+1 oy
1,209 göst.
Diğer kategorisinde (616 puan) tarafından
Acısı geçmiyor. 4 yaşında oğlumla kaldım. Şu an annem yanımda kalıyor. Ama hayat her şey durdu son buldu sanki. Yaşayan arkadaşlar var mı aranızda atlattınız mı?

22 Cevaplar

0 oy
(562 puan) tarafından
Başınız sağolsun 
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
allah rahmet eylesin özel değilse neden öldü senin yerine kendimi koydum da çok zor bie durum heleki seviyosan 
(616 puan) tarafından
Görev şehidi oldu. İş üstündeyken arabada kaza geçirdi ve öldü
(233 puan) tarafından
Rabbim sabrını verir ama acın dinmicek seninle ömür boyu gidecek seninle
(210 puan) tarafından
Allah sabır versin sana canm benim başın saolsun
(4,154 puan) tarafından
rabbim sabir versin. mekani cennet olsun. kuzenim 20 yasinda evlendi cocukluk aski. cck kalp hastasi. tuzemler vermedi kizi. oyle etti biloyle etti benim biseyim yok dedi sahte rapor aldi gosterdi falan evlendiler . hemen cck olu 3. yil
dolmadan vefat etti. kuzenim 23 yasinda basina olay geldi boyle. 2005 yilinda vefat etti. 2016 yilinda  kuzenim tekrar evlendi 34 yasindayken . suan hamdolsun zor zamanlar gecirdi ici seni disi beni yakar misali ama yeni esinden de bir ccgu var oyle yasayip gdiyor. bu arada olen damadin kardesi ile de kizin kardesi evli. yani iki kiz kardes iki erkek kardesle evliydi.yengesinin baskasiyla evlenmesini hazmedemedi 1 sene boyunca tavir aldi diger kuzenimin esi ama hayat devam ediyor biliyor ve farkinda oyle boyle abisinin anisi bir yana yegeni yengesi icin kabullendi baskasiyle yengesinin evlenmesini.

gecen sene de diger tyzemi. kizinini esi fevat etti kanserdi.   kuzenim genc kiz gibi. 79 dogumlu. erken anne oldu  26 25 yas ccklari ve 13 yas ccklari var. suan cok taze ekimde vefat etti . oyle boyle metanetli alistirmis cunku kendini belliydi. ani olum daha cok sarsar tabiki
0 oy
(869 puan) tarafından

Rabbim acını hafifletsin inşallah cok acı biseydir eminim acısı geçmez ama alısıcaksın neden vefat etti :(

(616 puan) tarafından
Görev şehidi. İşteyken trafikte kaza geçirdi
(43 puan) tarafından
İşi neydi
(616 puan) tarafından
İnfaz koruma memuru
0 oy
(934 puan) tarafından
Başınız sağolsun:( hangi kelime teselli verir bilmiyorum ki vermez ama Allah'ım Sabrnzi arttırsın Rabbim tasimayacagi yük yüklemez kimseye inşallah sizi cennetinde tekrar bı aile olmayi nasip eder. 

İnnalillahi ve innaileyhiraciun
(616 puan) tarafından
İnşallah. Ama çok acı çok zor
(934 puan) tarafından
Empati bile yapamıyorum:(
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Şehit olduğunu okuyunca boğazım düğümlendi benim kardeşim de polis Rabbim sizi cennetinde kavuştursun inşallah 
(616 puan) tarafından
Aminnnnn inşallah
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Ailesi ile sorunlar vardı halledenildinmi canim
(616 puan) tarafından
Ailesi ile bağım koptu. Görüşmücez artık
(2,814 puan) tarafından
Evladının emanetine bile sahip çıkmamışlar yaziklar olsun Rabbım sabrını bol versin evladına sarıl
(616 puan) tarafından
Evladımdan başka hiç bişey yok gözümde artık. Rabbim onu bana bağışlasın. Ama eşimin acısı da en derinimde
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Basın sağolsun canım tabiki açın dinmez ama zaman geçtikçe alisacaksin yaşamadım seni anlayamam ama çocuğun varmış onunla teselli bulup onun için yaşayacaksın canım hayat bir şekilde devam ediyor mekanı cennet olsun rabbim cennetinde bulustursun sizi
(616 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,550 puan) tarafından
Basın sag olsun canım.gecenlerde post acmistin eşim oldu herkez para konusu yapıyor die ne yaptınız cozdunmu olaylari
(616 puan) tarafından
Yok canım. İpler koptu. Onlarla bağım kalmadı
(7,550 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım Allah seni çocuklarına bağışlasın insallah
(616 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Basin sagolsun cnm rabbim guc kuvvet versin. Evladin da varmis zor ama onun icin guclu olmak zorundasin:(
0 oy
(3,031 puan) tarafından
İnna lillahi ve İnna ileyhi raciun. Rabbim şefaatlerine nâil eylesin. Bir Yasin süresi okurum.
(616 puan) tarafından
Allah razı olsun. Rabbim kabul etsin
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Kıyamam yaşamadim ama düşüncesi bile kötü Ama Rabbimin sevdiği kulusunuz o ve siz peygamber efendimize komşu olursunuz insallah 

