0 oy
673 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar bı buçuk senedir evliyim eltimle ilk defa kaynanam hakkında konuştuk artık dolup tasmistim. Eltinize güvenir misiniz ben güvenmeli miyim:) tecrübeli bayanlar

69 Cevaplar

0 oy
(3,425 puan) tarafından
Bitane varmış tanımıyorum güvenmem tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından

B.k versem guvenmem asla gerisini sen dusun baci:ermm:

(1,618 puan) tarafından
Yaa öyle mi dersin bende dikkatli oliyim
tarafından
Oyle kizz arayi bozmak icin dedilerini soyler sonra demeyeydin der bosver anlatma guvenmede
0 oy
tarafından
Ben birine bisi diyceksem direk diyom eger muhattap olmak istemiyosam lafi goturebilecek birine diyom lafinin gitmesini istemiyosan guvemedigin insana deme ki zaten guvenmiyosun belli 
(1,618 puan) tarafından
Evet valla güvenmiyorum ilk defa kaynanam hakkında konuştuk evimi ayiricam yakin zamanda. eltime söyledim kaynanamla böyle şeyler yaşadık diye aynı şeyleri bende yaşadım dedi başladı anlatmaya. İkimiz arasında sır kalacak dedik bakalım sözünde duracak mi
tarafından
Durmasada sen anlatma onun dediklerini herkes karakterini belli etsin bosver
0 oy
(489 puan) tarafından
Hayır asla asla guveme yılan çiyan onlar 
(1,618 puan) tarafından
Hahahahaha doğru
0 oy
(7,316 puan) tarafından
Asla güvenme en ufak seyde kendini hakli cikarmak icin oda sana boyle diyordu der o iyi olur sen kötü 
(1,618 puan) tarafından
Doğru canim
0 oy
(43 puan) tarafından
Asla güvenmem ne zaman aramızda kalsın diye tembihlesem anında yetiştirir bizimki saf görünen uyaniklardan 
(1,618 puan) tarafından
Kaynima söylerse kaynimda kocama söyler ortalik karışır ya en iyisi kalsin anam çenemi tutarım ben
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hayatta güvenmem başka şeyler neyse.de asla kaynanani cekistirme
(1,618 puan) tarafından
Ciddi mi yaa bayağı cekistirdik
(4,430 puan) tarafından
Öyle tabi bacım eltiye güven olur mu söyler söyler önünü açar sonra kendini siyiriverir var öyle insanlar
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Severim ederim ablamdan ayırmam ama herşeyin bı dozu vardı ha o bana anlatır ayrı mesele çok şükür bugüne kadar bir şey demedim demem de bana güvenip anlatmış ama ben ona anlatmam herhalde bir iki defa sinirle pot kırdı görümcemle ilgile başka şeylerle ilgili benimle ilgili de bişeyler duydum ama onunla olan sohbet muhabbeti asla ortaya dökmedim dökmem de huyum değil 
(1,618 puan) tarafından
Eşimle aramdaki şeyleri anlatmam anlatmadım da ama kaynanamin hakkında konuştuk valla
0 oy
tarafından
Ben kimseye güvenmem eltimde yok.  olsaydi hic guvenmezdim zora girdiginde herseyi ortaya dökerler cevremde gördüğüm kadarıyla 
0 oy
(7,532 puan) tarafından
 bişey demem desemde anlamaz az türce biliyo kendisi vaslı
(1,618 puan) tarafından
Hahahaha
0 oy
tarafından
2 eltim var 1 tanesi sirdasim kardesim herseyi guvenerek konusurum ama oteki tam bi sinsi yilan merhaba merhaba onla 
0 oy
tarafından
Guvenirim cok dertlesmisligimiz vardir cesitli konularda. Ne o laf tasir ne ben.
(1,618 puan) tarafından
Eşinle aranda konustuklarinizi anlatiyo musun peki canim
tarafından
Hayir esimle aramdakileri degil eltime kimseye anlatmam. Hani o gun biraz atismisizdir yuzelsel genel gecer bisidir konusuruz tabiki ya tartistik canim sıkkın vs derim ama cok onemli ozel seyleri paylasmam kimseyle cok huyum degildir.
Allahi var bugune kadar soyledigim hicbiseyi de baskasindan duymadim.
0 oy
tarafından
Asla asla.asla güvenmem yılan olur kendileri birde iki yüzlü 
0 oy
(159 puan) tarafından
Eltim yok ama 2 tane olacak şimdilik birsey diyemem 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ben o kadar çok iyi anladm ki güvenilmez olduğunu asla bişey demem
0 oy
(5,114 puan) tarafından
Eltim yok ama bir gün illaki olacak. Eğer o konuşmuyorsa bende konuşmam. 
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Çok güvendim. Öyle ki kocam beni aldatıyor diye onun omzunda ağladım. Sonuç kocam beni onunla aldatiyormus :D

(1,618 puan) tarafından
Aaaaa kiyamam yaa
(4,700 puan) tarafından
Şaka yapıyon eltinle mi
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben guwenırım soyle biliyor kı bı yanlısındq onu yakıcam oyuzden o bana rahat ben ona rahat konusuruz 
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Güvenirim . Şuana kadar sorun çıkmadı 
0 oy
tarafından
Ben guvenirim her gun 3 saat telde konisrm

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 706 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 459 göst.