0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba hemen konuya giricem.

Eltim bundan iki gün önce cuma sabahı beni aradı abin ile dişçiye gidicez çocukların yanına gelirmisin diye bende gittim. 4 çocuğu var ikisi küçük ikisi okuldaydı. Neyse o gün elime eşyada gelecekti koltuk takımı ve yatak odası almışlar ben oradayken yardım edermisim dedi ettim falan neyse 1 ay öncesi aldıkları TV vardı onu çocuk odasında ki kanepenin üzerine koydu kaynım üzerini kapadı çocuklarıda o  TV koydukları odaya koydular biz iş yaparken neyse sonra işte mobilyalar monte edelirken bizde çocuk odasına geçtik ve TV bin yanına oturdum ama haberim var hatta bakın burda TV var dikkat edin dedim sonra Bi ara eltim de oturdu TV yanında işte sonra ben oğlunu kreşe almaya gittim eve geçtim cuma günü bu olay. Cumartesi akşama eltim bana mesaj attı TV nin yanı çatlamış sen oraya oturmuştun haberin olsun diye mesaj bu şekilde hani ben kırmışım gibi bende direkt aradım emin misin oradayken neden demedin falan dedim o zaman çıkar masrafı ödesin eşim dedim eşine sakın söyle me ne ödemesi o zaman abimi arayayım dedim yok sakın arama diyor benim eşyam senin eşyan senin malına zarar gelse bende üzülürüm diyor salaklık ettim yazmayacaktım diyor eşi söylemiş mesaj at sadece diye ama para konusunu açıyorum istemiyor  dünden beri üzgünüm eşime mecbur söyledim ne alaka çocukları kırmış  olabilir dedi arayacaktı arattırmadım tartışma çıkar diye sizce ben kaynımı arasam çünkü çok kırıldım gerçekten düşünmeden edemiyorum. Yarın ailece kahvaltı yapacaktıl gidesim yok hiç sizce ne yapmalıyım 

13 Cevaplar

+2 oy
(3,102 puan) tarafından
Oturmayla tv mi krilirmis.kendi gotuyle daglari deviriyorsa demek
(8,177 puan) tarafından
Hahahhay aradığım yorum :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani madem para istemiyorlar dertleri ne huzursuz etmek mi? 
(228 puan) tarafından
Eşim eltimi aradı az önce ne demek istiyorsunuz karım üzülüyor diye haberin olsun demişsin neyse ödeyelim diye
tarafından
İyi yapmıs senin yaptıgım kesin bile değil yani çatlasa bi ses dalan gelmez mi hisseder insan yani
(228 puan) tarafından
Eltim büyük ihtimal eşimde korkusuna yaptı böyle bişey çünkü beni kaynım aramadı bile eltimi seviyordum yarım hiç gidesim yok gitmelimi yim sizce bayramlaşmaya
tarafından
Git canım gene de yüz yüze geliyorsunuz demek ki. Eltin de dediğin gibi esinin korkusuna sana attı sucu. Yüne bayramlaşıo dönersiniz esin de aramış zaten
(228 puan) tarafından
Aynen aradı bayramlaşıp çıkarız zaten
0 oy
(11,216 puan) tarafından
ikinizde oturduysaniz neden seni suclar gibi sana dio ki
(228 puan) tarafından
Eşi bağırıp çağırmış günah keçisi arıyor galiba
0 oy
(340 puan) tarafından
Bence eşin arasın abisini sorun neyse halledeyim desin olsun bitsin sen hiç yüzgüz olma onlara
(228 puan) tarafından
İşte akşamdan beri karım üzgün ağlıyor dedi haberin olsun demişsin o zaman ödeyelim dedi eltimde ne ödemesi sadece hani yarın bir gün görünce hani söylim dedim dedi
(340 puan) tarafından
Ne alaka yaa ne saçma bi kadın Rabbım ıslah etsin kinci pis kadın hiç sevmedim ona yaranmak için hiç bisey yapma unut takma yarın git herkesin bayramını kutla konus gül eğlen onun istediğini onun eline verme
(228 puan) tarafından
Sizce onun evine gitmeli miyim
(340 puan) tarafından
Git tabi büyüğün sonuçta bayramini yap.unut konus hiç takma sanki ne olmuş ne yapmışsın boş şeyler için değmez kendini üzmeye tadını çıkar okeyy☆
(228 puan) tarafından
Ama yarın bir gün bişey olsa yine bana bişey der sanki o yüzden güvenim çok sarsıldı
0 oy
tarafından
Madem o kadar değerli, girilip çıkılan odaya koymasinlar. Belki çocuklar yaptı.
(228 puan) tarafından
İşte ama direk ben oldum günah keçisi
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Bn olsam arar söyler çemkiririm
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Bence kendisi ya da çocukları yaptı kızmasın diye de senin yapmış olabileceğini soyledi. 
(228 puan) tarafından
İşte kesin öyle oldu şimdi kapatalım konuyu hani görürsen sadece haberin olsun diye dedim diyor
(6,046 puan) tarafından
Ne saçma bir iş ya. Merak etme yeri gelir birgün söylersin. Yada eşin söyler
(228 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bnce kocasının haberi yok
(228 puan) tarafından
Belkide
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Arayıp söylemelisin ya da eşin aramalı olmaz böyle madem para istemiyorlar ne diye mesaj atıyorlar böyle saçmalık olmaz 
(228 puan) tarafından
İşte bende onu sordum ne diye haberin olsun diyorsun diye yarın bir gün görürsen diye dedi
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bence hiçbişey demeden mesafeni koy 
(228 puan) tarafından
Aradı eşim az önce dedim ki bayram zehir oldu istiyorsanız verelim diyoruz yok diyor
0 oy
(3,128 puan) tarafından
Madem arama soyleme para verme diyecekti ne diye söylüyor
(228 puan) tarafından
İşte bende bunu anlamıyorum
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Aile apartmanı mi canim
(228 puan) tarafından
Onlar aile apartmanı biz farklı yerdeyiz eşim daire aldı
(1,541 puan) tarafından
Çekemez canım biz aile apartmndayiz ufak ses olsun arardı herşeye karışır goruncemde öyle
(228 puan) tarafından
Valla o kadar üzüldüm ki anlatamam çok kötüyüm
(1,541 puan) tarafından
Aman  ne üzülen boş ver onemli olan arkanda kocam duruyor mu o önemli ben bazı lafları duymuyorum
(228 puan) tarafından
Eşim zaten canını sıkma söylesinler verelim diyor sorun onlarda hem laf ortaya atıyorlar hemde para istemiyorlar
(1,541 puan) tarafından
Ya boş ver eşin arkanda ya sen ona bak ve bence konuyu kapat yeri gelince esin acar sen açma ama eltin birsey derse tabi birsey şöyle
(228 puan) tarafından
Eltimi seviyordum çok kırıldım yarım evine bile gitmek istemiyorum bayramlaşmaya sizce gitmeli miyim
(1,541 puan) tarafından
Ben esimin hatrına herşey yapıyorum çünkü oda benim ailen icin yapıyor eşin gidelim derse git eşinle aran bozulmasın
(228 puan) tarafından
Konuyu uzatmamak adına gidicem
(1,541 puan) tarafından
Bos ver ben takmıyorum görmüyorum
0 oy
(120,796 puan) tarafından
yaa bi git oturup kirilmaz
(228 puan) tarafından
Oturma olmadı bile işte ben kurmuşum demekki emanet tv

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,096 göst.