0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ya şu son iki aydır o kadar yoruldum ki hem psikolojik hem fiziksel.. Babam hastalandı hastanede 10 gün yatması gerekti annem refakatçi olarak kaldı bende 2 küçük çocukla 10 gün 3 erkek kardeşime baktım kardeş derken hepsi koca adam en büyüğü 29 en küçüğü 18 yaşında çok zor oldu arkalarını toplamak vs. Her neyse babam iyileşti döndü bende eve geçtim tam yeniden düzenimi oturttum ananem vefat etti annem orda kaldı 1 hafta ben yine iki çocukla onlara geçtim bu kez babamda vardı yani 2 çocuk 4 adama baktım artık dermanım kalmadı eve geçtim bi daha gitmem derken erkek kardeşim motor kazası yaptı ayağı altında 2 ay kalacak ve her gün arayıp gitmem için yalvarıyor çocuklarıma aşırı düşkünler onları görmeyince sıkılıyor bende gidip 2 gün daha kaldım ve kazadan iki gün önce ev tadilata girmişti birde üstüne bu dağınıklık annem sürekli arayıp yardıma gelir misin diyor 1 gün gidip yardım ettim ama çocuklarım mağdur oluyor . Aksilik 1 hafta önce babam yine rahatsızlandı hastaneye yatırdılar bana demezler mi gidip sen kal diye şaka gibi yaaa ben nasıl kalabilirim çocuklarım bensiz duramaz birine bırakmam imkansız e gidip çocukla da kalamam kafayı yedim. Eşim sagolsun ben gider kalırım bi gece dedi ve o gitti.  Az önce de annem aradı dün badana yapılmış bugün yardıma gelebilir misin dedi şok oldum ya ben o haldeki bj eve bu çocuklarla gidip nasıl temizlik yapicam tek kız olduğum için bütün sorumluluk bende olması gerekiyormuş gibi davranıyorlar artık çok bunaldım üstelik evlerimizde çok uzak metroyla 1 saatlik mesafe de git gel aşırı yoruldum yaaa nolur bi akıl verin artık ne diyipte reddeyim ben bunları beni bitirdiler artık yaa. 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(7,249 puan) tarafından
Iki tane acmisin bu postu kapat canim 
(1,787 puan) tarafından
Ya evet başlık hatası verdi bende değiştirip attim
-Reklam-
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Allahh allahhhhhh valla yaptiklari dusuncesizlik açıkçası. Kiz esinde iyi izin veriyor valla. Direkt söyle  gelemem anne benim de islerim var bayram önü de   kardeslerim yapsınlar  de... ben olsam gitmemmm... valla annem bana aman aman yardimcı olmaz 3 bebem var ama asla da isine de çağırmaz. Zaten cocuklar es ev yetiyor insana bir de baska baska sorumluluklar. 
(1,787 puan) tarafından
Bende acayip şaşırıyorum beni bu halde nasil çağırıyor kendi hayatım diye bjsey kalmadı hep onlar hep onlar kafayı yedirdiler artık bana
0 oy
tarafından
düzenlendi
Gelmiş geçmiş olsun öncelikle ailen bol sadaka çıkarsın. Sonrası için de senin açından üzüldüm hasta babaya, kaza yapmış bir kardeşe tutumun çok yanlış. Benim annem vefat etti babam evli. Ben geçen gün 9 ve 22 aylık 2 bebemle temizliğe kaldırılmış eve kendi isteğimle yardıma gittim ne olacak elime mi yapıştı çocuklarıma da bisey olmadı. Ailen ne kadar zor dönem geçirmiş . Sen de zorda kalsan sana koşacak olanlar onlar unutma. Bazen benim evlatlarım da böyle olacak mı diye çok üzülüyorum 
(1,787 puan) tarafından
Felç geçirmiş anne mi ??? Canim yanlış okumuşsun
tarafından
Kız onları nerden uydurdun öyle bişey yazmadı ki  :D
tarafından
Ay harbi ben babam hastanede yattı dan sonrasini annem felç okudum ne alakaysa:D duzenledim yazimi
tarafından
O kadar vicdansız değiliz canm öyle bir durum olsa tabiki yard et derim ama. Erkekler ne işe yarıyor alışmışlar hazirciliga onlar da yapsın.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Erkek çocuk temizlik yapmaz diye bi kaide yok canım koca koca 2tane oğlan varmış senin çocuklarla 1saatte yapacağını 2oğlan yarım saatte yapar bitirir.Git gel çok hırpalandım yoruldum anne oğlanların yardım etsin de
(3,083 puan) tarafından
Aynen öyle koca adamlar yapabilir. Yazık size iki bebekle sizi hiç düşünmüyorlar mi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 226 göst.
0 oy
8 cevap 240 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 649 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 382 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu