+1 oy
533 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi kalkıp dip köşe temizlik yapacam önce mutfaktan başlayacak ama hiç düzenli değilim ve çabuk bitmiyor ilk önce hangi işe başlayayım hadi bana biraz gaz verin yaw

17 Cevaplar

0 oy
(1,032 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bnn hepsini aynı anda yapıyorum bebişim ♥️♥️♥️♥️❤️❤️♥️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️♥️♥️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
tarafından
Kız ben hepsini yapamam ki askom nasılsın  bebek nasıl benim
(1,032 puan) tarafından
İyi kurban olduğum hamd olsun gün sayıyorum artık  gitmek için korku var cokk :((((((
tarafından
Ya korkma allahin izniyle hiç bir şeyde olmayacak sen gönlünü ferah tut Allah büyük
(1,032 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(119,340 puan) tarafından
ben ilk yatak odasi anne baba banyosu ordan cocuk odalari snr diger odalar salon banyo en som mutfak
tarafından
Ben nasıl başlayacam ya of
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ben hep en son mutfağı yaparıım her iş orda çnku ilk orası olması lazım enerji için ama eğer ilk orayı yaparsam sonra canım istemiyo oyuzden tek tek yaparım yoksa herşer biebirine giriyo en dip odadan başlarım hergun biyer buyuk temizlikde hepsini biyanda yapamıyorum
tarafından
Haklısın önce mutfağı yapayim
(1,750 puan) tarafından
Kız yazarken elim değdi gitti sonunu getiremedm en sın mutfağı yapıyorum ben
0 oy
(9,611 puan) tarafından
Ben tavsiye verecek son kişiyim bişeye başlıyorum diğer odadan bişey almaya gidince ordaki işi yapıyorum ötekini unutuyorum sonra sdjsjs
tarafından
Aha işte bende tam öyleyim
(5,108 puan) tarafından
Bu ben olabilirim :S
0 oy
(308 puan) tarafından
Bende yeni o enkazdan çıktım Bi zordu ki anlatamam :D ilk yatak odasından başla sonra tüm odalar en son mutfak dip köşe yap yıkanacaklarını yıka ohh mis gibi sonra otur keyfine bak 
tarafından
Rabim kazamı mübarek etsin  bakayım bismillah diyip başliyayim
(308 puan) tarafından
Kolay gelsin :)
0 oy
(316 puan) tarafından
İlk yatak odası sonra çocuk odası salon en banyo ve en son mutfak.tabi hali örtü yikarsam eger geceden başlarim yıkar asarım kurusun diye camları yaparsam eger perdeleri o an yıkarım asarım hemen koltuk sileceksemde temizlige başlamadan ilk koltuk silerim
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bence bütün evi temizleyeceksen once salonu temizle sonra yatak ldasini sonra diğer odalari daha sonra mutfak en son tuvalaet banyo  yani ben öyle yapiyorum
tarafından
Tamam canım çok sagol
(3,950 puan) tarafından
Hadi sana  kolay gelsin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Besmeleni çek başla. En sona mutfağı bırak bence. Başlamak bitirmenin yarısıdır 
tarafından
Aynen Vala bir başlasam arkası gelirde
0 oy
tarafından
Önce oturduğum odadan başlarım ama önce tuvalete banyoya çamaşır suyu dökerim oturduğum odayı ve mutfağı temizleyene kadar oda öyle kalır onlar bitince tuvalet banyo temizlerim sonra yatak odası bir tane de küçük odam var zaten hemen bitiyor 90 metre kare olunca 
tarafından
Sagol bende başlayayım inşallah biter ya
0 oy
tarafından
İlk önce mutfağını temizlerim kafam öyle rahat ediyor 

Sonra yatak odası sonra çocuk odası sonra salon en son banyo :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Temizlik ilk balkondan başlar sonra ilk gözüne kestirdiğin yerle devam eder 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Tezgah üstünde bir şey var önce onları toparlıyorum dolap içleri temizlenecekse önce üstleri  tezgaha çıkarıp içini silip yerleştiriyor sonra kapaklar sonra alt dolaplar sonra buzdolabının iç dış temizliyorum en son tezgahında temizliyip sil süpür geçiyorum  başka odaya bana göre mutfak bitince her yer daha kolay geliyor 
0 oy
tarafından
Bulaşık camasir varsa sec at yikansinlar nevresimleri deyitir ful ne varsa camasir yika ser biyandan topla  bi yandan sil supur cekemce dolap icerini duzelterek git tuvaletti bonyoyu sık deterjan köpürt beklesin evi sil supur koltuk lari iste sen neyin kirli oldugun bilirsin canim ona göre yap camlari silemezsen icten sil önünü sil kapat çamaşır makinesi hep calisin ne varsa yika tül perde o zaman mis gibi olurr inşalahh anlata bilmisimdirrr
tarafından
Hiçte bilene  fjfjjfjnhhjk
0 oy
(494 puan) tarafından
İlk başta etrafı iyice bi toplarım dağınıklığı ortdan kaldırım sonra halı örtüleri koltuk örtüleri makinaya girer onlar yıkanana kadar evi elektriklerim her odayı siler süpürür toz alir çıkarım kapiyi kitlerim bütün odalar bitince yikadiklarimi kurutup acarim yerlerine sonra  tuvalet banyo en sonda balkonu yıkarım işim biter ama bende biterim
0 oy
(686 puan) tarafından
Canim yikancaklardan başlayın makinayı açın sonra evi toplayın ben önce nevresimleri sokerim yıkanıp kuruyanlari aksama kadar yatağın üzerine yigarim en azından gece katlayabilirim ordan en sona bırakırım tozları alıp süpürüp silerim ama perde cam yalcaksaniz onlar ayrı birgün suruyor sonraki gün sil şupur yerleştir en son tuvalet banyo yıkar çıkarım e birde mutfak var tabi oda tek birgün alior off çocukla zor işler yaaa Allah yardım etsin hepimize 
0 oy
(33 puan) tarafından
Aç müziğin sesini be Eğin 4ayliktan vuyukse koy yürütecek baslaaa 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,077 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,188 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 369 göst.