0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Bütün akrabalarımız hayatına kaldığı yerden devam ediyor, ateş düştüğü yeri yakarmis derler, içimiz yanıyor . Daha 10 gün oldu babam gideli. Her geçen gün acısı daha da artıyor. Tarif edilemeyecek bir duygu bu. Kolu kanadı kırık kuş gibi çaresiz kaldık.Arkamizdaki dağ, sığındığımiz limandi. O kadar yükü sorumlulugu üstlenmiş ki babam bize yansıtmadan çaktırmadan ..Yokluğunda hepsi bir bir tokat gibi çarptı yüzümüze .Hakkı ödenmez,yeri dolmaz, yarası kapanmaz babamin. Bu mübarek arefe gününde babama dua edip Fatiha bagislarsaniz içime bir nebze su serpmis olursunuz arkadaşlar. Babamın ismi hasan . Allah hepinizden razı olsun inşallah 

10 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ahhhh canımm:'(allah rahmet eylesin babana sizlerede sabır versin..

(58 puan) tarafından
Aminn canımm Allah'ım razı olsun çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okudum canm allah rahmet eylesin 
(58 puan) tarafından
Aminn kuzum Allah'ım kabul eylesin çok teşekkür ederim dillerine saglik
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Okudum canım Rabb'im geride kalanlara sabir versin inşaallah mekani cennet olsun
(58 puan) tarafından
Aminn canım benim insallah Allah'ım razı olsun
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin okudum canım 

Rabbim sizlerede sabır versin 
(58 puan) tarafından
Amin insallah kuzum çok teşekkür ederim dillerine sağlık
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben ilk bayram annemi ablami bile arayamadim.esim calisiuodu gidemedik bayramda.arayamadim aksama kadr elim dilim varmadi.esim zorla aradi verdi ablami knusamadim zaten.cok zor allahim sizlere sabrin en buyugunu versin babacigna da rahmet eylesin insallah.okudum fatihasinida allahim kabul etsn canm 
(58 puan) tarafından
Amin kuzum benim Allah'ım razı olsun dillerine sağlık. Allah'ım sizin de ailenize birlik ve dirlik nasip eylesin ,huzur mutluluklar versin inşallah
(3,101 puan) tarafından
Amin canim benim cumlemize insallah.
0 oy
(119,168 puan) tarafından
allah rahmet eylesin basin sagolsun acın cok taze bogazinda hep o dugum olcak bayramlarda babalar gununde hic bitmiycek o aci bitmiyo sadece dua basla elimizden gelen bisi yok allah sabir versin babanin topragi nur olsun
(58 puan) tarafından
Amin kuzum benim Allah'ım kabul eylesin, aynen çok zormuş ,başına gelince daha iyi anlıyor insan, keşke elimizden bişey gelse
0 oy
(473 puan) tarafından
Tabiki dua ederiz Rabbim mekanini cennet eylesin sizlerede sabir versin postunu okurken agladim senin baban vefat etmis benim ailemde sudan sebepler yuzunden küsmek icin bahane aradilar ve küsüz keşke benimkilerde ölseydide öldüde ondan gidemedim derdim anne baba yasayipta gidememek cok zor 
(58 puan) tarafından
Ah kuzum benim Allah'ım ailenize huzur mutluluk versin,birlik dirlik nasip etsin , araya ölüm girmeden barisirsiniz inşallah tez zamanda
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin 

Mekanı cennet olsun inşallah 
(58 puan) tarafından
Amin kuzum benim Allah'ım razı olsun
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ölüm acısı zor kuzum 

Ateş düştüğü yeri yakıyor kimse senin gibi yanmaz yanamaz

Hayat devam ediyor

Sizinde hayatiniz devam edecek  simdi daha com yeni biraz zamn gecsin bu acinin yerini özlem alacak

Rabbim babanin mekanini cennet etsin insallah 
(58 puan) tarafından
Aynen kuzum o kadar zormuş ki tarifi yok. Anneler gununde babalar gününde annemi babamı sosyal medyada paylasmazdim, hep ailesi vefat edenleri düşünüp canları sıkılmasın, kötü hissetmesinler derdim. Gerçekten o kadar ozenilecek birseymis anne babanın sağ olması ,başımızda dimdik durmaları
(4,986 puan) tarafından
Tabikide canm bende annemi kaybettim 3 buçuk senedir
Anneme gidiyorum yada annem bize gelecek diyenlere okadar özeniyorum ki
Rabbim tüm olmuslerimize rahmet eylesin cennetiyle mujdelesin insallah
(58 puan) tarafından
Amin kuzum benim inşallah
0 oy
tarafından
Okudum canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 
(58 puan) tarafından
Amin kuzum benim inşallah dillerine sağlık Allah'ım razı olsun

İlgili sorular