0 oy
235 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (86 puan) tarafından
7-8 aylık sıcak havaya dayanacak tarifleriniz varsa bozulmayacak çok mutlu olurum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kavanoz mama yapabilirsin canım. Pişirip sicakken kapağını tutturabilisin. Youtubeda çeşitli tarfiler var
(86 puan) tarafından
Bi bakayım teşekkürler
tarafından
Rica ederim canım. İrmikli yada pirinç unlu, meyveli yada sebzeli çeşitli tarifler çok. Bide eline verip oyalamak için bebe bisküvisi yada kraker alabilirsin
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Pankek yapabilirsin canım eline verirsin yer 
0 oy
tarafından
Pankek 

Meyve püresi 

Birde gittiğin yerde hazırlama şansın yok mu 
0 oy
tarafından
bebe biskuvisi yap cubuklar yap findikli hurma veya havuc toplari bunlari yoğurdun icine ezip yedirirsin ya da sadece verirsin 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizde 3 gün gidicez mayista bende kara kara düşünüp duruyorum. Ben humm marka krakerler aldım kızım seviyor . Yanıma poğaça yapicam ilk gün yemesi için . 

İlk gün , sabah evde kahvaltı yapicaz uçakta kraker veririm diyorum gidince öğlen kabak dolma akşama enginar yemeği düşündüm 

2.3. gün düşünüyorum hala 

Yanıma tarhana irmik pirinç unu alicam otelde mutfakta yaparım artık 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Kaşık maması. Muz. 

Birde evde ne yemek yapıyorsan bebeğine sıcak koy küçük kavanoza ağzını kapat konserve hesabı. Sıcak suya koyup ısıtırsin 
0 oy
tarafından
Hazır al.  Mamalar pureler. Bence kendin bir şey pişirme kavanozda konserve de yapsan mamaları bu sıcakta Bence bozulur uğraşma a

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
0 cevap 34 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu

378,126 soru

11,317,476 cevap

34,763 kullanıcı