gaz oluşuyor. Durmadan ağliyor.Basim.ağrıyor artık. Ayakta sallaniyorum. 
(3,099 puan) tarafından
Benimde ayni valla canim artik kafama yerlesti şu bas agrisi 1 gram gitmiyor ben emzigi surekli agzina tutustura tutustura beklettim 2 saat yeni uyudu daha uyanmazsa ablamla konustumda gaz damlasi falan yaramiyomus yani oldumu ablamin kizinin 3 ayda bi anda bitmis gazi insallah bizimkide oyle olyr sadece sabır
tarafından
Sabirdan baska care yok.3 ayda bitemsine raziyim daha fazka sürmesinde. Bendemi yarin emzik alsam napsam. Belki az biraz rahatim olur.
(3,099 puan) tarafından
Canim benim kiz tutuyor ama surekli dusuyor agzindan ablam gazdan emzigide tutamaz dedi yani basinda durup surekli o dusurdukce ben veriyorum sende bi al dene bakalim 1 2 dk olsun emzik dusene kadar rahatliyorlar enazindan
tarafından
Deneyecegim cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 199 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...