0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (38 puan) tarafından
Meraba kizlar 8 yasinda kizim var 6 yasina kadar hep biyerden kotu dusdugunde bi yerni acitdiginda baylir gibi oluyordi kendini kasiyordu vucudunu 5 10 saniyeye kendine geliyordu neden olur acaba doktora gostermeye imkanimiz yok

7 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani şimdi acımasız konuşucam suçlu sen değil ben olucam elindeki teli sat götür imkanım yok ne demek iyi kötü akıllı telin vr eee internetin vr 8 yıldır o evladı hastaneye götürmeye mi imkanın yok
(38 puan) tarafından
Telefon babamin eski telefonu gunde 20 kez donuyor kendi kendine kapaniyor satsam belki 100 tl ye onunla doktorami gidilir bi babasi var umurunda bile digil bisey olmaz diyor annem bavama diyorum bisey soylemiyor yureyimde derdiyle yasiyorum
-Reklam-
0 oy
(9,617 puan) tarafından
Götürmelisin nasıl imkanın yok devlet hastanesi yok mu sizin orda
(38 puan) tarafından
Burda yabanciyiz abla kendim calsmiyorum esimin cuvalla borcu var kazancini boruna veriyor bizimle ilgilenmiyor gidicekde yerim yok boynumu bukmus otruyorum
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Canım devlete de mi imkanın yok? Mutlaka götür 
(38 puan) tarafından
Yabanciyiz burda abla esim bakmiyor bize 15 yasda evlendirdiler iki cocukla gidicek yerimde yok esimin bircu var agzimi acdia pisman ediyor umrunda bile digiliz
(1,060 puan) tarafından
Sigortanız yoksa yeşilkarta başvur. Yabancı ülkede değilsin ya.
(38 puan) tarafından
Gürcistanliyiz biz yesil kart verirlermi bize
(1,060 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya mutlaka devlet destek falan oluyordur. Araştır istersen.
0 oy
(331 puan) tarafından
Devlet den sıra al biran önce götüren Allah aşkına niyetim sizi eleştirmek değil ama bu zamna kadar nasıl durdunuz

Allah göstermesin bi hastalık olur bşey olur erken teşhis edilir önlemi alınır götürün siz kimse kimsenin anneliği ne laf edemez zaten bizim haddimize değil eleştirileri duymayın biran önce gidin 
(38 puan) tarafından
Eşim goturmuyor abla borcum var diyor 2 cocugu dogurtdurdu naparsiniz yapin diyor
(331 puan) tarafından
Canım ne yap ne et aklına gir eşinin götürt o götürüyorsa kendi çabanla git ailenden yada eşinin ailesinden yardım iste götürsünler bak Allah göstermesin bşey olur sen anne olarak vicdan azabı çekersin o eşini de Allah ıslah etsin Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Allah aşkına devletten bari sıra bulun da götürün. Kaç yaşına gelmiş yavru Allah korusun ya
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım sağlık bu imkanım  yok diyee bişey yok hicmi paran yok yürüyerek git devlet Hastanesi'ne göster çocuğunu ihmal etme kasılma normal bişey değil yazık çocuğuna sonra kalıcı bisey bırakabilir Allah muhafaza kendinizi bu kadr ezdirmeeyin eşin götürmüyorsa cek kapıyı çık kendin git size bakmicaksa neden hala bı koca ve neden hala bı baba 
(38 puan) tarafından
Hangi parayla canim kocamin elne bakiyorum bi karni ac bikarni tok 9 yildir gizmun yasi kurumuyor
(3,599 puan) tarafından
Kuzum inan anlıyorum seni Allah yardımcın olsun  ama çocuğunu ihmal etme devlet Hastanesi'ne demi gidemiyosun
(38 puan) tarafından
Abla aslinda goturduk 2 kez doktora kotu olunca 2 ayri diktora ikiside katilma nobeti oldugnu soyledi kansizligi olan cocuklarda oluyor dedi bende rahat olamiyorum istiyorumki derinden bi muayne eletdirim onada esim razi olmuyor para onda hirsizlikmi yapayim herkez beni kiniyor ama benim ne cekdiymi kimse bilmiyor
(3,599 puan) tarafından
Alalh yardımcın olsun canım cocugunada şifa versin inşallah ❣️
0 oy
(1,736 puan) tarafından
İçinde bulunduğunuz durumu bilemem ama evlat bu ya. Devlete gidin. He eşiniz kızıyor mu sağlık ocağına götürün doktordan yardımcı olmasını rica edin. Durmunuzu anlatın. O illaki yardımcı olacak bi yere başvurur, yönlendirir. 
(38 puan) tarafından
Doktora goturduk  ozele kasilma nobeti gecirmis dedi acidan olmus dedi kansizlikdan oluyor dedi bisey yok korkulacak dedi kocamda bunu duyunca tamam bisey yok dedi ama benim icim icimi yiyor bikezde ben banyoyu supurge ile yikiyordum kizimda arkada imis gormedim supurgeyi kendime dogru cekende ucu kizmin gozne deydi o zamanda hemen goturduk o doktorda acidan olmus dedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (571 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...