0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (274 puan) tarafından
Aylardır böyle antibiyotik başlıyoz 10 gün bitiyor antibiyotik kullanırkende oluyo öksürük sonra biraz azalıyo antibiyotik bitiyor 10 gün biraz iyi sonra tekrar öksürük öksürük artık kusuyor öksürmekten ateşleniyor hadi bidaha antibiyotik. Ayda 2 kutu antibiyotik bitiriyor. Öksürmekten de yoruldu burun silmektende. Sigara içen biri olur ya öyle öksürüyor.

İyileştipinde hemen doktora gittim anlattım durumu bağışıklığına bütün kan değerlerine baktılar. Hepsi normal. Alarji olabilir diye alerji bölümüne yönlendirdi. Ama daha önce de doktorlar antibiyotik yanına alerji için çiğneme tableti falan veriyor du kullanıyorduk ona rağmen öksürüyor.

Dedim ki ciğer filmi çeker misiniz bir anne olarak herşey aklıma geliyor gerek yok dedi. Dün oldu bunlar

Bak şuan yine başladı sigara içmiş bir adam gibi öksürüyor ne ya bu çocuğun derdi aylardır biz ne yaşıyoruz. Verem yok artık da ne bu verem mi ciğerimi kötü neyi var bunun niye doktorlar hemen başından atma derdinde niye çekmedi ciğer filmi kafayı sıyırcam antibiyotiklerle yaşıyor bu kız 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bu kadar antibiyotik de iyi değil ki. Kaş yapayım derken böbrek cikarcan :angel:

(274 puan) tarafından
Değil tabi ama kanında enfeksiyon değeri yüksek çıkıyor mecbur veriyorlar ateş öksürük kafayı yicem cidden oturup ağlamak istiyorum yemin ederim yine başladı off
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alerji varsa bu dediklerin olur once bi alerji testi yapilir benim oglum kucukken alerjik astimdi her hafta iki gece mutlak acile tasinirdik igneler antibiyotikler fayda etmezdi hastanede bile yattik 15er gun iki kere yapilan alerji testlerinde akara polene yune bide disardaki toza alerjisi varmis yanindna araba gecseo gece acilde olurduk dusun ben evde hali yun yorgan ne varsa kaldirdim bi ev temizlik asamasinda nasil halisi olmaz idareten sadece bi guneslik takilurya aynen oyleydi evim asla ilk baharda bile camlari acmadim nerdeyse eve hava temizleme makinasi aldim acsam bile onu calistirirdim ki polen toari girdiyse temizlesin diye disari cikaracam zamanlar bile belliydi aksamlari tenha parklara giderdik oynasin diye baya dikkat etmen lazim anliycan terlemeside aninda degistircen sirta havlu falan fayda etmiyo malesef 
0 oy
tarafından
Alerjiye yonlendirmisler ama gittiniz mi? Orayi yazmamissin.

Ben alerjiden suphelendim bu kadar inatci ve uzun sureli alerjik bisey olabilir ancak.
(274 puan) tarafından
Dün alerjiye sıra almamız için randevu açtı sıra bulup gidicez inşallah.
Ama ateş neden oluyor
tarafından
Atesi bilemedim acaba bagisikligi falan mi dusuk hani bagisiklik icin mi bisi versen?
(274 puan) tarafından
Valla canım propolis, umca, karamürver hani deniyorum bişeler, zaten kanı da o yüzden aldı kanda bir değer bağışıklık ile ilgiliymiş oda normal çıktı. Alarji ye gidecez yoksa ısrar edip ciğer filmi çektircem bu öksürük normal bir öksürük gibi gelmiyor artık bana. Göğüs hastalıklarına sıra almıştım baksınlar diye çocuk hastalıkları bakar dedi hep başlarından atma derdindeler. Alarjiye ben dedim kanı normal annesi dedi gönderecekti. Alarji için değerlendirilmesini istiyorum dedim. Ciğer filmi çekelim dedim ona gerek yok dedi. Keşke ben götürüp çeksem keşke ben yapsam bunları doktardan rica minnet bakmalarını istiyoruz resmen
tarafından
Yapmissin da herseyi.. keske bi akciger rontgeni  ekseler aklinda kalmaz en azindan dedigin gibi.
0 oy
(119,610 puan) tarafından
ooff allah sifa vetsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ecrindogan (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu

381,801 soru

11,430,330 cevap

34,990 kullanıcı

...