0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yanimda olmayacaklarını yardim etmeyeceklerini kendileri bile bile esimden bosanmami isteyen bekleyen ailem var esim issiz 1 bucuk yasinda kizim vsr maddi sıkıntılar cekiyorum ve ailemden maddi manevi yardim istiyorum suanda hic bi el atmazlarken bosanmami istiyorlar bu halimle yardim etmeyen o halde yardim edebilir mi esimin ailesi borcumuz varmis esim issiz olduğu icin trip atiyor gorusmuyorlar o kadar doluyum ki herseydsn biktim kizim icin ayaktayim ailem cok bosanmami bekliyor bi yandan bende istiyorum issiz duzensiz ise sahip bi insanla yapamiyorum artik her gun yemek derdi kizima bez derdi 25 yasinda omuzlarimda ki yuk cok fazla istanbulda yasam belkide cok zor sizlerin ailesi her konuda size yardımcılarmi kusura bakmayin nazlanip anlatcak tek bi kul yok yanimda Hakkinizi helal edin anlattim

8 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Bizim aileleri boşver . Çözüm üreten yoksa kendin üret . Ve lütfen durumun düzelmeyene kadar ikici çocuğu yapma . 
tarafından
Allah isteyene olmayana versin
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun boşanınca sana bakacaklar mi ne diye boşanmanı istiyorlar hay Allahım akıl ver ya destek olup yuvanızı kurtaracaklarina 
tarafından
Yok iste onlar boyle basit goruyorlar ben esimi bu halde birakmam evet belki aklıma geliyor bu durum ama kapisini calinca alacak kimsemiz yok
(1,798 puan) tarafından
ALLAH var o ne  guzel dost ne güzel vekil boşver insanoğlunu
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Canım biz de tam tersi sanırım eşimle çalıştığımız için çift maaşlısınız size koymaz bunu alın şunu alın diyen ailelerimiz var kimse çocuklarınız evinizin masrafı var demez 
tarafından
Aileler boyle davranmasi cok uzucu
0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsun ama sakın 2.cocugu yapma 
tarafından
Rabbim isteyene versin
0 oy
(736 puan) tarafından
Ailen destek olmuyo olabilir sunu dusunuyo cogu aile damadami bakacaz gitsin calissin alismasin diye dusunuyolar esinde cocugu var bie calismiyor yani nereye kadar hitcek bu durum .su zamanda kimse issiz kalmaz heryerde is var caliscak insan yok
tarafından
Is varda neden alınmıyor yada erkenden cikariliyor herkes araci ile giriyor cogu ise 1 hafta çalıştı cikar 1 ay çalıştı çıkar gunluk haftalik islere girecek bulunca artik
0 oy
(173 puan) tarafından

Eşin kapı kapı gezsin illa bir iş cıkar.rızkı veren Allah bu da bir sınav. Evde durarak iş bulamaz. Allah'a dua edin o bir kapı açar mutlaka. 

Rabbim evladınızın rızkını versin
tarafından
Allah rqzi olsun sagoun
(173 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Aşkım eşin işsiz namussuz değil belli ki. Sen temizliğe falan git etrafa sor soruştur eşin evdeyken göz kulak olsun eşinde bulur elberı. Allahın bir sınavıdır belki bu da size sabır edin birbirinize sahip çıkın 
tarafından
Gündüzleri evde olmuyor is ariyor cogu 1 haftalik çalıştırıyor yada 1 ay ne hikmetse bu anlayamadik ki gunluk islere girmeye bakiyor haftalik yada biseyler yapmaya çalışiyor bi sekilde kizimi apartmanda birine 3 4 saatligine emanet edip gunluk temizlik islerine gidicem haber biraktim
(1,787 puan) tarafından
Ne güzel bak adam uğraşıyor en azından sizde ileride ailelerinize hatırlatırsınız böylece
(1,196 puan) tarafından
Sakın kızını kimseye bu zamanda bırakma . Açlıktan ölünmez ama eyvahda para etmez. Merdiven silmeyi düşünsen. Elin evdeyken gider gelirdin. Dışardan konuşmak kolay anlıyorum ama o bebek kendini koruyamaz. İnan yakın olsak ben bakardım. Allah en güzel kapıları açsın sana
tarafından
Haklisiniz cok haklisiniz Allah razi olsun icinizden gecen niyetinizden dolayi cok sagolun
0 oy
(796 puan) tarafından
Evlilikte yokluk da olur keske onun aılesi de el uzatsa Allah esine akıl fikir versin ınsallah düzelr 
tarafından
Olmuyor Rabbim bebegimin yuzune baksin insallah duzelcek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 520 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu