0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Dışarıda işlerim vardı eşim bugün çalıştığı için hepsi bana kaldı önce çocukları (2) trasa götürdüm  ordan birkaç işimi daha halletim bayram şekeri alayım dedim ama para suyunu çekmişti bile neyse yarım kilo falan aldım bide çocukların ihtiyaçları vardı markette kafamda hesap yapa yapa bime doğru ilerlerken  tam önümde bi araba durdu camı açıktı adam bana 1 2 saniye falan baktı sonra bi kart uzattı buyrun bim hediye kartı diye bende ilk bi afalladım bu ne dedim bununla bimden alışveriş yapabilirsiniz dedi o anki şokla alıp teşekkür ettim zaten markete girecektim hemen önündeydim marketin içeri girip içinde olup olmadığına baktırdım adam benimle dalga geçti heralde diye geçirdim içimden sonra varsa da 50 lira falan vardır dedim kasiyere verdim baktı bide demez mi 500 ₺ var diye ay şok oldum orda yaa ama öyle  sevindim ve dua ettim ki  o adama. Bu arada cadde çok kalabalık olduğu için adamın kötü bisey yapacağını düşünmedim şimdi nasıl cesaret edip aldın diyenler olursa cevabını peşin peşin veriymmmmm

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
kul sıkışmadıkça hızır yetişmezmiş cnm..bana da geçenlerde istanbulkartıma 250 tl yatırmış bir hayırsever o arada da param yoktu ben de çok dua etmiştim
(1,787 puan) tarafından
Ne güzel ya Allah böyle insanların sayısını artırsın inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah razı olsun böyle insanlardan tabi art niyet barındırmadan verdiyse 
(1,787 puan) tarafından
Art niyet sezmedim çünkü hemen verip gitti konuşmadı bile
tarafından
Allah razı olsun o zman o adamdan
0 oy
tarafından
Demekki hayirsever biriymis aldnmi biseler bari cnm
(1,787 puan) tarafından
Evet canm çocukların ihtiyacını aldım Süt bez vs
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Senin ihtiyaölı oldugunu nerden tahmin etmiş ki. Bu tarz şeyler önüne gelene de verilmez ki. Direkt seni takip etmiş olabileceğini düşündüm. Biraz garip bir durum. Yine de Allah razı olsun 
(1,787 puan) tarafından
Yok ya akan trafikte durdu adam beni takip etmesi imkansız
(3,162 puan) tarafından
Canım durumun iyi de olabilirdi. Ama Hızır yetişmiş diyelim ne diyelim. Güle güle güzel günlerde harca. Allah razı olsun yüce gönüllü insandan da
(1,787 puan) tarafından
Aminn inşallah :)
0 oy
(4,916 puan) tarafından
Ah ne güzel Allah kabul etsin inşallah sende güle güle harca cnm
(1,787 puan) tarafından
Amin canım gerçekten Allah razı olsun.  Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ne güzel canm nasıbinmiş :) dünya da böyle iyilerin oldugunu bilmek bile güzel 
(1,787 puan) tarafından
Evet ya Allah razı olsun ondan burda  mesele para değil en yakınımız bile köstek olurken hiç tanımadığın birinden uzanan el mutlu etti işte
0 oy
tarafından
Hayranım böyle cesurca ayakta duran kadınlara.. Her işini cinsiyet ayrim etmeksizin koşturmak ne güzel
(1,787 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim sen benim daha neler neler yaptığımı bilsennnn :) iki çocukla  kadın başına yapamazsın dedikleri her şeyi yaptım kendi işimi bile kurdum
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Senin adina cok sevindim güle gule harca :)
(1,787 puan) tarafından
Teşekkür ederimm :)
0 oy
(340 puan) tarafından
Allah razı olsun böyle insanlar dan güle güle harca canim:).
(1,787 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
Ayyy ne güzel Hızır gibi yetişmiş Allah razı olsun. 
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle.  Aminnn
0 oy
(419 puan) tarafından
Evt geçen sefer biri de bana verdi sağolsun bende  ayran şekeri mama falan aldim
(1,787 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Hızır yetişmiş eline dıkkat ettın mı canım
(1,787 puan) tarafından
Adam 10 saniye durdu zaten şaşkınlıktan bırak parmaklarını yüzünü bile hatırlamıyorum:))
(1,733 puan) tarafından
Gülerek harca canım birdahaki sefere aklında bulunsun
tarafından
Diyelim oyle bahar bilse   ne olur bilmesene ne olur rabbim yolladı isteee bi sekilde isi görüldü o kul bugun onu sectii niye Allah oyle istedi
(1,733 puan) tarafından
Ben olurda birgün  bana el uzatan kişinin Hızır Aleyhisselam olduğunu bilmek isterim onunla sohbet edebilmek için bundan güzel bir lütuf mu var
tarafından
Bende bana her uzatılan eli Hızır görürüm isteyenide  de verine Hızır kabul ederim illa bi simge aramam hizir gelmis gibi muamele ederim çünkü isteyenide rabbim verenide rabbim yolladi  derimm
0 oy
(119,131 puan) tarafından
allah o kisinim hayrini kabul etsin
(1,787 puan) tarafından
Amin insllah
0 oy
tarafından
 rabbim sen ne büyüsün yaaa kul sıkışmayinca Hızır yetişmezmis allah razi olsun hayri kabul olsun gozlerimde yas geldi ben almis gibi sevindim inan hayri yerini buldu inşallah  gülee güle harca canim
(1,787 puan) tarafından
Sağol canım.  Allah onunda dar anında yetişsin inşallah
0 oy
(752 puan) tarafından

Hızır aleyhisselamdir belki de bacım bilemeyiz kul sıkışmayinca Hızır yetismezmis rabbim sesini duymus hamdolsun <3❤️

0 oy
tarafından
Allah razı olsun ne güzel bişey yapmış 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kul sıkışmayınca Hızır yetişmez derler Rabbim de onun darına yetişsin 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 417 göst.
0 oy
6 cevap 479 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu