0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar az önce kaynanamla gorumcem geldi bebeğim 17 günlük gorumcem dediki emzirim süt kardeşi olsun bnde tm dedim emzirdi kaynanam ikide bir diyo ki halasının sütü yarasın ona bilmem ne işte senin göğüslerin küçük bebek büyüse sütun yetmez bnde dedim benim göğüslerin küçük ama dolu dolu süt geliyor 

Küçük die bebek büyüse yetmiyor mu yani????

Gorumcem emzirdi kendiside aldı gazını çıkardı bna da diyo ki götür beşiğine yatır sonra da kızının kızı ona yaklaşıyor die diyo ki siz gidin bu benim oğlum sinirlendim ya dicektim o benim oğlum dedim neyse ben doğurdum sonuçta o öyle desede yarından itibaren de kimsem yok die mecbur 40 m çıkana kadar onlarda kalıcam 40 lı insan yalnız kalmaz die eşime istemiyorum desem kızar nasil dauanacam k güne kadar bilmiyorum 

Aldım bebeği beşiğe götürüp yatıracaktım bu sefer diyo ki bebeği getir sevelim biraz uyumasın kızı da dediki 40 i çıkmamış uyusun 

28 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sütüm yetmiyor diye eşim gerizekalisi ablasına bi emzir demişti  hem ablasını hem onu rezil ettim süt hersey demek değil benim cocugumuda kimse emziremez ağzına ederim valla süt annesi süt kardeşine ihtiyacı yok çocuklarımın herkes işine baksın en nefret ettiğim konu aklıma geldi gene dellendim 
-Reklam-
+7 oy
(4,875 puan) tarafından
Zaten kardeş çocukları kardeştir. 

Nasıl emzirmesine izin verirsin . göğüslerinden dolu dolu süt gelmesine rağmen ??? 
tarafından
Bizde bırak kuzeni, komşuya bile kardeş gözüyle bakılır. Bana çok iğrenç geliyor kuzen evliliği.
(119,345 puan) tarafından
@nevasar sana katiliyorum bizdede kuzen kardestir asla evlilik gozuyle bakilmaz
(12,494 puan) tarafından
Kardeş olsaydı haram kılınmazdı dimi herkesin kendi görüşü farklı olabilir de iğrenç demen ne kadar doğru
(7,197 puan) tarafından
Allah'ın helal dediği bir şeye de iğrenç denmemeli..
(119,345 puan) tarafından
ben ilk cunleye katiliyom yanlis anlasilmasin haa igrneclik olayina yazmadim
0 oy
(421 puan) tarafından
Sende ne izin veriyorsun 
(278 puan) tarafından
Kız kucağına almış memesini açmıştı bile
(421 puan) tarafından
Ne haddine ya senin sütün varken bide kaynana ile görümce bu çileden çıkarırlar artik . Kimsen yoksa kocan var kendin bak herşeye karışacak gibiler
(3,419 puan) tarafından
Benim bebeğime yapacak ağzına bitane patlatmistim hem kendin izin vermişsin zaten sen istemesen emzirmez emziremez şimdi benim süt kuzum die artık onunda evladı gibi oldu bu laflara alissan iyi olur bence onları artık susturaman
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Aslında 40 olan sakin sınır etmemek lazım bence mesafeni köy ben koymadım üzerine binmeye çalışıyor bende artık lafını ve mesafemi koyacam 
0 oy
(3,618 puan) tarafından
Senin suçun emzirmesi ne izin vermek kusura bakma yani nasıl tamam dersin
(278 puan) tarafından
Mutfağa gittim çay koymaya bi baktım kucağına almışemesini açmış sonra soruyor bna
tarafından
Soruyosa evet demicwksin tamam demişsin canm . Yani kendi sütün varsa neden başkasının sütünü alsnki bebeğin mantığı anlayamadm
0 oy
(340 puan) tarafından
Suç senin ben istemiyorum deseydin izin vermeseydin bu ne densizlik
0 oy
(571 puan) tarafından
Ama kaynana bu konuda haklı diyor ki bebek büyüse gogsun yetmez yanlış mı anladım yok sa böyle mi demiş böyle değişse doğru bebek büyüdükçe daha çok emer ve sutun yetmez 
tarafından
Ne alakası var ya ne alakası vaar. Memenin büyüklüğüne göre mi süt üretiliyor Allah aşkına. Azıcık okuyun bilgilenin lütfen
(3,086 puan) tarafından
Aynen öyle büyük meme çok süt demek değildir benimde kucuktu sütüm de yetiyor
tarafından
Erkekler bilinçaltı büyük memeli kadınları sevmesinin nedeni, çoçuğum olunca sütü çok olacak drmekmiş.onu hatırladım.
(571 puan) tarafından
Cnn yazdıklarımı yanlış algilamissin ben memenin büyüklüğüne yorum yapmamissim küçük memede olsa buyukte olsa bebek büyüdükçe sut yetmez   bunu demek istiyorum  lütfen doğru okuyun meme kelimesi bile geçmemiş
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Emzirmesine izin vermişsin sonradan neyi sorun yaptın onu anlamadım. 
0 oy
tarafından
Ya bi benim mi midem bulanıyo bi çocugu gerekmedikçe başkasının emzirmesinden. Vermekte hata yapmıssın süt kardsşi olsa nolud olmasa nolur. Lafını söylemezsen her dedikleirnş yaparsın. O 40 gun de zehir olur sana
0 oy
(53 puan) tarafından
ay çok sinir olurdum kaynanın söylediği de laf mı yanii 
0 oy
tarafından
O dedı kı bu dedıdıkı dedım kı derken ızmırden gırıdn karstan cıktın nıye baskasına emzırtıyosun bebegını 
0 oy
tarafından
Olağan dışı bir durum yok keşke süt kardeşi olmalarına izin vermeseydim. Zaman ne gösterir bilinmez sonuçta. Annelik öğrenilir. Bebek dünyaya gelince anne bebeğine, bebek anneye alışmak ister. Bence lohusa dönemimde anne bebek hiç ayrılmamalı bebeğin tüm ihtiyaçlarını anne gidermeli. Yardıma gelenler anneye bakmalı onunla ilgilenmeli. Benim lohusalığım çok zor geçti. Bebeğim 17 günlük oldu herkesi gönderdim oh be dedim. 
(3,086 puan) tarafından
Aynen öyle bizde 14 gün annem kaynanam kaldı sonra tektik eşimle
0 oy
tarafından
Vallah ne deseler haketmişsin bence canım kusura bakma sen zaten yeni doğum yapmışsın sütün de varmış ne gerek vardı ki görümcenin emzirmesine
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Ayy ne haddine yaa ben olsam tepkim sert olurdu en sevmediğim şeyler 
0 oy
(1,877 puan) tarafından
Asla izin verme bebeğin emmesine bağlı olarak senin sütünün miktarı bile değişir ona neymiş her bebeğe kendi annesinin sütü lazım başka annelerin değil.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Şuan sana çok şey yazmak istiyorum ama lohusasin diye kalbini kırmak istemiyorum.  Bir anne nasıl sütü varken başkasının bebeğini emzirmesi ne izin verir. Çocuğun milletin özellikle görüncenin pis ciciklerine mi kaldı. Kendin etmiş kendin bulmuşsun.
0 oy
tarafından
Şok içinde okudum postu bu nasil bir cehalet ? 

