+1 oy
251 göst.
Moda kategorisinde (655 puan) tarafından
Kızlar kendime doğru düzgün bir sütyen bulamadım bir türlü toparlayıcı da kullandım gene aynı böyle hiç iç çamaşırı takmamış gibi duruyor afedersiniz hami iç çamaşırı takınca dik olması herekiyor ama bemde öyle durmuyor sanırım kendime doğru düzgün bir sütyen bulamadım bir türlü hem toparlayıcı hem dik gösteren bir sütyen biliyor musunuz 

Destekli toparlayıcı bir çok sütyen kuşlandım ama hiç takmamış gibi duruyor 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bazen ucuz lar cok iyi oluyr denednmi
(655 puan) tarafından
Evet balım hepsini kullandım 20 liraya aldığım da oldu 100 liraya aldığım da hep sünük duruyo takmamış gibi
-Reklam-
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Bende geçenlerde pentiden sipariş ettim canım... Penti lotus sütyen geldi baya rahat beğendim yani...bı bak istersen
(655 puan) tarafından
İnternetten alamam kuzum bu gün çıkıp almam getek ama mağzaya sorarım varsa penti markası alırım
(1,124 puan) tarafından
He tamam canım inşallah bulursun ❣️
0 oy
(119,519 puan) tarafından
penti lotus bj tane daha vardi adini unuttum
(655 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzu biri daha söyledi onu
(119,519 puan) tarafından
pentinin bi modeli daha vardida unuttum adini
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım bedenini iyi bilmem gerekiyor b c değişiyor çünkü kimilerinin ayrık kimilerinin daha bitişik oluyor. Ben bunu öğrenmeden önce aldığım sütyenler hep sıkıntılı oluyordu.  Pentide çalışanlar ölçü alıyorlar ama sitesinde de var mezura ile olcuyorsun ona göre tam bedenin çıkıyor. O bedende sütyen alırsan memnun kalırsın inşaallah
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Kuzum penti pahalı ama cidden süper 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Suwen çok iyi
(6,364 puan) tarafından
İçimde suwen var sjsjsjs
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kesinlikle Penti lotus
0 oy
(48,742 puan) tarafından
memisler buyukse sarkıyor ☺️
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kesinlikle kom markasının barbara telsiz ve kapısız toparlayıcı sütyeni. Yani sana şöyle diyim asla sungersiz ve telsiz sütyen takamazdim mükemmel bir ürün göğsü büyük olanlara çok iyi bi ürün.
0 oy
(587 puan) tarafından
Bunun göğüs ve şekliyle alakası var netten göğüs şekline göre sütyen modeli ne olmalı yaz çıkıyor her sütyen bir olmuyo ortası yanları değişik oluyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 356 göst.
13 Mayıs 2024 Moda kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 217 göst.
29 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...