0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar bu yıl ramazanın ilk 2 gününü yedim adetliydim, normalde sonunda da adet olmam gerekti ama olmadım acaba hamile olabilirmiyim bir kaç belirti var ama test yapamyada çekiniyorum biraz hamile değilsm üzülürüm cidden, oğlumda böyle hamile kalmıştım ramazan ilk günü yemiştim gerisini mide bulantı kusmaya bitirmiştim, mide bulantısı halsizlik kolumu kaldırmak istemiyorum sn 1 haftadır uyuyorum öğlen normalde uyumam kokudan rahatsız olma kusmamak için zor tutuyorum kendimi,belki başka bişiydşr emn değilm dediğim gbi test negatif te çok üzülürüm ne zaman test yapmalıyım doğru sonuç için 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

+1 oy
(2,141 puan) tarafından

Bir test al yap ne olacak kız bir oğlun var zaten olmazsa da üzülme İnşallah bir sonraki aya olur r:) 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım adetın gectı mı bu onemlı belırtıler herkeste farklı olur 
(866 puan) tarafından
4 gündür adetli olmam lazımdı henüz hiç belirti yok
tarafından
Bır adet programı kıllanıyormusun cunku adet her zaman aynı gunde gelmez 2-3 gun once yada gerıye gıder

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 164 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seheravann (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,952 cevap

34,827 kullanıcı

...