0 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar ben gorumcemleri davet ettim ama cok guzel agirladim herseylerini ben verdim hizmetlerini ettim servislerini yaptim caylarini bile tek tek doldurdum

Oda bizi davet etti

Bi kap yemek koyamadi önümüze sürekli ayaktaydi ama hic servis görmedim 

Bana diyoki kalk cayini alsana hande yabancimisin diyor

Yani tuhafima gitti bizde misafire iş yaptirilmaz kendi isterse yapar

Ha bu arada benim 2 yasinda cocugim var ve.hamileyim

Kendileri bana asla yardim etmedi 15 yasinda boyumdan bakan kizi var ve kendide kalkip bi tabagi koymadi

Bendende hep iş bekler gibiydiler yardim ettim yine

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gerçekten bir kap yemek koyamadı mi? 
tarafından
Koyamadi herkes kendi aldi bazende kaynanamda servis yapti
tarafından
Önümüze bir kap yemek koyamadı demek farklı bir durum herkes yardımlaşma sofrayı kurdu ayrı bir durum. Kadın davet yapıyor kalabalıkta yetişememiş yardıma ihtiyacı olmuş olabilir biraz art niyet sezdim
tarafından
Art niyetli degilm ben olani söyledim kendi yaptigim özeni karşi tarafta göremedim
(9,669 puan) tarafından
Ne alaka yani yemek yapmış servis yapmadı diye kadın mı suçlu bende yemeklerimi yaparım misafir gelince kaynanam servis eder ne var bunda?
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Yemek yemedin mi yani 
tarafından
Yemekler hazirdi ama servis yapan yoktu ben yapacaktim ama oglum bensiz durmadi
0 oy
(7,064 puan) tarafından
Yok canım hiç öyle bir şey olmadı. 
tarafından
Nasil.olur mesela
(7,064 puan) tarafından
Genelde otur ben getiririm falan derler ama ben dayanamam tabi.
0 oy
(15,313 puan) tarafından
Ben de çay May içmem. Ve evime geldiklerinde aynı şekilde davranirim. Herkese aynı şekilde davranmayı hayat felsefem haline getirdim
tarafından
Kalkmazlar asla oturuyolar iyice çakılmış gibi bekliyolar
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Çatır çatır kullanılıyosun açıkçada sana  değer vermediğini kendininde çingene olduğunu belli etmiş bi daha sakın onları çağırma çağıracaksanda hazırlık yapma çay yap kendi içecekse alsın 
tarafından
Yapmiş herşeyi ama hicbiseyi servis etmedi kocamanda kizi var kizida servis yapamadi
(1,786 puan) tarafından
Biliyorum ama senin hamileyken yaptıklarının karşılığı bu değil ve böyle patavatsız konuşanla ne işin varda çağırıcan çok kalbini kırar bu senin
0 oy
tarafından
Yani şöyle söyliyim ben misafirliğe gittiğimde yeri geliyor kendim kalkıp çayımı alıyorum bu normal bir durum bana göre 

Ama hamileymişsin yani kalkıp al demek yerine kendi verebilirdi tabiki 
0 oy
(449 puan) tarafından
Vorumcemde oyle buyugu cay doldurdu sadece kendi halasina verdi yanyanayiz eltim kaynanam ben kaldik yere koydu gelin alin kendikinizi dedi bu en ufagi asla boyle ikramda bulunmaz sanki kardesleri lord onlarda prenses:)) bizde kul. Kedisi
0 oy
tarafından
Ben gittiğim evlerde yardım ederim bana gelenin de yardım etmesini isterim ama etmez
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Yok sağolsunlar nasıl hizmet ediceklerini şaşırırlar 
0 oy
tarafından
Yemin ederim ayni muameleyi görüyorum dört dörtlük ağırlarim herşeyi ben yaparım ama bakıyorum ki kimse benim gibi kendini yirtmiyo
0 oy
(784 puan) tarafından
Önümüze bir kap yemek koymadı ayrı bisey. Koyamadı çok başka 

Ne var yani kadın seni yabancı görmemiş ve üstüne yemeğe çağırmış 

Gor se de bu kez soyleneceksiniz 

Niye hiç birşeyden memnun değilsiniz ya
0 oy
tarafından
Ayip etmis.hamile halinle elinde bebeyle sen yapiyorsan onun da ayni ozeni gostermesi gerekir.
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Ben misafirliğe gidince kimseden hizmet beklemem. Kalkarim yemeğimide kendim alirim çayimi da kendim alirim. Gittiğim yerde kadin tek başina çirpinip sofra kuracak ben sofrada bekleyeceğim asla yapamam. Arkadaşimda olsa akrabamda olsa hemen ne yapilacak diye girerim mutfağa. 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu aradaki samimiyete bağlı ya aileyiz sonuçta ben gidersem orada oturmam ne eksikse yaparım o gelince de bende yapar oturmaz 
0 oy
(1,837 puan) tarafından

İki gün önce eşimin teyzesi ve gelini iftara geldi çocuk bırakmadı ki sofrayı kurayım. Girdiler mutfağa sofrayı hazırladılar yedik içtik topladılar makineye yerleştirdiler çayı getirdiler sonrada kalktı gittiler. Yani kızım hiç durmadı. 4 dişi aynı anda patladı çok huzursuz. Şimdi bunlar da söyler mi bizi çağırdı da iş yaptırdı diye :D

Bende teyzeme gittiğimde evinde başka misafirleri daha vardı. O gün kızım uslu durduğu için hizmeti tek başıma ettim. Yani böyle şeylere alınmam ya. Abartmışsin biraz canım 
0 oy
(368 puan) tarafından
Bu görümceler neden hep becereksiz yaw
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Aha benim gprumcemde ayni evine misafir gideriz mesela cekirdek citlencegi zaman bile sadece kendi onune koyar kendisi yer sormaz bile bizdede misafire is yaptirilmaz 
0 oy
(119,524 puan) tarafından
hic bisi yemedinmi
(13,202 puan) tarafından
Yok yemek yapmış self servis gibi davranmış kaynanası hizmetlenmiş.
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bizim gelin oyleydi hic gitmek istemiyorun o yuzden
0 oy
(7,993 puan) tarafından

Ben hepsinden memnunum şükür görümcem yanımdaydı ben kaynanamlari aldım iftira yemekleri ben yaptım oda camlarımi sildi bide 8 aylık bebem var hiç durmuyor çok yardımcı oldu sağolsun biz otururken bulaşıkları yıkamış gitmisde seviyorum kendisini :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 102 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 618 göst.