0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
3senelik evliyiz eşim sürekli gece çalışıyo gece işinde bütün gün akşama kadar uyuyo izinli günlerinde akşam yine uyuyo cinsel hayat desen ayda bi kez eşim kendini benden soğuttu resmen yüzünü görmeye tahammülüm kalmadı beni sinir hastası etti annemlere gidiyoruz 10 dkka oturuyo bi bakıyom salına gitmiş uyumuş kaynanam lara gidiyoruz yine aynı 3 senedir toplasan 1 ay beraber kahvaltı yapmamışızdır yemeklere gelince olur olmaz hiçbir sebzeyi yemez etleri yemez tavuğu arada yer sinir hastası oldum onun yüzünden dün yeşil fasülye pilav yaptım yemedi pilavı yedi zoruma bikaç kez aldı bıktım ya vallahi de bıktım oğlumla yemek yiyoruz bazen söz dinlemiyor 20 aylık sesim yükseliyo ne bağırıyorsun hep böyle yapıyosun kendi 10 dkka çocukla yalnız kalsın yoruldum da yoruldum diye laf ediyo oğlumla oynuyoruz çocuk elbet bazen çok fazla yapmaması gerekeni yapıyo bende çıldırıyorum en basiti sandalyeye çıkıyo düşüyo ağlıyo ya da koltuğa çıkıp atıyo kendini ağlıyo oğluma bile sabrım kalmadı çünkü çok yalnızım ben bu evde yalnızım yoruldum usandım bilmiyorum bazılarınız bu dert mi der inanın kaynanam kayınpederim dünya iyisi ailemede banada ben oğullaeıyla anlaşamıyorum en ufak bişey dese bana batıyo her akşam yemeği zehir zaten boşanmayı çok düşündüm kendimi olmaz diye ikna ettim eşimle konuştum hatasını bilen biri asla değil bana küsüyo konuşmuyo kendince ertesi el kol şakası yapıyo hiçbir zaman benden özür dilemesi kendini bilmiyo ve ben sıkıldım artık hergün oğlumla evdeyiz dışarı parka gidiyoruz başka bişey yok akraba yok yüzlerini şeytan görsün arkadaş komşu kimse yok psikolojik tedavi almayı düşünüyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(5,912 puan) tarafından
Arkadaşın olsaydı da bu dert edilecek bişey eşinle kahvaltı edememek vakit geçirmemek kötü benim eşimde 2 günde 1 gece nöbete gider ama nöbetten 8de gelip uyur 1 veya 2de kaldırırım onu çıkalım gezelim hiçbişey yapmicaksakta oğluyla vakit geçirsin diye 
(176 puan) tarafından
Bizde öyle bişey yok akşam 6 da yemek için uyanır o kadar ama bu akşam ona yemek yok aç gitsin bıktım artık bu evde hizmetçi muamelesi görmekten
(5,912 puan) tarafından
Çift terapisine gidin eşine bi başkası yanlışlarını anlatsın akşam 6ya kadar uyumak çok fazla ya
(176 puan) tarafından
Sabah 5 ten akşam 6 ya dijadar eş. Şek gibi yatıyo
(5,912 puan) tarafından
13 Saat çişide mi gelmez insanın acıkmaz mı ay biz kadınlar ne çekiyoz ben 5 saat uyusam mutluyum çok uyudum diye
(176 puan) tarafından
Aman yoruldum artık
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Bence eş terapisi oluyo ya ona git çünkü sen kafanda eşini istemediğini sevmedigine o kadar kendini ikna etmişsin ki he eşinden bunun için elinden geleni yapmış haklısın ama çocuğun var onuda düşün dene bakalım ne olacak 
(661 puan) tarafından
Canım o zaman seni istemiyo konuşsan böyle yapıyorsan istemiyorum desen az ailenin yanına gitsen
(176 puan) tarafından
Benim ailem beni o evde durdurmaz evlenen anca misafirliğe gelir baba evine
(661 puan) tarafından
Tamam işte misafirlige git kal baya anlattın mi hiç ailene
(176 puan) tarafından
Hiç demedim bilmiyorlar
(661 puan) tarafından
Bence anlat durumu biraz git kafanı dahit bunlamindan çıkarsın belki
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bizim de aynı ben artık amaaannn ayak altında dolanmasın gözüm görmesin moduna geçiyorum bazen biz de baş başa bi *** yapamayız mutlaka anası olcak kaynanamı da çok seviyorum aslında ama işte yine de insan istiyor 
(176 puan) tarafından
Ben katlanamıyorum artık

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 830 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 447 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 98 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu