0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar şöyle şık kullanışlı anne çantası almak istiyorum içine bebeğimin bi bezini bı hırkasını atayım ama şık kaliteli güzel bişey olsun misafirliğe Mevlüde falan giderken koluma takınca heh tamam kombinim gidebilirim diyeceğim bişey bakıyorum sizdeki modelleri veya beğendiğiniz modelleri bekliyorum:)

10 Cevaplar

+5 oy
(784 puan) tarafından
Bebek çantasına millet eh tamam dese ne demese ne Allah aşkına 

Al sırtına bı tane sırt çantası tamamdır

Şıklığa zamanmi kalıyor sanki
(2,692 puan) tarafından
Yalnız, millet desin dememiş.
Kendisi "heh tamam kombin oldum gidebilirim" demek istemiş. Çok normal yani :)
tarafından
Anne olunca hayattan kopup sadece anne rolüne girip her şeyden bu kadar fedakarlık yapmaya gerek var mı bir anne hem şık hem güzel hem de iyi bir anne olmak isteyebilir şıklığa da zaman kalmalı bence
(784 puan) tarafından
Hayattan kopsun kimse demiyor . Ama alt tarafı bir çanta yahu. Nesi kötü durabilir
-Reklam-
+1 oy
(48,758 puan) tarafından
valiz gibi oluyo bezi kiyafeti suyu bilmem nesi ☺️ simdi bez yok yedej kiyafet aliyorum yikanmis deri sirt cantam var baska çantalarımda var degistiriyorum gidecegim yere gore büyüklüğü degisiyo☺️ dün yine aldim.bi tane takıntım yok rahat olsun yeter
0 oy
(1,076 puan) tarafından
İki sırt çantam var canım dönüşümlü olarak kullanıyorum
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim anliyorum seni giyim kusama ben de takintili biriyim. O yuzden kendi cantami kullanmayi hic birakmadim cicekli ben kucuk bir bebek canta aldim( alpacca dan bakabilirsin) bebegimin esyalarini kattim kendim kombinime uyan hanim cantami her zaman ayri aldim. Gunluk dolasmaya giderken telefon cantalarimdan alirim. Bir yere oturmaya giderken normal el cantami alirim. Anne cantasi hic kullanmadim.
0 oy
tarafından

image

image

image

bu sayfanın çantaları çok güzel bak derim 
(119,525 puan) tarafından
len o bebek cantasimi
tarafından
Ya bebek çantası değil :D ama bebeğin bı bezini bı hırkasını atayım diyor :D ben böyle bişey düşünüyordum ondan önerdim ෆ╹ .̮ ╹ෆ
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Son aldığım model bu. Ama 2 küçük çocuk olunca ekseri sırt çantası kullanıyorum. 

image

0 oy
(3,259 puan) tarafından
https://ty.gl/dhtzveo8p7

Bu nasıl mesela
0 oy
(119,525 puan) tarafından

canta uzmanlik alanim 

image

imageburda bu tarzlar kullaniliyo benzerleri bu

0 oy
tarafından
0 oy
(698 puan) tarafından
https://ty.gl/lpfyg50wfz bu tarz nasıl canım

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 217 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semra butok (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
29 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 571 göst.
18 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 16hurrem&02 (190 puan) tarafından soruldu

381,413 soru

11,418,637 cevap

34,975 kullanıcı

...