0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Geçen sene doğum ettim şuan oğlum 15 aylık çok şükür fakat 2 aydır yani 1 ayda 2 kere adet gördüm bu ay da şuan ayın  13 oldu ben daha adet olmadım ve kasıklarıma krap giriyor çok halsizim yorgun gibiyim migde bulantısı var canım sürekli birşeyler çekiyor goguslerime agri giriyor sizce hamilemiyim yani hamilelik belirtilerimi bunlar çünkü eğer hamileysem oğlumda bu tür belirtiler yaşamadım 

4 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Üzgünüm burda online gebelik testi özelliği mevcut değil. Sabah bi test alıp bakmadsm bilemezsin 
(280 puan) tarafından
Allah seni :) gercekten öyle şimdi hamilesin desek tamam hamilemiyim diyeceksin yada değilsin desek rahatliycakmısın tuhaf tuhaf işler
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Canım biz ne bilelim günün geçtiyse git bi test al kesin çözüm ne desek yanlış olur 
0 oy
(812 puan) tarafından
Test yokmu ??

Gebelik testi kan testi  vs

Biz neye göre bilelim bacı âdetin kaç gün geçti anlattıklarının birazı benziyor ama hiçbir deneme yok neye göre yorum yapalım ?

Bence sen şimdi uyuu yarında bir test al dene ona göre yorum yapalım 
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm bende bu ay adet gördüm üst üste korkuyorum artık adet duzensizli var iken oğluna hamile kaldım dikkat et bu durumlarda yumurtaliklarin çok güzel çalıştı günler bunlar . 
(65 puan) tarafından
Işte ben de 2 ay boyunca üst üstte adet oldum bu ayda hiç olmadım
(340 puan) tarafından
Test yap cnm ve hamiledeyil isen yumurtlama tarihin ikinci adetinden sonra  bilinemiyor ne yazikki yumurtlama zamanı sogle anlatım aktif hale geliyor dikkat et ilk 1ay

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 164 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seheravann (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 223 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu

379,664 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...