Ne alaka çocuğunu emzirdi neden izin verdin tavrını koysana . 

Ya ne saçma hayatlar var yemin ederim ağzım açık kalıyor 
tarafından
Artım bitmiş, sonra vereceğim:)
tarafından
Vermişle beraber :)
0 oy
(346 puan) tarafından
Allah sabır versin güzel bacım işin zor bu da bir imtihan tabii ki böyle bak ama sana şunu soyleyim en azından bende öyle oldu insan anne olunca hayır yapmasın bu yanlış izin vermiyorum demeyi bilmeli ben her zaman kendi annemede kaynanamada kurmadan dile getirmeye çalıştım doktor verme yedirme dedi hayır anne öyle goydirmeyin dedim veya onlar öyle yaptıysa ben doktoruma sorup kendimde araştırıp sorup doğrusunu yapmaya çalıştım evet 40 li insan yanlız kalmaz derler ama dua ettiğin süre e hicbisey olmaz bence en iyisini eşinle konuş git kendi evine besmele çek et duanı nas Felak oku sürekli hicbiseu olmaz kaynananın sana buyununce çocuk sütun yetmez demesi kırıcı olmuş bilmiyorum hangi üslupla söyledi kırıcı olarak mi söyledi ama eğer seni uzuyorsa ve sen rahatsız oluyorsun uzaklaş en başından karisirlarsa ve o hakkı görürlerse sürekli yaparlar evet bir kaynananın annenin akıl verip öğüt vermesi kötü demiyorum bak ama üslup yanlış ve bu seni kırılacak kucumseye ek şekilde yapılıyorsa çok ayıp ve izin vermemelisin
0 oy
tarafından
Geçen birininin çoçuğunu görümcesi emzirmiş.görümce sürekli  emzirmediği için annenin  sütü azalmış, kesilmiş südden.Piskoıojik çökmüş.Eşi ve k.anası sürekli görümcesine veriyomuş.sen bilmezsin sen etmezsin diye.

Geçen de tv de ayni durumu gördüm. Yapmayın lütfən .kendi çoçuğumu kendim emziririm diyon vermeyin kimseye. Sonra anne kendini yetersiz , kötü anne hiss ediyor. çoçuğunun güzel zamanlarını kaçırıyor.Görümcede zırt pırt çıkıyor ben bakarım ben uyuturum ben emziririm diye.
tarafından
Canım kuzenim 40banyasu yaptırıyormuş.Havlu almaya gitmiş.dönünce görmüş ki kaynanası çoçuğun bacaklarından tutmuş başı aşağı,sallıyormuş. boyu uzun olsun büyüyünce diye. küzenim bi hışımla koşmuş bebeğini almış benim bebeğime benden izinsiz bişey yapma diye olay çıkarmış.
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Valla ben görümcem evli olsaydı emzirebilseydi derdim emzir ilerde evlenemesinler diye bizde biri birini sevmezse sütünü diyetinin bebeğine verir kardeşimde eltisinin oğluna verdi kuzenler kardeş olmuyo nikah bal.gibide oluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,531 göst.
12 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
21 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gadjs (28 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,385,038 cevap

34,884 kullanıcı

...