0 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar az önce kaynanamla gorumcem geldi bebeğim 17 günlük gorumcem dediki emzirim süt kardeşi olsun bnde tm dedim emzirdi kaynanam ikide bir diyo ki halasının sütü yarasın ona bilmem ne işte senin göğüslerin küçük bebek büyüse sütun yetmez bnde dedim benim göğüslerin küçük ama dolu dolu süt geliyor 

Küçük die bebek büyüse yetmiyor mu yani????

Gorumcem emzirdi kendiside aldı gazını çıkardı bna da diyo ki götür beşiğine yatır sonra da kızının kızı ona yaklaşıyor die diyo ki siz gidin bu benim oğlum sinirlendim ya dicektim o benim oğlum dedim neyse ben doğurdum sonuçta o öyle desede yarından itibaren de kimsem yok die mecbur 40 m çıkana kadar onlarda kalıcam 40 lı insan yalnız kalmaz die eşime istemiyorum desem kızar nasil dauanacam k güne kadar bilmiyorum 

Aldım bebeği beşiğe götürüp yatıracaktım bu sefer diyo ki bebeği getir sevelim biraz uyumasın kızı da dediki 40 i çıkmamış uyusun 

28 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Üff ne saçma şeyler yapıyorsunuz ya dolu dolu sutun var madem niye izin verdin hos ben olnasada izin vermem de
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından

Fişi sen takmışın zaten emzir demek nedir be igrenç 

Yanlarında nasıl kalacagına yada benim oğlum diyişine takılacagına izin verişine takıl , üffh ne garip insanlarsınız 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Başkasının çocuğunu alıp emzirenlere çok kızıyorum burda okuyorum yok kaynanası emziriyor yok gorumcesi bilmem ne  şaşırıyorum anne isterse tamamda bence  senden başkasına bebeğinin ihtiyacı yok canım ya boşver takma onlarıda 
0 oy
(175 puan) tarafından
Keşke emzirtmeseydin ya ben hiç sevmem zaten sütün varmş bide şey duymştum eşinden izin alman gerekiyormuş emziren kişinin yani eşinden izin alması gerekir ş dini yönden daha emzirtme kız ben kıskanırım bile kndi çocgumu
0 oy
(119,598 puan) tarafından
sutun varsa niye emzirttin kuzen demek kardes demektir zaten
0 oy
(9,247 puan) tarafından
O an elinden alsana ya
0 oy
(875 puan) tarafından
Ya sen ne izin veriyorsun sütün varmış hadi yoksa bile mama diye bir şey var bilmem biliyor musun benim de eltim benden habersiz emzirmişti demediğimi bırakmadım ki eşimde aynı şekilde çok sinirledi koyun tepkinizi çocuk sizin çocuğunuz başkasının değil kimseye söz hakkı vermeyin
0 oy
(2,016 puan) tarafından
1 kere emzirmekle sut kardes olmuyor onun bir olcusu var birdaha musade etme canim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,558 göst.
12 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
21 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gadjs (32 puan) tarafından soruldu

381,720 soru

11,427,962 cevap

34,988 kullanıcı

...