0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin bı arkadaşı var üst sokakta oturuyo eşiyle haftada bir gece olsun gündüz olsun Cat kapı gelirler bugünde öğlen yemek hazirliyodum birden eşi kız kardeşi yengesi kocası geldiler kızlar 1saat oturdu çocuk ağladı gittiler kocası oturdu akşam 5bucukta kalktı çocuklar aç yemek ocakta buz gibi oldu çocuğu emziremiyorum yanında küçücük bı odada soba yakıyoruz o kadar çok konustuki gittikten sonra baş ağrısından yemek yiyip hemen uyudum misafir dediğin öğleden akşama kadar oturmamali bence ya bebeği ikide bir mutfağa buz gibi yere emzirmeye goturuyom hala anlamiyo

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hiç kimseye evime çat kapı gelecek kadar yüz vermedim. Kimseye gitmem kimsede bana gelmez. 
tarafından
Oğlunun bekar evi değil orası kimse kusura bakmasın, bize geleceği zaman  bizzat beni arar, ilk evlendiğimiz zaman eşimi aramıştı bir iki sefer eşim beni aramasını söyledi. Olması gereken bu, dediğim saatte dediğim zaman gelir misafir; plansız yapılan hiç bir şeyi sevmiyorum.
(2,867 puan) tarafından
Abovvv bu benim
(981 puan) tarafından
Aynen bende oyleyimdir cagrilmadan gitmem hadi size gelelim diyen arkadaslarina da kac kere musait degiliz dedirttim esime.ön hazirlik yapmamisim misafir agirlanir mi.sevmem zaten oyle cok gidip gelmeleri arada bir sosyallesmek yeter bana
(2,867 puan) tarafından
Bende öyleyim
 Ki olması gereken budur
(6,441 puan) tarafından
Bende katılıyorum çok muhabbet tez ayrılık getirir :)
-Reklam-
+2 oy
(1,244 puan) tarafından

Acaba arkasından gıybet yaptığını bilse oturur muydu o adam. :)

Rahatsızlık duyuyorsanız tepkinizi gösterin 

0 oy
(215 puan) tarafından
Telefon açmadan gelenler olursa muhabbeti kesiyorum. Yada diyorum ki ayyy bir arkadaşım var çat kapı geliyor hiç hoş değil. Keşke haber verseler. Diye. Herkes bilir ve söylerim. 
0 oy
(670 puan) tarafından
 Ya benim bazen misafirim gelir gece de kalır misafir  seviyorum ben fazla bir yere gitmem gidersemde akşam yemeğine kalmadan izin vermiyorlar geleyim yada ısrarla gece kal diyenler de oluyor
0 oy
tarafından
En fazla 4 veya 5 saat kalırım öğle yemeğinden sonra giderim akşam yemeği olmadan önce dönerim 
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Başlığının cevabı kime ve ne zaman gittiğime göre değişiyor.

İçeriğe gelirsek, adamda olduğu gibi sizde de hata var. Bebeği götüreceğine soğuk yere adamları göndereceksin güzel bir dille tabi. Çocukları da adam var diye aç bırakmanın bi anlamı yok. Koy sofrayı ona da bi tabak koy bişey olmaz ki.. 
(914 puan) tarafından
Ben de aynısını yazicaktim valla yani emziren annesin sonuçta eşin ile birlikte mutfağa çıkabilirler ve yemeğide beraber yiyebilirdiniz.
(11,093 puan) tarafından
Eşiyle konuşmalı bu tarz konuları. Eşinin bebek ağlayınca adamı çıkarması gerekiyor odadan.
tarafından
Canım ev bir artı bir tek odada soba yakıyoruz ztn adam eşi kalkinca çayımı bitirip geliyom dedi çaydanlığı bitirdi
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Cat kapı hiç gitmem ama davet edilince en fazla e yada 4 saat kalırım

Ben kimseye bu kadar yüz vermezdim hiç his degil adamın utanması lazimdi
0 oy
(2,398 puan) tarafından
Suç adamda bence karısı gittiyse kalkmalıydı oda 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Çoğu zaman akşam yemekten sonra gideriz bana gelen de akşam yemekten sonra gelir samimiyete göre 2 3 4 saat otururuz gideriz bana gelenler de öyle. Gündüz çok nadir misafirm gelir 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 100 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 470 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 615 göst.