0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben çevremde de gördüklerimin etkisiyle ne kör kütük güvenirim ne de beni aldatıyor mu diye şüphe içinde hayatımı zehir ederim ne benim kocam asla yapmaz diyorum ne de sürekli düşünüp kafa yoruyorum herkes kendine yakışanı yapıyor bazen ona haksızlık mı ediyorum acaba diyorum  yanlışını görmedim çünkü ama erkeklere güven olmuyor galiba 

47 Cevaplar

0 oy
(3,738 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sadık  erkek  yoktur,sadakati sınanmamış erkek vardır. 
tarafından
++++++
-Reklam-
+2 oy
(1,780 puan) tarafından
Bazen çok iyi koca ilerde kötü 

Bazen çok kötü koca ilerde iyi 

Bilemeyiz insan oğlu şeytana uyar nefsine uyar 

Pişman olur 

Pişman olmaz 

Kısacası Kimin ne olacağı belli olmaz 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum bugün yapmaz ama yarının garsntidi yok kendimi sartlamiyorum Kemal'im yapmaz moduna girip :)
+1 oy
(13,254 puan) tarafından
Sadakat konusunda güveniyorum ama aldatırsa da yapacak bir şeyimiz yok. Kendi kaybeder düşüncesindeyim 
tarafından
Aynen öyle genelde bende güvenirim ama asla yapmaz da diyip şartlandırmiyorum kendimi
(13,254 puan) tarafından
Hiç bir konuda asla demem.
tarafından
Bencede dememek lazım hayat bu
+1 oy
(1,408 puan) tarafından
Güvenmiyorum 

Babama bile güvenmiyorum 

Allahım güzel ahlaktan kimseyi şaşırtmasın
tarafından
Ay dur canım ya yanlış yere yazdım :D
(6,330 puan) tarafından
Sushi yemek isteyen Rümeysa değil humeyraaa
tarafından
Kız evet karıştırdım bian :D arkadaşo kdar istekliydi ki aklımda sushisi kalmış vallahi :D
(1,408 puan) tarafından
Hümeyra bacım başka bi şey yok  mu sushiiii
tarafından
Ahahah gelirse görür :D yedi mi acaba merak ettim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kendime bile güvenmiyorum hshdhdh
tarafından
Ahahah seninki de başka bir boyut :D
(6,047 puan) tarafından
İnsanoğlu herşeyi yapar.
tarafından
Herkes kendi doğrularını yaşar mesela ben yarın birini oldurebilirim belki evladıma zarar verse ama asla eşimi aldatmayacagimi bilirim çünkü hatalar bazen kişisel tercihtir
(6,047 puan) tarafından
Aynen öyle doğru söylüyorsun
0 oy
(6,330 puan) tarafından
Ben çok güveniyorum ama sanırım o artk guvenmicek...
tarafından
Aldırma orda çaresiz dört duvar eli kolu bağlı çok zor malesef anlayis göster alttan al babası nasıl peki iyi mi
(6,330 puan) tarafından
Babası iyi birşeyi yok adam çalışmaya da başladı yani tabi ben yoğun bakımda falan yattığını söylemedim sadece rahatsızlandı dedim başladı sabahtan beynimi yedi ya ☹️☹️☹️
tarafından
Öyle olur canım ama dediğim gibi onun için zor bir durum sen aldırma  geçer görüşünde falan görüşür konusursa
(6,330 puan) tarafından
Az önce babasıyla konustirdum arayınca iyiydi gördü ama sanırım gözleri doldu baya kapattı kiiizip☹️
tarafından
Zor canım benim cidden çok zor içerde olanada zor dışarda bekleyenlere de
0 oy
(26 puan) tarafından

