0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde (4,759 puan) tarafından

image

image

image

image

uyku tulumu almak mantıklı mı arkadaşlar aranızda kullanan var mı sıcak tutar mı üzerine başka bir şey örtülür mü bunlardan hangisi rahat ve iyi yardımcı olur musunuz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
bende burada beklim bemde almayi dusunuyorum cunku.
(4,759 puan) tarafından
Kızım gece çok atıyor üstünü açıyor canım
tarafından
benim oglanda oyle uzerini ortuyorum tepine tepine aciyo
(4,759 puan) tarafından
İnsan o minik ayakları yiyip bitermek istiyor hahaha
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Bunlardan torba uyku tulumu güzel olur kışlık al ama içine sade ince pijama giydirmek yeterli 
(4,759 puan) tarafından
Üzerine peki sadece zıbın ve pijama mı olacak bide o dediğin kaçıncı sırada canım
(707 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen zibini pijama yeter.iki tane bebek giymiş ya tulum onu diyorum.
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
(150 puan) tarafından

image

canim benim uyku tulumu bundan cok iyi oluyor Uzerine normal örtü ortunce debelenip ya aciyor yada üstüne çekiyor panik yapiyor nefes alamiyacam diye. En iyisi bu yani ben cok.memnunum bi ayrinti da var kenari fermuar olandan tercih et canim onundrn olunca önü pot duruyor cenesinin altina denk geliyor iyi olmuyor
(4,759 puan) tarafından
Bunu örtpnce örtüye gerek yok artık değil mi tatlım benim kızım da öyle yapıyor
(150 puan) tarafından
Yok ama ben sadece ayak kismina örtüyorum assa kadar uzanamaz zaten :)
(4,759 puan) tarafından
Kız zaten ayakları çıkıyor ordan atıyor
(150 puan) tarafından
Bunun kenarlari fermuarli canim tepinsede üstünü açamaz
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Okadar kullanışlıki benim çok işime yaradı. Benim kızım soğuk odada yatmaya alışkın. Oyuzden giydiriyordum uyku tulununu üzerinede bir battaniye atardım. Hiç kıpırdamadan uyurdu. Dışarı cıkarkende çok iyi oluyor bence. Soguktan koruyor. 
(4,759 puan) tarafından
Yani iyi al diyorsun öneriyorsun altına ne giydlriyursun canım
(1,456 puan) tarafından
Normal ince bir takım giydiriyorum canm.
(4,759 puan) tarafından
Sıcak olmaz mı öyle de canım
(1,456 puan) tarafından
Canım bizim ev soba ile ısınıyor. Diger odalar buz gibi oluyor. Kızımda soguk odada yattıgı için çok iyi oluyor. Sıcacık yatıyor. Ben daha terledigini görmedim. Tabi hava buz gibi oldugun da iyi oluyor. Yoksa çok terler
(4,759 puan) tarafından
Anladım canım benim
0 oy
(759 puan) tarafından

image

Ben kullaniyorum uyku tulumu sicacik tutuyo bizim ev baya serin oluyo daha yakmaya baslamadilar petekleri icine kisa kollu bide ince pijama giydiriyom ustunede battaniye en azindan ustunu acsada uyku tulumu sicak tutuyo bence guzel bisey bu model bizimkisi 

(4,759 puan) tarafından
Bu Model güzel ve rahat bencede canım ne kadar aldın kızım şuan 3 aylık kaç aylık almam lazım canım
(759 puan) tarafından
1 yas icin aldim canim biraz buyuk geliyo ama sknti olmuyo rahat hareket edebiliyo icinde benim kizimda 5 aylik sende bulabilirsen 9 12 de alabilirsin lcwakikide cesitleri var ayni model
(4,759 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim kuzum benim
0 oy
tarafından
Uyku tulumu çok rahat oluyor üstünü açtı usuttu derdi olmuyor ben çok memnunum tavsiye ederim canım ama su an için çok kalın alma yoksa göğsüne yanastirip emziremiyorsun zor oluyor 
(4,759 puan) tarafından
Ben alsam gece giydiririm sadece uyurken canım hem maksat gece üzerini açıp üşümesin canım
tarafından
Gece giydireceksin zaten canım gece emmeye kalkıyor ya çok kalın olunca yanaştiramiyorsun kendine ben öyle bi aldimda kullanamadım geri iade ettim
(4,759 puan) tarafından
Hım anladım tatlım sağol kuzum
tarafından
Rica ederim canım
(4,759 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canım bebeklerimiz aynı seninle bende düşünüyorum ayaklarını cok kaldırıp indiriyo bizimki üstü açılıyo malum havada sogudu 

Ebebekte indirimde 59lira onlardan almayi düşünüyorum sende bak istersen
(4,759 puan) tarafından
Bizim burda ebebek yok sipariş vermem gerekiyor netten ancK canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 455 göst.
0 oy
1 cevap 40 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 591 göst.
0 oy