0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar bı buçuk senedir evliyim eltimle ilk defa kaynanam hakkında konuştuk artık dolup tasmistim. Eltinize güvenir misiniz ben güvenmeli miyim:) tecrübeli bayanlar

69 Cevaplar

+4 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok iyide olsa eltidir hayatta güvenmem
(1,618 puan) tarafından
Evet bu cevabı bekliyordum. Kaynana hakkında konuştuk güvendim ama bilemedim bakalım birinin ağzından bişey duyarsam bidaha da asla güvenmem
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ektim yok almicakta:( eşim tek 

Eltisi olmayan gelin saymizi bilek:))
(1,618 puan) tarafından
Ohh ne güzel ama bi yandan iyi oluyo arkadaş oluyo
(4,101 puan) tarafından
Hiç güzel değil yaaa eşim tek onlara çok düşkün onlarda ona sürekli orda annesi gilde:(
(1,618 puan) tarafından
Evet birde o sorun var
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Eltimle kaynanam hakkında dedikodu yaparız sadece başka türlü güvenmem .
(1,618 puan) tarafından
Bende sadece kaynanam hakkında konuştum canım eşimle aramda olan biteni bilmez
0 oy
(6,047 puan) tarafından
2 tanesine güvenirim birine güvenmem. Ama eltini sen tanırsın umarım laf taşıyan biri değildir
(1,618 puan) tarafından
Normalde laf taşır ama kaynanam hakkında konustuklarimizi taşıyamaz çünkü eşi annesine çok düşkün ne kadar kötülersek kötüleyelim söyleyemez eşi kıymeti koparır
(6,047 puan) tarafından
Oda kotulediyse tamam. Ama sadece sen konustuysan kork
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ayy güvenmem yaa. Severim ama anlatmam yani
(1,618 puan) tarafından
Hmm bende şüphede kaldım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hayır asla güvenmem eşimin ailesiyle ilgili biseyi de anlatmam asla 
(1,618 puan) tarafından
Bende anlatmicam ya herkes güven olmaz yazmış
(3,832 puan) tarafından
Bence de ...ben genel olarak kimseye biseyimi anlatmam huyum değil-dir;)
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kaynim bizden 10 yaş küçük e haliyle karısı da küçük olur . Bende ona buyuk eltilik yapip bulaşık yıkatcam 
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha yikat yikat benimde benden8 yaş küçük kaynim var bende büyük ekti olucam
(1,988 puan) tarafından
Sonra küçük eltiler burda post aciyomus "eltiden nefret ediyorum her isi bana yaptiriyo diye
(1,154 puan) tarafından
Ben en küçük gelinim lan ama kimse bulaşık yıkatmwz bana puhhaha
0 oy
(7,062 puan) tarafından
Herkes farklı ama ben en çok eltime güvenirim. 
(1,618 puan) tarafından
Tabii canım huyuna bağlı
0 oy
tarafından
Eltimle dedikodu yapmıyorum hiç :)
(1,618 puan) tarafından
Dedikodu yapmayinca da zaman geçmiyor bee:))
tarafından
Kız ben eltimle kaynanamı senede 2 3 kez görüyorum belki de ondan:(
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Zerre güvenmem kurbanda et doğruyorduk kaynanam görğmcemin etini ayırdı eltim de anne görümcemin etini de doğrayalım ona kolaylık olsun dedi neyse kaynanam çıktı mutfaktan amannn ne doğrucam kendi doğrasın dedi doğramadı sonra da beni doğramadı demiş kaynanama 
tarafından
Şimdiki aynı bnmki
(1,618 puan) tarafından
Aaaa haine baksen
0 oy
(507 puan) tarafından
Aramızda bir sorun yok ama kimsenin yanında birşey konuşmam, eşimde söyler kimseye güvenip sırrını sıkıntını paylaşma vs. 
(1,618 puan) tarafından
Karar aldım bundan sonra bende sırrımı vermem
(507 puan) tarafından
En iyisi canım,
0 oy
tarafından
Asla anlatma biseyini bak ben anlattim oda gitmiş kaynima anlatmiş kaynimda eşime ortalik karişmişti hakliyken haksiz duruma duşmuştum
(1,618 puan) tarafından
Ayy bidaha da anlatmam valla
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben kimseye güvenmem ailem ve eşim dışında :d iki tane eltim var onlar bana anlatırlar ama ben anlatmam hiçbir şekilde ne aile sorunlarımı ne kayınvalidemi ne de eşimle olan durumları. Aramız iyi ama bence gerek yok böyle muhabbetlere
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Aramızda bir sorun olmadı şimdiye kadar ama yine de güvenmem
0 oy
(803 puan) tarafından
Asla güvenmem sevdiğim biri bile olsa asla 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben kimseye güvenmem ailem ve eşim dışında :d iki tane eltim var onlar bana anlatırlar ama ben anlatmam hiçbir şekilde ne aile sorunlarımı ne kayınvalidemi ne de eşimle olan durumları. Aramıız iyi ama bence gerek yok böyle muhabbetlere
0 oy
(1,776 puan) tarafından
 Asla güvenmem çok yalancı,  iftiracı ortalık karıştıran birisi. Gerçi kayananamla görümceleriminde ondan bir farkı yok tencere kapak misali
0 oy
(26 puan) tarafından

Benim eltim de normalde kafa dengi degildi, toplu ortamda konuşmaya fırsatımız olmazdı çok muhabbetimiz yoktu. Hatta bazen kaynanama yada kaynanamın ablasına falan arkadan göz devirdigini görür içten içe kızardım neden böyle yapıyor durduk yere diye. Ama çocuk olunca onun da halinden anlamaya başladım. Geçen oturduk konuştuk meğer aynı şeylerden muzdaripmisiz o da kimseye anlatamiyormus, birbirimizi anladigimizi farkettik. Hatta geçen ikinciye hamile olduğunu söyledi kimseye söyleme diye :) sessiz sakindir o da benim gibi. Bakalım böyle gider inşallah :) eltinin önceki davranışlarını ve kaynanamla iletişimini bi ölç tart bakalım ona göre karar verirsin için rahat etmiyorsa.

(1,618 puan) tarafından
Evet canım bizde birbirimizi anladığımızı farkettik umarım böyle devam eder kaynanam ikimizi de biktirinca haliyle bizde arkadaş olduk
(26 puan) tarafından
Yine de sadece ortak noktalar hakkında konuşuyoruz hemen kaptırıp her şeyi konuşmaya gerek yok duruma göre yavaş yavaş :)
0 oy
tarafından
Gelecek olan ettim mesela bNa rahatlıkla güvenebilir. Ama ben eltime güvenir miyim bilmiyorum. Tanımam lazım 
0 oy
(449 puan) tarafından
Biz konuştuk yedi cedleri duydu kayinbaba erkekler eltimin sülalesi o yüzden o gundur bu gundur asla 
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha hadi bee

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 694 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 454 göst.
3 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ssss. (34 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 579 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu