0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (4,759 puan) tarafından
Nasılsınız arkadaşlar iyisiniz inşallah sizde bebeğiniz de biz bugün 33 haftalık olduk çok şükür ben kıyafet aldım bebeğim için o konuda eksiğim kalmadı ama onun dışında eksiklerim var kremler şampuan losyon elbiseleri yıkamak için neler gerekli bana listeleyebilir misiniz rica etsem şimdiden teşekkür ederim seviliyorsunuz ❤️❤️❣️❣️❣️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım pişik kremi olarak bepantol baby aldım şampuan ve vücud jelini nivea aldım bebek yağını dalin almış eşim lohusa pedini de canped aldım
(4,759 puan) tarafından
Sadece bunlar mı gerekli göğüs için krem falan da gerekli değil mi canım
(4,759 puan) tarafından
Göğüs ucu kalkanı aldın mı canım
tarafından
Lansion göğüs kremi aldım kalkan almadım daha canım gerek olursa kalkana hastaneden çıktıktan sonra ihtiyaç olursa alırım olmadı
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben gogus ucu koruyucusu aldim oda isimi gordu krem de lansinoh diye bi krem var onu aldim bebege pisik kremi almadim cok sukur 1 kere psiik oldu oda bezden dolayi hemen bezini degistim bide hakiki zeytinyagi surdum hemen gecirdi 
(4,759 puan) tarafından
Krem yerine hakiki zeytin yağı alsam işimi görür değil mi hatta daha mı iyi canım
(2,849 puan) tarafından
Yani bnce daha iyi ben zeytinyagi suruyorum hemen geciriyo sabaha bisey kalmiyo
0 oy
tarafından
Bebeğin kişisel bakımı için şampuan bebek sabunu popusu icon bez ıslak mendil pişik kremi vücut losyonu olarak bence hakiki zeytin yağı kullan en şafi en güzeli o cildinide besler hem bebeler cennet cennet kokuyorlar ama illa kokulu bir şey olsun dersen de hakiki gül suyu kullan öyle çok fazla kremlere loayonlara özenme derim çünkü her ne kadar masum katkısız vs gözükseler de hiç iyi seneler değiller 

Kendin içinde göğüs ucu kremi al şimdiden sürüp yumuşatmaya başla doktorum bu doğumum da bana nisavit göğüs ucu kremi yazmış baya iyi etkili bir kremdi göğsüm çok yata olmadı olanıda geçirdi hemen tavsiye ederim 

Hasta bezi al çantana öyle kilot olanlardan değil ama bebek bezi gibi olanlardan al olursa sezaryen olacak olursan yattigin yerden o bezi bağlamak daha kolay külot daha zor olur canın yanar giyemezsin ben sleppy nin hasta bezini aldım 8 tane vardı içinde 10 tl

Ped al her zaman hangi marka kullanıyorsan onun gece olanından al dışına çıktımı şöyle mi böyle mı sıkıntın olmaz 

Her ne kadar yazada denk gelse dogumun çok ince lohusa takımı alma kendine orta kalın bir penye olsun ayağına kalın çorap al doğum sonrası üşütme çok fena bir şey hiç yasamanı istemem :) 

Onun dışında da aklıma başka bir şey gelmedi varsa sorun sor cevap vereyim :)
tarafından
Aynen canım bir takım öyle alt üst pijama takımı koy sırtına yelek koy el yüz havlusu koy lazım oluuor bunlar
(4,759 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
(4,759 puan) tarafından
Bebek kıyafetlerini neyle yıkadın canım
tarafından
Ilk kızıma bebek deterjanı almıştım ama sonradan bizimkilerle yıkamaya başladım şimdi bizimkilerle bir yıkıyorum
(4,759 puan) tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Her şey bi yana amaaaa kesinlikle kendine göğüs ucu kremi alman lazım yoksa çok fena acılar olabiliyor üçüncü gün çatladı felaket bir acı ki ömcesinde de sürüyordum hep olmasın diye krem zeytinyağı hiç fayda etmemiş :( lanolin diye aldım şimdi baya yoğun bebeğede zararı yokmuş ona başladım bir haftalık olduk yavaş yavaş toparlanıyor bunu sakın ihmal etme canım 

Sezeryan oldum hasta bezi istemediler bebeğin bezini ver dediler onu koymuşlardı altıma ki ertesi günde kanama normaldi pedlerim yeterli oldu bence depent yada hasta bezine gerek yok 

0 oy
tarafından
Iyiyz canm bugun kizimi banyo yaptrdm misler gbi uyuyo simdisen nasilsn
(4,759 puan) tarafından
Anladım canısı iyi olmuş kaç kilosun şuan canım
tarafından
70 oldm canım❣
(4,759 puan) tarafından
Anladım canısı daha gider ama kuzum
tarafından
Insallah canm suan kilo dusunmuyorum bebegmin sütu gtmesin o kilolar gder
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
tarafından
Ben dalin sampuani we sabununu aldm canm bebek yagi jeli öyle seyler bna göre gereksz 
(4,759 puan) tarafından
Sabun ne işe yarar kuzum
tarafından
Banyo yaptirirken canm wucudnu sabunlamak icn
(4,759 puan) tarafından
Anladım canısı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 358 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 602 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...