0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Bebeğim 8 aylık 2 aydan fazladir ciğeri çıkacak gibi öksürüyor bir türlü geçmedi bugün burun akıntısı da var çok huysuz iki farklı doktora götürdüm öksürük için bı ton ilaç verdi geçmedi  ne yapacağımı bilemedim  bir fikri olan varmi

6 Cevaplar

0 oy
(383 puan) tarafından
Canm bi tarif verim cok basit ama etkili doktorumz onermisti balgami.hep atti cocugum sayesnde 
(383 puan) tarafından
Yani bi cay kasigi olcak sekilde yarisi limonun suyu olsun yarisi soganin suyu
tarafından
Cok tesekkur ederim canm allah razi olsun kac gundur ilaç kullanıyor ama ise yaramadi yavrumun boğazı burnu balgam dolu
(383 puan) tarafından
Insallah fayda eder bizim cgerlere haff inmis demisti doktor onu bile bu sekilde atlattk ilac kullanmadan
tarafından
Inşallah canm yarn mutlaka deneyecem allah razi olsun
(383 puan) tarafından
Dene cnm bnada yaz
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Prospan şurup kullan canım anında etki ediyor bitkisel bı şurup reçetesiz alabilirsin 
(80 puan) tarafından
Balgam sokturu kullandık hiç bı işe yaramadı asist diye olmadı onu alirim
(12,861 puan) tarafından
Bronşit mi oldu acaba buhar tedavisi vermesi gerekirdi vermedi mi canım
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Aktardan günlük sakız al  kuzum  bir tencereye aliminyo folya koy  1 yemek kaşığı günlük sakız üzerinede  büyük bir parça pamuk ile kapat kısık  ateşte erit dumanı ile pamuk şişer şişen pamığu al oğlunun gögsüne koy 3 günde hrıltısı kalmaz birde ceviz zarı çayı yapıp içire bilirsin oda öksürüğü keser hemen
0 oy
(286 puan) tarafından
Buhar hiç verilmedimi canım benim kizmda öyleydi 1 hafta boyunca konrtole gidip geliyorduk evde buhar yapıyorduk ennson doktor 2 gün yatış verdi hastanede verilen tedaviyle iyileşti kızım yoksa gittikçe ağırlaşıyor su bence ihmal etme 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Keçi boynuzu pekmezi ver canm sifa olsun
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ayağının altına viks sürün 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
0 oy
1 cevap 108 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu

381,810 soru

11,430,595 cevap

34,990 kullanıcı

...