0 oy
210 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (268 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar. 2 aylık oğlum var. Doğumdan itibaren her zaman emzirme atleti kullandım. Bir yerlere giderken de hep öyleydim yani sallana sallana geziyorum. Artık rahatsız olmaya başladım. En azından dışarı çıkarken sütyen kullanmak istiyorum ama rahat edemiyorum. Emzirme sütyeni de aldım ama onla da rahat edemedim. Atletsiz duramıyorum. Hem atletin kopçası hem sütyenin zor oluyor. Sizler nasıl yapıyorsunuz yada yaptınız? 

13 Cevaplar

+1 oy
(7,245 puan) tarafından
Valla hiç almadım emzirme sütyeni falan sporcu büstiyer kullanıyorum atlette giyiyorum. Bence emzirme sütyeni atletjnden daha rahat benimki. Hem büstiyer de toparlıyor 
-Reklam-
0 oy
(27,350 puan) tarafından

Yarım atlet kullandım hep içten süngerli olanlardan halede öyle kullanırım sütyen fln rahatsiz ediyor belli bir süreden sonra 

0 oy
(492 puan) tarafından
Emzirme sütyeni kullanıyorum ben rahatım bedenini uygun almamistirsin belki?
(268 puan) tarafından
Atlette kullanıyor musunuz. Hem atletin kopçası hem sütyenin zor olmuyor mu ?
(492 puan) tarafından
Normal atlet kullanıyorum sadece emzirme sütyeni kullanıyorum ikisi gerçekten zor olur
(268 puan) tarafından
Atletle göğsü açmak xor olmuyor mu yakası genislemiyor mu? Atleti de mi yuksri kaldırıyorsunuz
(492 puan) tarafından
Hayır aşağı indiriyorum sütyeni açıyorum biraz genişledi ama olsun diğer türlü daha zor
0 oy
(5,480 puan) tarafından
Ben 1 2 hafta sonra hemen desteksiz sütyen aldım onu kullandım alışmayım diye ikinci de destekli aldım olmuyo rahat edemiyorum diye biraz zorlarsan alışırsın
(268 puan) tarafından
Normal sütyen mi sldiniz yoksa emzirme sütyeni mi
(5,480 puan) tarafından
Normal aldım hiç emzirme sütyeni veya atleti almadım ben alacak oldum mağazada ki kız abla boşuna alma sonra kullanılmicak onun yerine normal al dediydi
0 oy
(4,164 puan) tarafından

Ben oyle  seyleri yaşli anne isi gibi geliyo bana sevmiyorum:) ben normal kullandigim camasirlarin bir buyuk bedenini aldim. Simdi emzirmeyi braktim artik kuculduler cok şukur:) tekrar eski bedenimden alicam buyukleri aticam . Daha yenileyemedim az daha ufalsin diye bekliom

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Desteksiz sütyen kullanabilirsin hiç emzirme atleti kullanmadım ben hep desteksiz sütyen giydim sarkma olmasın diye
0 oy
(5,937 puan) tarafından
Yazın emzirme sütyeni kullandım atlet giymediğim için şimdi de normal sütyen ve atlet kullanıyorum. Atleterim ip askılı o yüzden sıkıntı olmuyor ama bir süre sonra yenilerini almam gerekebilir çünkü esniyor ister istemez 
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Lcw de cuplu atletler var asırı rahat tavsiye ederim ben onlardan kullanıyorum
(3,496 puan) tarafından
Evet evet bir arkadaş önerisiyle aldım bende keşke daha önceden görseydim :)
(2,460 puan) tarafından
Ama en son 180 di baktım. Şimdi baktım 200 olmuş :/ :) 2si bir diye pahalı heralde
(3,496 puan) tarafından
Maalesef uygun olan bi sey kalmadı canım yine en uygunu bu adam akıllı bi sütyen alsan 400-500 den başlar
(2,460 puan) tarafından
O kadar olmuş mu :)) amaaan
(3,496 puan) tarafından
Yanı pazarda falan daha uyguna var ama suven penti gibi yerlerden alırsan en azından bir sene sağı solu yamulmasın dersen o şekilde fiyatlar :D
0 oy
(435 puan) tarafından
9. Ayimdayim daha hâlâ emzirme sütyeni giyiyorum üzerine yarim atlet 
0 oy
tarafından
Hiç almadım gerekte duymadım desteksiz bez sudyen taktım 3 4 aya kadar sonra destekli sudyene geçtim 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Emzirme sutyenleri in sungerlileride var canım normalde kullanılan gibi ama Citcitli aynı penceler gibi 
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Emzirme atleti al bende ilkinde vardi ama kullanmamistim ama ne rahatmis ya. Iksii bir arada atletsiz asla duramam bende kisin
0 oy
(625 puan) tarafından
Emzirme sütyenine hiç gerek yok. Aldığıma pişman oldum. En iyisi sporcu sütyenleri. Spora giderken kullandıklarımı kullanıyorum çok rahat.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zlyh-a 22& (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,360 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 248 göst.
1 Mayıs 2022 Moda kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,041 cevap

34,839 kullanıcı

...