Evladin ve ahiret için yaşa inşallah maddi manevi hiç sıkıntı yaşamazsın ❤
(616 puan) tarafından
İnşallah inşallah. Rabbim büyük
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Allah'ım sabır versin :(

0 oy
(8,311 puan) tarafından
İnsanın eşi ölünce hayatı yeniden tanımlanır. Ve bu sancılı bir süreçtir güzel kardeşim kaybın için çok üzgünüm yasını yaşayıp hayata döneceksin mecbur. Benim bir arkadasımın eşi surıyede afrin operasyonunda sehıt oldu. Arkadasım acısıyla kapandı hacca gitti hayırlar yaptı uzun bir süre yasını yaşadı. Şimdi eski haline döndü bile. Devlette işe girdi acıldı tekrardan cok tuhaf geldi ama sanırım acısını atlattı. O yüzden yasını yaşa elbet tohumlar tekrar yeşerecek. 
(616 puan) tarafından
Rabbim şaşırtmadan. Hak yolundan ayrılmadan yaşamayı nasip etsin. Kimin içinde ne fırtınalar kopuyor. Ne rüzgarlar esiyor kimse bilemez
0 oy
(79 puan) tarafından
Başın sağolsun bizde kaynımı kaybettik eltim 4 aylık bebekle kaldı 3 yıl oldu ama acı hala aynı diyor bayramlar yaklaşırken daha da artıyo diyor oğlu için dik durdu çok acı bi durum 
0 oy
(584 puan) tarafından
Basın sağolsun insallah için azda olsa ferahlar oğlun var sabırlı ol güçlü ol 

Bu arada eşinin ailesi mal mülk için birşeyler yapma çalışıyordu ne oldu  acaba o kişi sen misin 
(616 puan) tarafından
Evet bendim. Büyük problemler yaşandı. Bağım kalmadı artık
0 oy
(69 puan) tarafından
Rabbım sabır versin canım bende yakın zamanda annemi kaybettim esiimi kaybetsem koymaz bana o kadar çektiriyor ki Allah sana sabırlar versin inşallah bnmki olse üzülmem 
0 oy
(1,208 puan) tarafından
15 gün olmuş canım çok yeni he seneler geçse de acısı taze kalır sadece şuan alışmak çok daha zor gelir Allah kimseye göstermesin ☹️ başın sağolsun ☹️
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Başınız sağolsun 

Rabbim sabırlar versin 
0 oy
(112 puan) tarafından
Başın sağolsun, Rabbim sana ve evladına sabırlar  versin. Acısı geçmiyor sadece hafifliyor , bende 6 ay önce annemi kaybettim hala aklıma geldikçe tarifsiz bir acı yasıyorum. 
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Allah sabırlar versin on senedir tek başıma çocuk büyüten yalnız bir kadın olarak söylüyorum ki kolay olmayacak canım şu hayatta bir kadının en büyük sınavı yalnızlık Rabbim yardımcın olsun kardeşim.
(616 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 643 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
0 oy
10 cevap 154 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Benbiranneyim (58 puan) tarafından soruldu
0 oy