0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (106 puan) tarafından

Kızlar 33 aylık oğlum. Bu sabah iştahsız bi şekilde kalktı normalde uyandigi gibi anne açım der. Sorduğum halde aç değilim dedi. Bi yumurta kırdım zar zor yarısını yedirdim. Ama 2 dk geçmeden hepsini çıkardı. Karnını tutuyor agriyor diyor. Başını tutuyor agriyor diyor.acile gittik ilaç verdi yolladı bizi. Oğlumda ishal yok. Hatta kabiz gibi bisey diyebiliriz. Eşim işten çıkıp geldi affedersiniz ishal olmuş ama terleme falan ruhum çekildi dedi. Çocuğa geçmiş olabilir mi? Sizin böyle şikayetleriniz var mı? Şimdi ateşine baktım ateşi çıkmaya başladı şuan 37.5  :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızim 3 gündüe mahvokdu ishal ateş kusma :((
(106 puan) tarafından
Sjmdi nasil peki iyi oldu mu ? :(
tarafından
Kusması ateşi geçti de ama ishali devam ediyor ağzona lokma koymuyor halsiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim çocuklarda 2 hafta ònce aynı şikayetlerle hastalandîlar karın aģrısį kusma ve ateş geçti bzim çok şükûr sizinde gecer inşallah ama şebeke sularîndan diye duydum ne kadar doģru bilemem
(106 puan) tarafından
İnşallah canım ya. Arıtma suları diyorlar ne alaka acaba yada neden arıtma suyu her yerde aynı şey mi oluyor anlamdım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm bi hastaneye gidin bence 
(106 puan) tarafından
Sabah gittik acile ilaç verdiler yolladılar  doğru düzgün dinlemediler bile
tarafından
Rotavirüs salgını var canm başka bi doktora götür bnce
0 oy
tarafından
Kızım 1 hafta önce sabah kalkti birşey yemek istemedi sonra kustu bir kaç kere devam etti . Aynı sekilde karnım ağrıyor midem bulanıyor başım ağrıyor dedi doktora gitti salgın dedi ilaç verdi kullandık geçti sandık şimdide horlama öksürme başladı yine doktara götürdük geniz akıntısı dedi yine ilaç verdi . Geçmiş olsun
(106 puan) tarafından
Yaa kaç güne iyi oldu acaba
tarafından
Şuan hala iyi sayılmaz . Ateşi 39 a kadar çıktı şuan ateş kusma yok ama sadece tıkanıklık ve öksürük var
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Buara çok var galiba böyle şeyler, salgın olabilir. Allahtan acil şifa diliyorum. 
(106 puan) tarafından
Sağ olun inşallah bi an önce iyi olur oğlum bayrama mutlu sağlıklı girsin inşallah
0 oy
tarafından
Şu Kinder markalı çikolata almayın ondan oluyormuş 
(106 puan) tarafından
Sürpriz yumurta mı canım
tarafından
Aynen canım hepsini iceriyo Kinder markalı olan
0 oy
(791 puan) tarafından
Çocuklrda salgın var ama acyp bir hastalık ayakta duracak halleri yok
0 oy
(4,662 puan) tarafından
İshal kusma ateş 3 çocuğumda oldu 10 neler çektim Allah biliyor 10 günde 5 kilo vermişim ramazan ayında oldu salgın varmış serum antibiyotik verdiler bı iğne yaptılar bulantı ilacı yazmıştı doktor iyi geldi şükür çok geçmiş olsun canım suyunu kaynat ver arıtıcı veya hazır su verme 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (565 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...