Gölgeme bile güvenmiyorum

Eşimin meşhur sözü
tarafından
Doğru söz ama
0 oy
(486 puan) tarafından
Tam olarak sebin gibiyim kimseye %100 güvenmem
tarafından
Bende ya sonu hüsran oluyor
0 oy
(12,709 puan) tarafından
güvenmiyorsam niye eşim olsun
tarafından
Elbette güven var ama asla yapmaz diye uc seviyede gezmiyorum ama durup durup da bisey mi yapti diye şüphe de duymuyorum
(12,709 puan) tarafından
+++++
0 oy
tarafından
Aynı senin gibi düşünüyorum bende
tarafından
En iyisi böyle galiba
0 oy
(714 puan) tarafından
Ben babama bile güvenmem kaldı ki eşime  asla guvenmem
tarafından
Ya güvenirim ama hani asla yapmaz demiyorum nedense insnalar beni çok sasirtiyor
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Güvenirim. Güvensizlikte insanı başka şeylere iter. Ha insanoğlu şaşar beşer. Ama Allah şaşırtmasın. Allah kimseyi eşiyle eviyle ailesiyle evladıyla imtihan etmesin. 
tarafından
Evet canım amin bende güvenirim hergun şüphe duymam kafamda kurmam ama insan oğlu bu asla demiyoeum yinede
(2,071 puan) tarafından
Ben de duymam gerek yok. Bir hareketini görürsem yakarım zaten. Arkama bile bakmam bu da onu iyi bilir.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür hayatıma girdiğinden beri herhangi biseyini görmedim yakalamadım ama Allah kimseyi şaşırtmasın kesinlikle yapmaz diyemiyorum bunu kimse diyemez çünkü ben camide zinayla ilgili vaaz veren hocanın bile karısını aldattığına birebir şahit oldum 
tarafından
Kız ciddi misin bu erkekler varya :o
(9,626 puan) tarafından
Vallahi gördüm her şeyine de tanık oldum yani ben değil herkes oldu,bizim akraba değil ama halamın eşinin yeğeni olur kendisi
tarafından
Allah ıslak etsin ya böyle insanlar yüzünden Müslümanlık üzerinde algı yaratılıyor oysa kişilik bozukluğunun dinle ilgisi yok zaten bu yüzden günah sevap var
(9,626 puan) tarafından
Aynen öyle kişilik bozukluğu olan herkes o hatayı yapar..Hocanın dediğini yap yaptığını yapma diye bi laf varya cok doğru yani oda her b.ku yiyebilir o yüzden yaptığını yapmayın demek istemişler bu sözde.
tarafından
Çok haklısın Allah yolundan sasirmasin
0 oy
(7,977 puan) tarafından
Güvenmiyorum bu devirde babana bile güvenme demişler 
tarafından
Şüphe de etmiyorum ama yapmaz da denmiyor iste
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eşime hemen hemen her konuda güveniyorum. Güvenimi 1o yılı geçti hayatımda olmasına rağmen çok şükür boşa çıkartmadi ama insanoğlu çiğ süt emmiş gün gelir ne olur bilinmez. Aklıma illaki arada bir gün beni aldatır mı sorusu geliyor? Çok şükür Allah utandırmasın, doğru yoldan cikartmasin ama çıkarsa da o onun sorunu.. beni, karakterini, şerefini hatta evladını da geçmis yıllarını da çöpe atmayı kafasına koyduysa ruhuna bir Fatiha okurum, olur biter ben değil o bizi kaybeder..
tarafından
Aynen öyle canım tam olarak aynı düşünüyoruz
(1,279 puan) tarafından
Bence doğru düşünüyoruz canım
tarafından
Bencede canım en azından yıkım yaşamayız
0 oy
tarafından

Asla 

Asla

Asla 

Erkek degilmi sonuçta:D

tarafından
:D bendede
0 oy
tarafından
%50 güvenmiyorum %50 güveniyorum 
tarafından
Ya güveniyorum da işte yapmaz da denmiyor
0 oy
(5,389 puan) tarafından
Karı kız meselerine karşı çok güveniyorum eşim başını bile kaldırmaz bir kadına bakmaz ama tabi insan oğlu şaşar.da beşerde
tarafından
İşte işin amasi var :)
0 oy
(2,166 puan) tarafından
Ben eşime güveniyorum ama o bana şeytan var nefis var yaparım demiyorum ama şeytan insanı çelerse herşeyi yapar çok güvenme diyo :D bi kere de bi yere gitmişti eve geldiğinde gittiğim yerde bi kız yoldan geçiyodu siyah uzun saçlıydı dikkatimi çekti baktım haberin olsun hakkını helal et dedi. Bilmiyorum ben güveniyorum kocama yapmaz diyorum ama yaparsa da kendi gelir söyler arkamdan iş çevirmez. Çok sağlam bi karakteri var. Allah razı olsun bile isteye beni üzecek bir duruma sokmaz bizi diyorum. Rabbim daimi huzur nasip etsin
tarafından
Allah bozmasın csnim ya ne güzel
0 oy
(11,363 puan) tarafından
Kendin için bile olsa asla yapmam dememeli insan başına ne geliyorsa asla dediği için geliyor ben bunu deneyinledim bende eşimin yanlışını görmedim hiç suphelenecek bisi de yapmadı ama asla yapmaz diyemiyorum Allah bizlere doğru yolu göstersin 
tarafından
Amin canım aynen öyle hayat bu

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 579 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 665 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 454 göst.
3 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ssss. (34 puan) tarafından soruldu