0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar az önce kaynanamla gorumcem geldi bebeğim 17 günlük gorumcem dediki emzirim süt kardeşi olsun bnde tm dedim emzirdi kaynanam ikide bir diyo ki halasının sütü yarasın ona bilmem ne işte senin göğüslerin küçük bebek büyüse sütun yetmez bnde dedim benim göğüslerin küçük ama dolu dolu süt geliyor 

Küçük die bebek büyüse yetmiyor mu yani????

Gorumcem emzirdi kendiside aldı gazını çıkardı bna da diyo ki götür beşiğine yatır sonra da kızının kızı ona yaklaşıyor die diyo ki siz gidin bu benim oğlum sinirlendim ya dicektim o benim oğlum dedim neyse ben doğurdum sonuçta o öyle desede yarından itibaren de kimsem yok die mecbur 40 m çıkana kadar onlarda kalıcam 40 lı insan yalnız kalmaz die eşime istemiyorum desem kızar nasil dauanacam k güne kadar bilmiyorum 

Aldım bebeği beşiğe götürüp yatıracaktım bu sefer diyo ki bebeği getir sevelim biraz uyumasın kızı da dediki 40 i çıkmamış uyusun 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk başta neden izin verdin ki sütün varken saçma 
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Keşke izin vermeseydin hiç alakası yok benim de çok küçüktü göğüslerim 4 sene süt içti yani oyke bı dava yok
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Yahuuu niye izin veriyorsun. Valla şaşırıyorum  bu rahatlığa.  Basit degilki süt bu. Önemi  cokk büyük  maneviyatta.Sen izin verdiysen o da öyle  der ne diyeyim. Allah yardimcin olsun.
0 oy
tarafından
Vallah yaptığın büyük saçmalık 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ben bu süt anne işini hiç sıcak bakmıyorum hele ki görünce asla kendilerini bir şey zannediyorlar sonra sen kalabilirsin bence benim de ailem uzaktaydı eşimde sürekli iş değildir ne olacak ki yani zorlanmadım 40 gün tektim sürekli

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 909 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 297 göst.
0 oy
19 cevap 1,012 göst.
23 Nisan 2019 Aile kategorisinde Kismet (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,504 göst.
12 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...